Catrice

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: RokalanyLau, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. január 20.

Kiszerelés:   1,2 ml
Lelőhely:   drogériák, online

97% elégedettség: Intenzív fekete szín, tökéletes fedés és pontosság! Szinte nincs olyan funkció, amit ez a vízálló professzionális tus ne tudna. A pontos vonalak nem jelentenek problémát az ultra-vékony hegyének köszönhetően. A toll könnyedén siklik a szemhéjunkon, és 24 órán át tartó matt hatást biztosít. A rendkívül erős szín a szemhéjfesték és a smink tetején is jól látható.

Ár: 500 , Eladó: bellucika95
Állapot: 2x hasznàlt, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes lenne a legjobb, de bàrmire vevő vagyok

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Dudoka77

2021. június 12.

Tartósságával, élénk színével, a szememen való megjelenésével meg vagyok elégedve, viszont az ecsetével kicsit macerás dolgozni. Az én kezemnek túl hosszú, ezáltal nem elég stabil az ecset kialakítása, így nehezebben tudom vezetni, mint az egy-két milliméterrel rövidebbre szabott ecseteket. A Lovely Pump Up vagy az Essence számomra jobban kézreáll, a minőségük pedig azonos, így ezt a tust nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 12.

k.boglarka

2021. május 27.

Szép fekete színe van, egész nap stabilan tart, és lemosni is könnyű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 27.

Szép fekete színe van, egész nap stabilan tart, és lemosni is könnyű.

rouge23

2021. május 26.

Használtam már jó pár szemtust, de nekem is ez lett a kedvencem! :) Ha rendesen körbe van púderezve (tehát nem tud beleragadni az alapozóba/korrektorba), akkor nagyon tartós tud lenni, de egész napra még nem próbáltam. Egy egész napos használat után visszafogok térni még egy update-re, de egyenlőre 5 csillagot érdemel nálam abszolút. Ha ennek ellenére is elrontom a tusvonalamat, általában az én bénázásom miatt szokott lenni, azt már nem tudom erre a tusra kenni! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 26.

DNM

2021. április 25.

Legjobb! Komolyan megtaláltam a számomra legmegfelelőbb fekete tust. Könnyen rajzolok vele, látványos, iszonyú fekete és fent marad egész nap. Nem csípi a szemem, az ára is szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 25.

zsazsikus

2021. április 15.

A SZEMHÉJTUS!!!
Nagyon pigmentált, jól lehet vele dolgozni, szép precíz vonalat lehet vele húzni, és tényleg matt! :D
Nekem nagyon tartós, munkanap végére is ugyanúgy néz ki, mint reggel, van, hogy zuhanyzás közben sem jön le. Nem kenődik, nem maszatol, nem mászik fel a szemhéjam többi részére (van hogy rakok alá primert vagy korrektort de van hogy semmit és akkor is a helyén marad), szuper termék!
Amit egyetlen negatívumként fel tudok hozni az az, hogy hamar megszárad ezért gyorsan kell vele dolgozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

A SZEMHÉJTUS!!!

viqueenn

2021. április 13.

A catrice tusai szerintem nagyon jók! A matt verziók a kedvenceim, kicsit különleges hatást keltenek :) Vannak olyanok is amik nem tollak, hanem ilyen ecsetes.. (bocsi nem tudom mi a neve) na! nekem azok a kedvenceim!Nyugodt szívvel ajánlom. Használtam már mac szemhéjtust is, nagyon jó volt az is, de nagyon hasonlók ezek a tusok is, és azért jóval olcsóbbak. Szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 13.

Camillala

2021. április 12.

Tökéletes! Azt hittem a L'oreál féle precíz, tartós tust már nem lehet felülmúlni, de ez még sokkal jobb. Tényleg vízálló, szeles időben szoktam könnyezni, de ezzel nem kell félnem hogy elkenődik. Véletlen néha megdörzsölöm a szemem, de ez azt is nagyon jól bírja, esetleg kicsit kopik belőle, de még utána is vállalható és csak közelről nézve látható egy kicsit. Szépen, könnyen lehet vele dolgozni. Még nem használtam el, kb. 3 hete használom és még nem veszett a hegye az erejéből (nekem mindig ez a bajom, hogy a hegye kikopik és már nem tudok vele precízen dolgozni, pedig a filc lentebbi részénél még fogna). Biztosan ezt fogom újravenni legközelebb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 12.

Jayf

2021. március 24.

Még csak egyszer használtam, remélem nem csak pár alkalomig lesz ilyen, de egyelőre tökéletes! Nem ömlik, nem száraz, pont jó mennyiséget adagol, iszonyat vékony vonalat is sikerült vele húznom, és tényleg nagyon fekete. Nem kenődött, miután megszáradt. Szuper, pláne ennyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 24.

Zsu92

2021. március 21.

Borzalom. Extra száraz bőrömön egy óra alatt kenődik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 21.

Borzalom. Extra száraz bőrömön egy óra alatt kenődik.

juditjanka

2021. március 19.

Nagyon tartós és szép még aránylag zsíros szemhéjon is. Rengeteget elhasználtam már belőle, és imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.