Catrice

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 869-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fairynorah, Módosítva: 2017. december 22.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 869

Három matt kamuflázs krém, mely krémes textúrájával és kiváló fedésével semlegesíti és elfedi a bőrhibákat a tökéletes bőrszín eléréséért.

Rózsaszín (wake up) árnyalata elrejti a szem alatti karikákat, a zöld (anti-red) árnyalat semlegesíti a bőrpírt, míg a sárga (anti-shadow) szín ellensúlyozza a sötétebb árnyékokat.

Ár: 869 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Catrice Camouflage Cream, Wake up effect, Anti-shadow
Ár: 400 Ft/db , Eladó: kolibri2777
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
zsofi207

2018. február 27.

Kiárusítás alkalmával vettem meg az anti-shadow változatot. Borzasztóak a szemem alatti karikák és már millió belsőleges praktikát kipróbáltam, de nem használtak így rákényszerültem valami fedésre. Mivel nem volt 500Ft így gondoltam kipróbálom, de nekem bevált. Erős a fedése és rajtam tartós is, púderrel fixálom és egész napra kitart. Nem használok alapozót sem. Bevált, de nézhetek új után..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 27.

Fruzsi

2018. február 27.

A kiárusításon vettem a sárga színt. Szem alatti karikára, pirosas területekre is tökéletes. Jól fed és láthatatlan a bőrömön (nagyon világos, semleges). Kár, hogy nem gyártják már, mert az ugyanilyen csomagolású korrektor legvilágosabb színe is sötét.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

kosztyanna

2018. február 20.

A piros színű van a birtokomban. Nincsenek nagy karikáim, de felkenve valahogy mégis kevésbé tűnik álmosnak a tekintetem. Néha használom az orrom körüli piros részre, meglepően ott is jobbnak tűnik utána a bőröm :D Általában a catrice folyékony korrektorját kenem még rá, ha nagyon rózsaszínesnek találom az árnyalatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Hopi

2018. február 4.

A zöldet már hónapok óta birtoklom. Eleinte csak a piros foltjaimra kentem, de néha olyan vörös az egész fejem, hogy száraz beauty blenderrel egy vékony réteget felviszek szinte az egész arcomra. Utána megy rá az alapozó és az eredmény egyszerűen tökéletes. Nulla pirosság, csak egységes színű arcbőr.

G napokon megvettem a rózsaszínt is, az meg tesztelés alatt áll, arról majd később írok véleményt.

Update a rózsaszínről: elvileg eltünteti a sötét karikákat. A valóságban ugyan úgy megmaradnak a karikák, csak ettől a krémtől egy kicsit más árnyalatuk lesz. Úgy vettem eszre, hogy a ráncokba beleül, ezért rétegezni egyáltalán nem lehet, egy rétegben pedig szinte semmit sem csinál. Nem igazan nyúlok érte, néha adok neki egy esélyt, hátha, de hiába... nem lesz jobb. A sötét karikáimmal eddig semmilyen általam próbált korrektor nem tudott megbirkózni.

Zöld: 5 csillag
Rozsaszin: 2 csillag

Átlagban így nálam egy hármast érnek kb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 4.

Zöld: 5 csillag
Rozsaszin: 2 csillag

Átlagban így nálam egy hármast érnek kb.

Manhattanlove

2018. január 23.

nekem a piros szinu van meg, kb 400ft-ra volt kiarusitva.. na mondom egyefene :) nincsenek nagy eltuntetni valoim a szemem alatt, de valamit tenyleg tesz ezzel a minimalis kis problemammal. Sokkal frissebb a tekintetem tole, en korrektort sem hasznalok fole, csak egy kis bb kremet :) nekem bevalt, a texturaja nagyon kremes, konnyen eldolgozhato. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

emeseee6

2018. január 23.

Sose volt még Catrice-om,talán a túl nagy hype(amiről mindig azt gondoltam,hogy kifejezetten csak az alacsony ára miatt van)taszított,na meg otthon nem is kapni,vagy legalábbis én még nem láttam. Most itt vagyok Mo-n ,szétnéztem kicsit . Ezeket 500ft-ért dobálták,mert kifutó termék. Hát megvettem gyorsan mind :D Egyelőre a rózsaszínt teszteltem. Valamit tényleg csinál,nem tudnám megfogalmazni ,de valóban jobban nézett ki tőle a szemem,tisztább lett a tekintetem (?). Így is szuperfedő korrektort használok,de dobott rajta valamicskét. Megelőlegezem a bizalmat a többinek,adok egy négyest,aztán majd update-elek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

Lili28

2017. december 5.

Mindig van egy két piros pötty az arcomon, ezért nagy segítség a mindennapokban...nagyon jól elfedi a pirosságot

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

rebekahorvathh

2017. november 28.

Nekem a piros színű, wake up effect van meg mar lassan fel éve es meg mindig rengeteg van belőle :) Tartós, segít a problémám, frissebbnek tűnök tőle, en szeretem. Bár ne szamitsatok nagy csodára, de ilyen ár mellett szerintem nagyon jo :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 28.

Manitabarbara

2017. november 22.

A wake upeffect-et használom a szemem alá.Nem tünteti el teljesen a karikákat,de láthatóan sokat segít a problémán. Tartós,nem gyűlik össze a szem alatt, sokkal kipihentebbnek néz ki tőle az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 22.

Misshy

2017. október 29.

Teszi a dolgát, nincs sok piros foltom, ezért nem használok belőle sokat. A húgom nagyon örülne, ha velem lakna, mert a kiszerelés két embernek is bőven elég lehet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate