Catrice

(1962 vélemény)
Ár:   947 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 989-ért megnézem

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2015. január 14.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 989

Rendkívüli tartósságával tökéletesen alkalmazkodik az arcbőrhöz miközben észrevétlenül eltünteti a hibákat. Megbízhatóan fedi el az apróbb bőrhibákat, pigment foltokat és a kisebb véraláfutásokat. A hatékony Camouflage Krém tökéletes fedést biztosít és egy kis púder használatával olyan hatást kelt, mintha vízálló lenne.

3 árnyalatban kapható

Clinique Even Better korrektor vs. Catrice Camouflage

Ár: 989 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor - Barack
Ár: 500,- , Eladó: Chayenne
Állapot: használt, de teljesen újszerű, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel Bp-en Metró közelben
terke29

2013. április 24.

Elcsábultam én is.Megyek utánatok,mint a kiskutya... :) Mondjuk nekem pigmentfoltjaim vannak,és azokat muszáj eltakarni valami úton módon,és ez a kis motyó tényleg jól fed.Nem teljesen,mert ahhoz azért építeni kell,de nagyon jóóóó.Most még csak egy napos a véleményem,szóval majd még folyt.köv. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 24.

Aura87

2013. április 22.

Hasonlóan tudok nyilatkozni, mint az előttem szólóak. Nagyon-nagyon jó a fedése, jó az állaga, és tartós is. A 02-es árnyalatot választottam, kicsit előre gondolva a nyárra. Én pattanásokra és a hegekre használom, szuperül elfed mindent! Szem alá még nem is próbáltam, mert ahhoz "nehéz"-nek tartom, de üsse kavics, holnap reggel oda is kipróbálom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 22.

asha

2013. április 20.

Csak ámultam és bámultam, hogy mennyire jól fed, anélkül, hogy feltűnő lenne. Pont ilyen korrektort kerestem, úgyhogy köszi Nektek! :) Nem is vennék másikat. A 030-ast vettem meg így nyár közeledtével, mert nagyon le tudok barnulni. Ez a tégely pedig olyan kis aranyos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 20.

amatar

2013. április 20.

A vélemények miatt vettem meg én is,a színével nem vagyok teljesen megbarátkozva, de púderrel ez nem olyan nagy probléma. Sajnos vannak pattanás utáni hegeim, én erre használnám, egészen szépen elfedi őket, de rajtam annyira nem tartós. Ezer forintért szerintem mindenképp megéri kipróbálni, de nem tartom csodaszernek, ebben az árkategóriában jó kis korrektor, ha lehetne 3,5 pontot adnék neki, de a 3-at kevésnek érzem, úgyhogy legyen 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 20.

javgke

2013. április 18.

Szinte tökéletes a fedése, akár pattanásokról, akár bőrhibákról van szó - még éppen nem természetellenes. Számomra a legnagyobb előnye azonban az, hogy a szem alatti karikákat is jól fedi. Kézzel szoktam felvinni, semmi problémám nincs a használatával.
Kicsit valóban szárít, ezért rendszeresen használok mellé szemkörnyékápolót.
Nagyon tartós, az egész napot kibírja. Elég semleges a színe és több árnyalatban is kapható, ezért szerintem sokaknak megfelelő lehet.
Plusz pont az összetevőkért, az áráért, a jól záródó, igényes csomagolásért, a jó eldolgozhatóságért... Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 18.

Kicsit valóban szárít, ezért rendszeresen használok mellé szemkörnyékápolót.

kriszti.07

2013. április 16.

Most olvastam egy szupi posztot a neten amelyet egy sminkes írt. E szerint nem való patikra egy olyan korrektor amely olajat tartalmaz. Ebben pedig úgy látom bőven van. Akkor viszont nyugodtan használom a szemem alá, mert elvileg ez oda való.

Szóval én is megvettem és nálam nem egy nagy szám. Talán közepes...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

Szóval én is megvettem és nálam nem egy nagy szám. Talán közepes...

RicoCake

2013. április 15.

Sajnos még 1-2 foltban van szőr az arcomon, ezért 3-4 naponta le kell borotváljam ezeket a kis részeket (tényleg csak egy kevéske van) de ez még azt is elfedi és nagyon tartós... Tudom nagyon sokkoló vélemény volt de tényleg ennyire erős fedésű, szerintem jól használva nincs az a bőrhiba amit ne fedne el :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 15.

Pöti

2013. április 15.

Ennek a korrektornak úgy tűnik, elsöprő a sikere... :-) Természetesen ki kellett nekem is próbálnom és nem csalódtam. Pedig a polcomon ott figyel az Even Better korrektor is, amit a kezdetek óta nagyon szeretek. Nagyon karikásak a szemeim, tehát konkrétan lila árkokkal rendelkezek. És én is beleestem a csapdába, hogy a legvilágosabbat vettem, mert alapvetően a legtöbb márka legvilágosabbja is mindig sötét nekem. De ha nem figyelek, lila pandamaci foltok helyett fehér foltok lesznek a szemem alatt. Viszont nagyon szépen el lehet dolgozni, beleolvad az alapozóba. Veszek majd egy közép sötétet is, hátha a kettőből ki lehet hozni a megfelelő színt. Tónusra inkább sárgásak, ami nekem kicsit hátrány a rózsaszín bőrömön, de tényleg szépen el lehet dolgozni. Púderrel fixálva nem mászkál el, nem ül a ráncokba (pedig szarkalábacskák a sok hunyorgástól már vannak). Szinte ugyanazt tudja mint a drágább társa. A legtöbbször érte nyúlok, nem csak az ára miatt. Remélem benne marad az állandó kínálatban... Krém természetesen kell alá, mert amúgy szárítana, de ebben is veri a Clinique korrektort, mert az tényleg szárít krém nélkül. Szóval szeretem... :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 15.

Emily

2013. április 15.

Múlt héten a pozitív vélemények hatására én is lekaptam az állványról a legvilágosabb árnyalatot természetesen próba nélkül. És láss csodát, ez az árnyalat még nekem született hófehérkének is világos. Ilyen velem még soha nem fordult elő :-) Ezt a buta húzásomat leszámítva a korrektor szuper, nagyon jól el lehet dolgozni, nem szárítja a bőrt, és kiválóan kendőzi a pandamaci karikáimat a szemem alatt. Ja, és ami nagyon pozitív számomra, hogy a ráncokat sem emeli ki, nem ül bele hogy ordítva hívja fel rájuk a külvilág figyelmét. Elég ha én tudok róluk :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 15.

absinth

2013. április 15.

Müllerben csak a 030-as Rosy Beige árnyalat volt. Nem is akartam a teszterért nyúlni, mondván hogy kicsi az esélye, hogy jó lesz a legsötétebb árnyalat, hiszen mindig mindenből a legvilágosabb kell. Kellemesen csalódtam, mert alaposan eldolgozva teljesen passzol a bőrömhöz, mindenfajta fényben. Jó az ára, nagyon jól elfedi a pattanásokat és a szem alatti karikákat is. Nekem nagyon száraz a szemem alatt a bőr, hámlik (még nem sikerült rájönnöm melyik terméktől), de ez nem szárítja tovább. Alaposan elkentem és így nem ült bele a ráncokba sem. Sokáig elég lesz, az egyetlen negatívum ez a tégelyes kiszerelés, nem szeretek ujjal belenyúlkálni-de ez legyen a legnagyobb gondom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate