Catrice

(1965 vélemény)
Ár:   947 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 989-ért megnézem

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2015. január 14.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 989

Rendkívüli tartósságával tökéletesen alkalmazkodik az arcbőrhöz miközben észrevétlenül eltünteti a hibákat. Megbízhatóan fedi el az apróbb bőrhibákat, pigment foltokat és a kisebb véraláfutásokat. A hatékony Camouflage Krém tökéletes fedést biztosít és egy kis púder használatával olyan hatást kelt, mintha vízálló lenne.

3 árnyalatban kapható

Clinique Even Better korrektor vs. Catrice Camouflage

Ár: 989 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor - Barack
Ár: 500,- , Eladó: Chayenne
Állapot: használt, de teljesen újszerű, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel Bp-en Metró közelben
Emily

2013. április 15.

Múlt héten a pozitív vélemények hatására én is lekaptam az állványról a legvilágosabb árnyalatot természetesen próba nélkül. És láss csodát, ez az árnyalat még nekem született hófehérkének is világos. Ilyen velem még soha nem fordult elő :-) Ezt a buta húzásomat leszámítva a korrektor szuper, nagyon jól el lehet dolgozni, nem szárítja a bőrt, és kiválóan kendőzi a pandamaci karikáimat a szemem alatt. Ja, és ami nagyon pozitív számomra, hogy a ráncokat sem emeli ki, nem ül bele hogy ordítva hívja fel rájuk a külvilág figyelmét. Elég ha én tudok róluk :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 15.

absinth

2013. április 15.

Müllerben csak a 030-as Rosy Beige árnyalat volt. Nem is akartam a teszterért nyúlni, mondván hogy kicsi az esélye, hogy jó lesz a legsötétebb árnyalat, hiszen mindig mindenből a legvilágosabb kell. Kellemesen csalódtam, mert alaposan eldolgozva teljesen passzol a bőrömhöz, mindenfajta fényben. Jó az ára, nagyon jól elfedi a pattanásokat és a szem alatti karikákat is. Nekem nagyon száraz a szemem alatt a bőr, hámlik (még nem sikerült rájönnöm melyik terméktől), de ez nem szárítja tovább. Alaposan elkentem és így nem ült bele a ráncokba sem. Sokáig elég lesz, az egyetlen negatívum ez a tégelyes kiszerelés, nem szeretek ujjal belenyúlkálni-de ez legyen a legnagyobb gondom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.

ancsibancsi

2013. április 15.

El vagyok csodálkozva a véleményeken. Nemrég kipróbáltam, feláldoztam magam a bacis teszterek oltárán és a szemem alá kentem keveset a 02-es árnyalatból. A színével nem volt probléma, jól eldolgoztam azt a keveset, tényleg fedett, de olyan borzalmasan előhozta a ráncaim, amik szinte még nem is léteznek 23 évesen, hogy kinéztem egy 10-essel öregebbnek.
Lehet hibás darabot fogtam ki, de a teszt után azonnal fordultam is ki a Rossmannból.
Pedig annyira örültem volna, hogy jó lesz.
Csak azért adok hármast, hogy az esetleges hibás darab miatt ne húzzam le az értékeléseket, egyébként szívfájdalom nélkül adnám az egyest. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.

Pedig annyira örültem volna, hogy jó lesz.

sebidori91

2013. április 15.

A hétvégén vásároltam meg az itteni jó vélemények miatt és egyáltalán nem bántam meg. Tudni kell, nekem iszonyú fekete karikáim vannak a szemem alatt, tehát ha nem sminkelek azt hiszik beteg vagyok. Na, most ez a korrektor pont elég krémes hogy a szemem alatti karikákon szépen elterüljön, nem csinál ráncokat, és eléggé pigmentált ahhoz, hogy jól fedjen. Szuper!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.

cirrus

2013. április 13.

Bőrhibáimra használom, a szemem alá nekem nem jött be annyira. A legvilágosabb árnyalatot vettem, féltem hogy kicsit sárgás lesz, de felkenve jó. A fedése nagyon bejön, egyetlen hibája hogy nekem pár óra alatt lekopik. De ennyi pénzért bőven megéri, nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

KataaBabaa

2013. április 12.

Nagyon jó ez a korrektor! Két napja szereztem be, azóta tesztelem. Szépen fed, tartós is, jó az állaga, és tényleg nem ül bele a ráncokba. Ami fontos hogy mindenképpen nagyon alá kell hidratálni, különben a szem alatti bőrt kicsinálja. Ami kár benne, hogy most, mikor ki vagyok fakulva a középső szín épp csak jó a szemem alá, de az arcomra már fehér, pedig közel sincs kreol bőröm, viszont nagyon sokat tudok barnulni. Nyáron biztos mást kell keresnem, mert a legsötétebb biztos hogy nem lesz elég. Lehetne több árnyalatban is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 12.

tittus

2013. április 12.

Ez tényleg egy kis csoda :). Érdekes, hogy az én sárgás tónúsú bőrömhöz pont a 03-as Rosy Beige passzol, de az nagyon :D ahogy felkentem a tesztert az arcomra, egyből láttam, hogy beleolvadt a bőrömbe, és tudtam, hogy ez lesz a megfelelő árnyalat. Nagyon jó az állaga, krémes és könnyen kenhető, nem kell belőle sok, MINDENT elfed, és közben nem is látszik szinte, tényleg beleolvad a bőrbe. Nekem mondjuk a szemem alatti redőkbe picit beleül, de annyira nem érdekel a sok jó tulajdonsága mellett!!! :) Magáért beszélnek az eddigi vélemények is, na meg az 5*!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 12.

kvitta.girl

2013. április 11.

Csatlakozok a rajongók táborához,nélkületek biztos nem vettem volna meg köszönöm! :)
Persze hogy hazaértem első volt hogy ki kellett próbálnom mert boltba csak kézfejen próbáltam anyajegyre, van 3-4 patti utáni nyom amit el kellett tüntetnie és el is tüntette szépen! De nem úgy hogy látszik hogy el van rejtve ott valami mint az eddigi korrektoromnál,ez egybesimult a bőrömmel, az állaga isteni krémes és könnyű!
940 ft-ért ez egy nagyon jó vásár,bátran ajánlom akinek vannak pattijai,ez nem csak karikákra jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.

falatka18

2013. április 9.

Én a szemem alatti karikákra vettem kifejezetten ezt a korrektort... már annyi félét kipróbáltam a natúr kozmetikumtól a drágáig, olcsót, közép árkategóriájút is, mindent... egyik sem volt éppen jó, ez viszont nagyon jó, nem ül bele a kis ráncokba és sokáig is bírja a bőrömön amit az eddigiekről nem éppen lehetett elmondani..egyszóval imádom ezt a kis cuccot :) mindig ezt fogom ezentúl venni :) :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

Nuss

2013. április 9.

Röviden és tömören: ez egy csoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

Röviden és tömören: ez egy csoda.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate