Catrice

(1965 vélemény)
Ár:   947 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 989-ért megnézem

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2015. január 14.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 989

Rendkívüli tartósságával tökéletesen alkalmazkodik az arcbőrhöz miközben észrevétlenül eltünteti a hibákat. Megbízhatóan fedi el az apróbb bőrhibákat, pigment foltokat és a kisebb véraláfutásokat. A hatékony Camouflage Krém tökéletes fedést biztosít és egy kis púder használatával olyan hatást kelt, mintha vízálló lenne.

3 árnyalatban kapható

Clinique Even Better korrektor vs. Catrice Camouflage

Ár: 989 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor - Barack
Ár: 500,- , Eladó: Chayenne
Állapot: használt, de teljesen újszerű, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel Bp-en Metró közelben
Nuss

2013. április 9.

Röviden és tömören: ez egy csoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

Röviden és tömören: ez egy csoda.

pmarcsi

2013. április 9.

Tulajdonképpen tényleg maximális fedést nyújt, és nekem a szemem alatti ráncokba sem ül be ( pedig fiatal korom ellenére, sajnos igencsak megszaporodtak már ). Egyetlen problémám, hogy párszor újra kell kennem a
nap folyamán. Ezért csak 4*-got adok neki. Ettől eltekintve, nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

Mila85

2013. április 8.

Javítanék annyival, hogy mégis csak egy picit jobb lett a szem alá a 02, mert a 03 pont a bőröm színe, de szem alatti részen kicsit jobban mutat az egy picit világosabb korrektor, de a 03 is használom, gyakorlatilag a teljes arcot is lehet vele korrigálni, nem azt mondom hogy minden nap, de ha sietek reggel akkor jól jön. Szóval aki a maybelline affinitone sand árnyalatot használja, az inkább 02est vegye ebből szem alá.
Természetesen én se maradhattam ki a jóból. Eléggé vacilláltam hogy a 03 vagy 02 vegyem meg, de a 02 túl sárgásnak ítéltem a bőrömhöz, de lehet ha felteszem és kinti fényben látnám az is jó lenne. Mindenesetre a 03 úgy néz ki jó lett.( Eddig a maybelline affinitone korrektorát használtam szem alá, illetve mindenhova ahova szükségét éreztem, nagyon szerettem azt is, már a 2. vagy 3. tubust koptatom. De szem alá nem annyira jó télen/ősszel, melegebb időben okés, de most egy ideje - mióta betöltöttem a 28at - úgy látom jobban kiemeli az esetleges nevető ráncokat a szem körül, és kicsit szárít, szóval nem nézek ki jobban vele, mint nélküli.)
Visszakanyarodva a catricehez ez jobb, jobban is fed, nagyon tetszik hogy ricinus van az első helyen, reménykedek némi simító hatásban hosszútávon. Pár napja használom. Államra is felszoktam vinni, színkiegyenlítés célból, ott is jól tartja magát, bár napközben kicsit szoktam utána igazítani, letapizom magam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

angelscrime

2013. április 7.

Számomra mindig is a korrektorvásárlás a mumus, valamiért egyik árnyalat sem passzol és/vagy fed tökéletesen, ha az esetleg jó, akkor az állaga és a felvitele nem tetszik, szóval mindig kísérletező fázisban vagyok ezzel a dekorkozmetikum fajtával. Viszont ez egy álom! Nagyon ritkán mondom valamire, hogy nem cserélném le semmire, nem próbálnék ki újat, de ez olyan! A 020-as Light Beige-t az én arcomra találták ki, ahogy előttem is írták már, tökéletesen fed a szem alatt, a bőrhibákon, egyszerűen maradéktalanul elégedett vagyok vele. Tartós, tetszik a kiszerelése, mindenkinek jó szívvel ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

Zomding

2013. április 7.

Itteni vélemények hatására vettem meg, nem nagyon használtam mostanában korrektort a korábbi rossz tapasztalatok miatt. Imádom! Könnyen felvihető, vékonyan is szépen fed, tartós és olcsó. Nem tapasztaltam, hogy szárítaná a bőröm, bár rendszeresen hidratálok szemkörnyéken is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 7.

Esther

2013. április 6.

Szerelem első látásra (azaz inkább használatra :D). Elég fehér bőröm van, nehéz olyan korrektort találnom, ami nem üt el. Ezúttal sikerült. :) A 010-es Ivory árnyalatot használom, ami tökéletesen illeszkedik a bőrömhöz. A fedésével is maximálisan elégedett vagyok, a pattanás után maradt kis piros foltokat is elfedi, problémás bőrű lányoknak bátran ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 6.

Szütyő Beauty blog

2013. április 4.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, mert mind a szem alatti elszíneződésekkel, mind pedig a bőrpirossággal, bőrhibákkal elbánik. Érdemes rá vetni jónéhány pillantást ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

mankablogja

2013. április 2.

Szóval ma megvettem ez a kis korrektort.Ki is próbáltam otthon.Amit a Bourjois alapozó nem tüntetett el,a pirosságokat,oda felvittem ezt a krémet.És a kettő együtt valami fantasztikusan egyenletessé és csodaszéppé tette az arcomat.Első használat ugyan,de nem ült be a ráncocskákba,a szem alatti bőrt sem szárította.Remélem a hosszútávú használat során is megmarad a lelkesedésem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

Shine*

2013. április 1.

Szuper a fedése. Nagyon szépek az összetevői. De -ahogy írták már többen- nagyon alá kell hidratálni, mert tényleg szárítja kicsit a bőrt, és hajlamos beleülni a kis "ráncokba".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

zuleica

2013. április 1.

Hihetetlen klassz 950 forintért ez a cucc. Ahogy Wishes is írta, elég nagyon vékony réteg is belőle, észrevétlen marad és erősen fed. Ha visszagondolok nekem ez az első cucc, ami az észrevétlenség mellett mégis extrán jól fed, és még a szín is teljesen passzol, szóval meglepő, pozitív csalódás :) Nekem szem alá is tökéletes, igaz nincsenek karikáim, de azért a kialvatlanság meglátszik néha. Ujjal kicsit nehézkes a megfelelő mennyiséget eltalálni, egyszer szinte a fél arcomra elég volt, pedig csak egyszer húztam végig az ujjam rajta. Amúgy mindent hoz, amit egy korrektortól elvárok, ilyen is ritkán volt eddig. Illetve azt is tapasztaltam, hogy a sebek is mintha gyorsabban gyógyulnának. De még csak egy hete használgatom, majd updatelek :)

Frissítésként annyit, hogy sikerült múlt hét végén egyik nap úgy látnom a bőröm, ahogy még soha. Olyan száraz volt, mint a repedezett föld, de nem is tudom igazán mihez hasonlítani, szerencsére csak nagyon közelről látszott. A tanulság az, hogy alaposan alá kell hidratálni. A hideg ellenére olyan idióta voltam a reggeli kapkodásban, hogy alig használtam hidratálót. Szóval ez a termék megmutatja, ha elbliccelem a hidratálást vagy a radírozást. :) Ennek a kis balesetnek az ellenére jár neki még mindig a maximum, hiszen én voltam a hibás, nem ő :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate