Catrice

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 869-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fairynorah, Módosítva: 2017. december 22.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 869

Három matt kamuflázs krém, mely krémes textúrájával és kiváló fedésével semlegesíti és elfedi a bőrhibákat a tökéletes bőrszín eléréséért.

Rózsaszín (wake up) árnyalata elrejti a szem alatti karikákat, a zöld (anti-red) árnyalat semlegesíti a bőrpírt, míg a sárga (anti-shadow) szín ellensúlyozza a sötétebb árnyékokat.

Ár: 869 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Catrice Camouflage Cream, Wake up effect, Anti-shadow
Ár: 400 Ft/db , Eladó: kolibri2777
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Bog

2017. március 23.

Nem jött be! Szemem alávettem. Nagyon sűrű, már a tégelyből alig tudom kiszedni, a bőrömet pedig lenyúzza! Azonnal öregiti a bőrt, nagyon maszl hatású lesz, és még csak nem is túnteti el a sötét karikákat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 23.

Kakao

2017. március 2.

A sárga van meg a szemem alá! Nem nyűgözött le! Semmit nem csináll! A zöldet akarom megvenni jövőhéten.... es talán kipróbállom valamikor a pinket... de kicsi rá az esély! Nem ajánlom a sárgát!! 🌟🌟

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 2.

nancy10

2017. február 5.

A zöld és rózsaszínes van meg. A zöldet az arcom piros részeire használom (csak kevés és halványpirosság van az arcomon), a rózsaszínest pedig a karikáimra. Nagyon szépen egyesül a bőr színével és semlegesíti az elszíneződést, előtte már több color correcting korrektort is próbáltam, de nagyon sok színes maradt használat után is és összekeveredett az alapozómmal (alapozó alá használom). Nagyon jó a fedése is mindkettőnek, a karikáim nagyon erősek és kevés termék tünteti el őket, de ez a kis korrektor köztük van. Mindenképpen újraveszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

Fezs

2017. február 4.

A zöld és a sárga is meg van nekem. Mind a kettőt nagyon szeretem. A zöld eltünteti a piros pattanásokat, a sárga jól elfedi a hatalmas karikáimat (Sárga: bár néha ha nem hidratálok vagy primerezek jól alá akkor beleül a rácocskákba).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 4.

Agnes3518

2017. január 20.

Mostanában nagyon változatos a karikáim színe. A 6színű Sleekkorrektor paletta sem elég, úgyhogy elővettem ezt. Már megvolt egy ideje, csak annakidejen szetintem túl sokat tettem fel belőle. Hamar begyűlt a kis ráncokba.
Magában is pont elég, de van hogy teszek rá a folyékony korrektorból is egy kicsit.
Nagyon sok korrektorom van karikákra, most ez a kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 20.

Nagyon sok korrektorom van karikákra, most ez a kedvenc.

picurcica

2016. november 29.

Nekem a zöld árnyalat van meg. Pattanásokra használom és nagyon szeretem. Az állaga megfelelő, könnyű vele dolgozni. Elfedni, így hogy már kicsit világosabb alapozót használok nehezebb, de nem lehetetlen. Nem kell a világba rá rétegezni.

Sokat kipróbáltam eddig, de ez lett az igazi.
Újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

Sokat kipróbáltam eddig, de ez lett az igazi.
Újra fogom venni!

AnnaLAKK

2016. november 24.

Évek óta keresem az ideális korrektort. A szemem alatti karikákra vettem (enyhén csillogó sárgás árnyalatú). Nagyon sűrű és erősen fedő állaga miatt nekem nagyon bejött. Ha mégis túl erősnek érzem a fedését kicsi alapozót aládolgozok. Ecsettel és ujjal is könnyen fel lehet vinni. A nap végéig kitart. Ár-érték arányban a legjobb számomra. A többi Catrice korrektor terméket is ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 24.

pixxie94

2016. november 11.

A sárgás van meg, szépen elfedi amit kell, bár az én száraz bőrömre kicsit nehéz, de ez nem feltétlenül a termék hibája.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

Pinky

2016. október 12.

A zöldet hasznàlom az orrcimpàimra ès a pattijaimra. Nekem jòl müködik, szèpen elüti a pirossàgot. Fölè màr csak alapozòt és púdert rakok, és rendben is van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

fairynorah

2016. szeptember 21.

A lazac színűt vettem meg a szemem alatti karikáimra. Ugyanaz a problémám vele, mint a sima tégelyes korrektorral: megül minden ráncocskában és poros hatásúra szárad, függetlenül attól,h rendesen aláhidratálok, vagy hogy milyen vastagságban viszem fel :( a színkorrekció egyébként működne. Akiknek a sima korrektor bevált,azoknak jó lehet,de csak világos bőrűeknek javaslom.
(Müllerben találtam)

up:
szintetikus ecsettel felhordva, nem túl vékony rétegben kitartott a nap végéig (felette korrektor+púder), szóval kap még egy csillagot. De a szín még nekem is világos,pedig még most,hogy van egy kis színem is a legvilágosabb YR-es alapozómat használom :D hófehérkék előnyben

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

(Müllerben találtam)

up: