Catrice

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Picieri, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Pír az arccsontok kiemeléséhez – az új CATRICE Defining pirosítóval ez csak egy mozdulat! Ez a különleges pirosító C és E vitamint tartalmaz, amelynek a felvitele  rendkívül könnyű. A végeredmény ragyogó és bársonyosan puha bőr.

KERESEM - Catrice Defining Blush
Ár: - , Eladó: Ralynna
Állapot: -, Helyszín: -, fizetés: Megbeszélés szerint
Ár: 1000 , Eladó: krémkirálynő
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: --
estagnus

2015. április 29.

A 020-as Rose Royce nagy kedvenc. Szép, természetes színt ad, könnyű felvinni és nem kell belőle sok, illetve egészen tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

szederke

2015. április 11.

Nekem nagyon nagyon bejött :D A 030-as árnyalat van meg, olyan kis sötét barack szín, nagyon jól mutat és nem kopik le olyan hamar. Csak úgy nézegetni is szeretem a dobozában :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

marta.kisasszony

2015. március 25.

A Sunrose Avenue van meg, ez nagyon jol passzol a borom szinehez. Bar kicsit kicsinek talaltam a csomagolasat, eleg jol pigmentalt es szepen lehet az arcon "vezetni", keves is eleg belole. Igazabol egy dolog van, ami miatt nem tokeletes: nagyon porzik, bar ez lehet, hogy a pirosito ecset miatt van?...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

kismadár

2015. március 13.

Jó kis pirosító, jól pigmentált, szép színei vannak, és viszonylag tartós is. Az ára is jó. Nekem a 070-es Pinkerbell van meg, ez egy elég élénk rózsaszín. Én csak az "almácskáimra" használom, és oda is óvatosan, mert tényleg nagyon rózsaszín. :D Nagyon gazdaságos, több mint fél éve használom folyamatosan, és gyakorlatilag semmi nem fogyott belőle. Meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 13.

Krisz78

2015. március 11.

Először a Rose Royce árnyalatot vettem meg, majd a Sunrose Avenue-t.
Mindkettő jól megy a sárgás tónusú bőrömhöz.Könnyű felvinni, eldolgozni.
Nagyon tartós, még a nap végén is rajtam van (pedig nem viszek fel sokat!).
Ár/érték arányban tökéletes.
Jobban szeretem, mint a Bourjois pirosítómat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 11.

Először a Rose Royce árnyalatot vettem meg, majd a Sunrose Avenue-t.
Mindkettő jól megy a sárgás tónusú bőrömhöz.Könnyű felvinni, eldolgozni.
Nagyon tartós, még a nap végén is rajtam van (pedig nem viszek fel sokat!).
Ár/érték arányban tökéletes.
Jobban szeretem, mint a Bourjois pirosítómat :)

quika

2015. március 2.

Barack árnyalatban van meg, nagyon elégedett vagyok vele. A csomagolás sajnos elég hamar eltört, de ettől még tudom szállítani is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 2.

kireka

2015. március 2.

Pink feat coral árnyalat van meg.Nagyon szeretem. Nem porzik ecsettek szépen fel lehet vinni, kellemes színt ad és nekem kellően tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 2.

kaszasedua

2015. február 15.

A 040-es Think Pink árnyalat van meg, gyönyörű, tartós, pigmentált rózsaszín árnyalat! Holnap megyek és beszerzek még 1-2 másik színt is, mert az ára is nagyon kedvező!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 15.

pindurka

2015. február 13.

Ebből a pirosítóból 4 színem van, szép színekben vannak, közepesen tartósak, és ráadásul olcsóak is. Egyedül csak egy dolgot tudnék felhozni ellenük, hogy parabént tartalmaznak, talán fényvédővel ez nem annyira gáz, meg úgyis csak nagyon kevés kell belőlük. Összességében 4-eske.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 13.

trixie

2015. február 11.

Nekem is a 020 Rose Royce pirosító van meg de én teljesen elégedett vagyok vele. Bár nekem sárgás a bőröm elég erősen de én reggel mikor felkenem szépen eltudom dolgozni a pirosító ecsetemmel és 10 óra múltán is látszik rajtam és pont a nekem tetsző árnyalatban :) Én nagyon a természetesség híve vagyok így nem zavar ha picit megkopik :D (és még így is látszik rajtam és megnéznek az utcán)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate, PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.