Catrice

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: RokalanyLau, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. január 20.

Kiszerelés:   1,2 ml
Lelőhely:   drogériák, online

97% elégedettség: Intenzív fekete szín, tökéletes fedés és pontosság! Szinte nincs olyan funkció, amit ez a vízálló professzionális tus ne tudna. A pontos vonalak nem jelentenek problémát az ultra-vékony hegyének köszönhetően. A toll könnyedén siklik a szemhéjunkon, és 24 órán át tartó matt hatást biztosít. A rendkívül erős szín a szemhéjfesték és a smink tetején is jól látható.

Ár: 500 , Eladó: bellucika95
Állapot: 2x hasznàlt, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes lenne a legjobb, de bàrmire vevő vagyok

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

BadMink

2021. március 17.

Éveken keresztül Essence superfine tust használtam, annál jobbat nem találtam, de nem is nagyon kerestem. Mostanában már meguntam, hogy hitványabb lett, hogy havonta beszárad, hogy a harmadik használatnál már rázni kell, hogy jöjjön belőle valami, de akkor meg folyik, mintha muszáj volna. Gondoltam, hogy árban forma-forma, megpróbálom ezt. Azóta verem a fejem a falba, hogy ezt miért nem próbáltam eddig! Magasan veri az Essence márkát, még annak fénykorában is! Pár évre megállapodok ennél a tusnál, mert ár-érték arányban nem hiszem, hogy fölül lehetne múlni, de ha csak a minőséget és a könnyű használatot nézzük, akkor sem! Nekem jelenleg a top!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 17.

Dephiinia

2021. március 4.

Pár napja vettem, eddig géles állagú szemceruzát használtam, de az utóbbi kettő ahogy faragtam, úgy tört.... Ez életem második tusfilce, az itteni vélemények alapján vettem meg. Az eslő tapasztalat egy másik márka terméke volt vagy 8 évvel ezelőtt, sajnos az nem volt pozitív (így maradtam azóta is a ceruzánál). Nagyon hamar kifogyott, szürkéssé vált a színe. Ez egyelőre gyönyörű. Teljesen le vagyok nyűgözve olyan fekete! Hamar szárad, könnyű vele bánni, bár még szoknom kell, hogy viszonylag puha a feje,de nagyon szép íveket lehet vele húzni. A calligraph név tökéletesen illik rá. Tartós, egész nap fenn marad, nem kenődik fel, nem kopik meg, még az izzasztó edzést is kibírja hibátlan állapotban. Az egy csillagot csak azért vonom le, mert a vízállósága nagy kamu :D De ezt leszámítva tökéletesen elégedett vagyok vele. Ha nem fog 2 hét múlva beszáradni/kigogyni, akkor megtaláltam az igazit. Ár-érték arányban biztosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 4.

TreasuredSoul

2021. február 23.

Amikor megvettem: IGEN! Ez az a tus, amit évek óta kerestem, nem maszatolódik, rendesen fekete, könnyű vele rajzolni.
Ez a rózsaszín köd azonban hamarosan szertefoszlott...
Kb. másfél-két hét mindennapos használat mellett rajzolásnál mint a filc, ami éppen fogyóban van, nem fogott rendesen, kenegethettem, amit már befogott feketére azt is lemaszatolta az ecset, és a szemhéjamra is felkenődött egy idő után. Sajnos nem lett szerelem a fellángolásból, azt hiszem, keresek tovább. és nagyon csalódott vagyok, mert az első két hétben ez volt a Nagybetűs Tus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 23.

Ez a rózsaszín köd azonban hamarosan szertefoszlott...

Vivus94

2021. február 10.

A tusokkal mindig hadilábon állok a zsiros, fedett szemhéjam miatt mivel egyik termék se tartós,ezért tettem vele egy próbát. Először is, meglepően egyszerű használni, tényleg pontos és preciz, élvezet használni. Gyorsan szárad, szép mélyfekete szine van. Tartósságra viszont nem tökéletes, pár óra múlva már elmászik a festék, kopik sajnos, igy viszonylag gyakori csekkolást igényel. Vizállósága legenda számomra, egy kevés viz is oldja és maszatolja. Mégis, összességében ez az eddigi egyik legjobb tus, amit használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

ziza27

2021. január 27.

Két Essence tussal is befürödtem nemrég, úgyhogy félve próbáltam ki ezt, de milyen jól tettem! Az ecset pont jó keménységű, nem hajlik össze-vissza, de nem is betonkemény, tökéletes vonalat lehet vele húzni. Kibír egy teljes napot, nem kenődik, a színe pedig végre az az igazi fekete.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 27.

Colette221

2021. január 26.

4 éve csak gélt használtam, de erről annyi jót hallottam, hogy muszáj volt megvennem. :) Nagyon vékony tusvonalat húzok, éppen csak a pilláim tövébe húzom a vonalat. Nap végén is szép fekete volt, nem kopott. Abszolút megéri az árát, de vigyázni kell, hogy ne beszáradt terméket vegyen az ember, én sajnos először megjártam vele..:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 26.

_P_a_t_i_

2021. január 19.

A tus! Leteszem nála a horgonyt, levett a lábamról teljesen. Annyit próbáltam már, de ebbe egyszerűen nem lehet belekötni, sőt, nagyon durva, mennyire mély fekete, gyönyörűen lehet vele dolgozni, nem mászik sehova, egész nap a helyén tündököl, sokáig elég. Immmádom és annyira örülök, hogy megtaláltam végre a tökéletes tust. <3 (Ráadásul ennyire olcsón!!! Te jó ég!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 19.

floracska6

2021. január 11.

Nagyon jó és tényleg vízálló ahogy ígéri. Nap végéig tart, ennyiért szerintem megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 11.

Jorsolya84

2020. december 26.

Ez egy használhatatlan vacak!
Hiába van rairva, hogy vízálló nem az!
Ha véletlenül hozzaersz már el is kenodott!
A Maybelline ugyanezen terméke ezerszer jobb és hozzá amit ígér!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 26.

Ez egy használhatatlan vacak!
Hiába van rairva, hogy vízálló nem az!
Ha véletlenül hozzaersz már el is kenodott!
A Maybelline ugyanezen terméke ezerszer jobb és hozzá amit ígér!

vikofrivia

2020. november 30.

Ezelőtt volt egy essence-es tusom, az ecsetes volt, nem olyan mint ez. Akkor fel is adtam ezt a tus dolgot, mert túl az túl hamar megszáradt, nem tudtam vele precízen dolgozni, azóta pedig mindig sima fekete vagy sötétebb szemfestékkel húztam meg a tust, inkább elsatírozva, mert úgy sokkal jobban tetszett. Mostanra eljutottam oda hogy azért nem ártana egy a kollekciómba, néha sokkal gyorsabb lenne használni mint a szemfestékes technikát. ÉS IMÁDOM. Precíz, tökéletes kivitel, nem szárad meg 1 másodperc alatt, szép erős színe van plusz még matt is. SOHA nem veszek másik tust ezen kívül, maximum ha ebből lesz más szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 30.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.