Catrice

(1965 vélemény)
Ár:   947 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 989-ért megnézem

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2015. január 14.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 989

Rendkívüli tartósságával tökéletesen alkalmazkodik az arcbőrhöz miközben észrevétlenül eltünteti a hibákat. Megbízhatóan fedi el az apróbb bőrhibákat, pigment foltokat és a kisebb véraláfutásokat. A hatékony Camouflage Krém tökéletes fedést biztosít és egy kis púder használatával olyan hatást kelt, mintha vízálló lenne.

3 árnyalatban kapható

Clinique Even Better korrektor vs. Catrice Camouflage

Ár: 989 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor - Barack
Ár: 500,- , Eladó: Chayenne
Állapot: használt, de teljesen újszerű, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel Bp-en Metró közelben
OOKakadu

2013. május 15.

Csodaszer!!! Amellett, hogy tökéletesen fed (nekem a szem alatti karikákon egy sötét ér is átlátszik), még hidratál is! El sem akartam hinni, mikor lemostam, csodálkozva vettem észre, milyen puha lett a bőröm a szemem körül! Csak vigyázni kell a színnel, a 01-es borzasztóan világos, pedig alapozóból is világosat használok, de ez a nagyon világos bőrűeknek készült úgy látszik. Még jó hogy nem akkora drágaság, hogy ne vehetnék egy sötétebbet is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

Dius86

2013. május 14.

Nagyon jó az állaga, én a csuklómra kenek egy adagot, és ott egy kicsit "megolvad" így könnyebb felvinni és eldolgozni. Szépen fed, jók a színek. Még az illata is teljesen rendben van, mert alig lehet érezni. Ennyi pénzért simán megéri!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 14.

sultiszniki

2013. május 13.

Kipróbáltam,tökéletesen fed.Viszont valaki meg tudná mondani,hogy hol lehet kapni Budapesten? Hetek óta egy csomó Müllerben jártam és mindenhol csak teszterek maradtak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 13.

pink sunrise

2013. május 13.

Én is gondolkozás nélkül vettem meg a legvilágosabb árnyalatot,de nekem pont tökéletes a tél végi színemhez,viszont nyárra én is megveszem a középsőt .Szépen fedi a szem alatti karikákat,szeplőket,pattanás nyomokat is,szóval big lájk:)

Még adnék 5 pontot.mert a nyakamon kijött piros patti féleségeket (....talán vmi gyulladást jelez a szervezetemben,azt olvastam erről..) szépen eltakarja,és nem is látszik! Ez az egyik leghasznosabb smink termékem!

Mostanában felborult az egyensúly a szervezetemben bizonyos okok miatt,és olyan ragyás lettem mint tini korom"arany"korszakában....Ha akkor lett volna annyi eszem hogy keresek valakit a környezetemből aki beavatott volna egy kicsit a smink alapjainak rejtelmeibe ,...(és finanszírozta volna is:D....) akkor talán lett volna egy hasonló kis ravasz cucc ami úgy eltűntet mindent,hogy az hihetetlen....Idős anyukám sem értett az ilyesmihez,viszont őt is észrevétlenűl "megkrámmániásítottam":D Ráadásul mindent megörökől tőlem,mert olyan ellentétes a színvilágunk hogy ami nekem melléfogás színben,,az neki tökéletes....
De nem baj mert ha az én gyerekemnek gondjai lesznek ilyen pattanás stb szempontból,nyugodtan fordulhat hozzám,kenem-vágom az egészet a sok krémmániázásnak és a saját tapasztalataimnak köszönhetően:D

Upd: Miután jobban megnéztem,szerintem nyáron is maradok a világos árnyalatnál,a középső már túlságosan ...nem jó....mert a nyári színem is inkább téli:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 13.

klaere

2013. május 12.

Kíválóan fed. Én szem alatti karikákra használom.(elvileg nem kifejezetten arra való). Rétegezhető szépen terül. Kicsit mintha szárítana, de én nem bánom. Kicsi púder rakok rá és egész nap kitart. Az ivory azért nem hófehér csak a neonlámpa alatt, kicsit sárgás árnyalat. Nagyon kevés kell belőle ez egy életre elég lesz..az ára pedig nagyon kedvező 950.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

kriszti0305

2013. május 12.

Tegnap megvettem az ivory árnyalatot, mert a sok pozitív vélemény engem meggyőzött. Nagyon jó, szeretem. :) Sokáig elég lesz és ez a legjobb korrektor amivel találkoztam eddig. Az árát tekintve pedig szinte ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

cuni.geo

2013. május 11.

nekem is az Ivory van meg, más nem is jöhetett szóba.
affinitone alapozóval marha jól működik, nekem tökéletes a fedése, pedig 23 éves fejjel mindig van pattim, így foltok is tarkítják az arcom.
sajna rejtett szemhéj esetében nagyon megül a felső ráncokban, ezért 4 csillag de tényleg nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

nekem is az Ivory van meg, más nem is jöhetett szóba.

Nanaho

2013. május 11.

Az Ivory árnyalat van meg belőle,picit fehérnek tűnik az alapból nagyon világos bőrömön,de ha eldolgozom akkor tökéletesen illeszkedik. A fedése valami csodálatos,nagyon sokáig elég lesz. Viszont be kell szereznem egy másik árnyalatot is egy sötétebbet igy a nyár közeledtével :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

adri251982

2013. május 8.

Mit is mondhatnék? Már elmondtatok minden lényegeset. Tényleg fantörpikus korrektor, mindössze ezer Forintért. Ez igen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 8.

nojcsi

2013. május 6.

Még nem volt olyan dolog az arcomon,amit nem fedett el,pedig azért elég problémás bőröm van :) Azért kap csak 4*-ot,mert kicsit nehéz a "viselése" nekem,ezért szemem alatt nem is tudom használni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate