Catrice

(1964 vélemény)
Ár:   947 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 989-ért megnézem

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2015. január 14.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 989

Rendkívüli tartósságával tökéletesen alkalmazkodik az arcbőrhöz miközben észrevétlenül eltünteti a hibákat. Megbízhatóan fedi el az apróbb bőrhibákat, pigment foltokat és a kisebb véraláfutásokat. A hatékony Camouflage Krém tökéletes fedést biztosít és egy kis púder használatával olyan hatást kelt, mintha vízálló lenne.

3 árnyalatban kapható

Clinique Even Better korrektor vs. Catrice Camouflage

Ár: 989 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor - Barack
Ár: 500,- , Eladó: Chayenne
Állapot: használt, de teljesen újszerű, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel Bp-en Metró közelben
lidérc.

2013. július 3.

Valóban nagyon jó korrektor, tökéletesen fed. Én csak azt bánom, hogy nincsen sötétebb árnyalatban, mert nyáron nagyon hamar lebarnulok és így a legsötétebb is világos :( Későbbre biztosan jó lesz :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 3.

Anna-

2013. július 1.

Az itteni vélemények alapján döntôttem úgy, h ezt veszem meg a Mac studio finish korrektorja helyett, plusz még pénzt is spórolok. Csalódás. Mind az állaga, mind a fedése nem jött be. Semmit sem fed, és borzalmasan nehezen tudom eloszlatni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 1.

kitkat.0810

2013. június 26.

szuper korrektor, én a catrice kétcégű ecset satírozó végével viszem fel, azzal nagyon szépen el lehet dolgozni, és tényleg eltüntet minden bőrhibát

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 26.

Bogi1

2013. június 23.

A tökéletes korrektor. Nagyon sötét karikák vannak a szemem alatt és azokat is tökéletesen elfedi. Szerintem ez a korrektor még talán a Mac korrektorokkal szemben is megállja a helyét. Kb. 1000 ft volt, és ennyi pénzt bőven megér. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 23.

angeltear

2013. június 22.

Wooowww, ez egy szuper jó korrektor! :D A sötét karikáimat a szemem alatt és a kisebb (esetleg nagyobb) bőrhibákat tökéletesen eltünteti és még ebben a gatyarohasztó melegben is a helyén marad! A 3g-os kiszerelést először picinek tartottam, de irtó kevés kell belőle, így sookáig elég lesz. 5****

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 22.

Eperke

2013. június 17.

Tökéletes, szuper....! :-) Nagyon jó a sötét karikáimra a szemem alá....! Jobbat nem is találhattam volna! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 17.

jesuisunchat

2013. június 12.

a legvilágosabbat vettem meg, annyira jó, hogy ennyire világos színben is van, az összes korrektor sötét volt nekem.. eddig :))) a fedése is teljesen rendben van. a tégelyes kiszerelést még szokom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 12.

Szaszmancs

2013. június 11.

Jó korrektor, de szem alá nekem nem vált be. Csúnyán beül a ráncokba ha lepúderezem, ha nem :( pedig ezt a kiváló fedést szeretném élvezni az árok partján is. Bőrhibákra mindenesetre tökéletes és tartós megoldás. Érdekes egyébként,hogy szerintem normál bőrszínem van és a 3-as árnyalat lett csak tökéletes...úgyhogy majdnem, hogy túl világos a kínálat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

2013. június 11.

"A korrektor"!!! Szemem alatt használom és szuperül bevált!!! Nagyon szépen fed és a nap végén sem csomósodik össze és ül be a kis ráncokba. Használni is könnyű, szépen lehet vele dolgozni! Sajnálom, hogy az alapozói viszont katasztrófák...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 11.

Gitta

2013. június 11.

Már úgy 1 hónapja megvan, az itteni dícséretek hozták meg a kedvem a kipróbálására.
Meg az, hogy már régóta keresem az ideális korrektort....
A fedésével, tartósságával, és főként a legvilágosabb árnyalatával maximálisan meg vagyok elégedve.
DE: egyedüli dolog, ami negatívum, hogy ahol szárazabb a bőröm, ott erősíti a hámlást, annyira nem szép olyan helyeken, de igazából még sosem találtam olyan korrektort, ami tartós lenne és nem szárítana ezeken a részeken....
Úgyhogy emiatt adnék 4,5-öt, de felfelé kerekítek....és megkeresem a megfelelő hidratálókrémet:)
Valami javaslat esetleg?:)
A legtöbb hidratálókrémtől idáig pattanásos lettem:S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

Meg az, hogy már régóta keresem az ideális korrektort....
Valami javaslat esetleg?:)
A legtöbb hidratálókrémtől idáig pattanásos lettem:S