Catrice

(1964 vélemény)
Ár:   947 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 989-ért megnézem

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2015. január 14.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 989

Rendkívüli tartósságával tökéletesen alkalmazkodik az arcbőrhöz miközben észrevétlenül eltünteti a hibákat. Megbízhatóan fedi el az apróbb bőrhibákat, pigment foltokat és a kisebb véraláfutásokat. A hatékony Camouflage Krém tökéletes fedést biztosít és egy kis púder használatával olyan hatást kelt, mintha vízálló lenne.

3 árnyalatban kapható

Clinique Even Better korrektor vs. Catrice Camouflage

Ár: 989 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor - Barack
Ár: 500,- , Eladó: Chayenne
Állapot: használt, de teljesen újszerű, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel Bp-en Metró közelben
vadi

2013. augusztus 16.

Tegnap olvasgattam erről a korrektorról, és mivel már borzasztóan kellett egy olyan, ami nagyon jól fed, ma el is szaladtam érte a Rossmannba. A középső árnyalatot vettem meg, majdnem 1000 forintért, hát reméltem megérte. A teszteren éreztem már, hogy tényleg jól fed, de azért mégsem akartam ott kenegetni vele a fejemet. Amint hazáértem, első dolgom volt kipróbálni: hát nem csalódtam! Sajnos extrém durva lila szemalatti karikákkal vagyok megáldva (vagy inkább átkozva..), eddig egy olyan korrektort sem találtam, ami legalább 50% százalékos fedést biztosított volna a szemeim alá (pedig sok közülük jó minőségű, drága, jól fedő korrektor volt), na de most.. Nem hittem el amikor teljesen eltűntetett minden elszíneződést a szemem alól! Szerintem holnap megint megyek, és veszek télre a legvilágosabb árnyalatból is egyet, hátha kivonják vagy mittudomén. Ilyen jó korrektorom még sosem volt. 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

sztami

2013. augusztus 15.

UPDATE:
Levonok egy csillagot, ugyanis a szem alatti karikákra nálam nem vált be, mivel ott szárazabb-e a bőröm, vagy nem tudom, de elég csúnyán néz ki... Ráadásul a karikáimat se tünteti el maradéktalanul. De azt hozzá kell tennem, hogy amióta ecsettel használom bőrhibákra, sokkal jobban teljesít.

Amióta megvettem csak ezt használom! Nagyon jó a fedése, tetszik az állaga is. A színe is pont jó, mondjuk érdekes, hogy legutóbb amikor új alapót próbáltam, ami rózsaszínes, ez eléggé elütött tőle, sárgás lett az arcomon, pedig a legvilágosabb van belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

UPDATE:

kremmina

2013. augusztus 15.

Nálam is ötös, sötétebb bőrön is szépen fed, nem szárít és egészen a nap végéig tartja magát. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

allthemakeup

2013. augusztus 12.

Nagyon nagyon örülök, hogy megvettem. Végre nem kell keresgélnem több korrektort, ez a tökéletes. A fedése szuper, és nem szárít, a szemem alá is használom. Nekem a 010 Ivory van meg, de ez nagyon világos, szóval majd még beszerzek egy másikat is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Rosewood

2013. augusztus 10.

Az itt olvasottak alapján vettem én is egyet. Számomra semmi extra... Egy közepes fedőképességgel rendelkező korrektor, ami nem is tartós, alig pár órát bír ki. A Camouflage hatás sajnos elmaradt. Az ára viszont baráti.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

CherryBlossom

2013. augusztus 4.

Akkor én is csatlakozom 106.ként :)
Sokáig vívódtam, hogy megvegyem-e ezt a korrektort. Az Essence Stay All Day-ét váltottam le, mert abból (még leírni is szörnyű) már 3-4 réteget kellett feltennem, és még úgy sem tüntette el a szemem alatti karikákat. Így akármennyire is sikeredett szépre a napi sminkem, mindig fáradt és kialvatlan hatást nyújtott. Ráadásul a rétegezés sem volt túl esztétikus...Ebben a korrektorban meg mindig az bizonytalanított el, hogy majd biztos beleül a kis ráncaimba, biztos szárítani fog, mert nem folyékony, biztos nehéz lesz, biztos vastag látható réteget képez, stb. stb. De most beadtam a derekam, ennyi vélemény mellett nem mehettem el szó nélkül, legfeljebb ezer forintom bánja. És kiderült, hogy ez életem egyik legjobban elköltött ezer forintja:) Egy rétegben megkaptam azt, amire már nagyon régen vágytam. Fedés, tartósság, eldolgozhatóság, szín, minden.
Most egyszerűen csak boldog vagyok (és szép, muhaha) :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

Akkor én is csatlakozom 106.ként :)
Most egyszerűen csak boldog vagyok (és szép, muhaha) :)

fruzsi94

2013. augusztus 3.

kedvenc korrektorom. kevés is elég belőle.
5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

kedvenc korrektorom. kevés is elég belőle.
5* :)

Doriis

2013. augusztus 1.

Tényleg nagyon jó korrektor, nagyon szépen elfedi a karikákat és a pattanásokat is. Nagyon kevés is elég belőle és hihetetlenül tartós. Szóval maximálisan elégedett vagyok vele. Az egyetlen hibája, hogy picit szárít, ebből a szempontból a folyékony korrektorokat jobban szeretem, de összességében így is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

Sissy26

2013. augusztus 1.

Nagyon nagyon nagyon jó! Borzasztó sötét karikáim vannak. Mivel az arcomon egyéb bőrhiba nincs, így alapozót csak a karikák miatt használtam volna, de így ezzel elég csak a korrektor :-) Volt YSL korrektorom is, Avonos is, szóval próbálkoztam már méregdrágával és olcsóval is. Számomra ez a tökéletes. Biztosan újraveszem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

×Kira×

2013. július 30.

Csodaszer. Tényleg. Magasan üti jónéhány drágább vetélytársát is. Biztos, hogy újraveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 30.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate