Catrice

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Picieri, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Pír az arccsontok kiemeléséhez – az új CATRICE Defining pirosítóval ez csak egy mozdulat! Ez a különleges pirosító C és E vitamint tartalmaz, amelynek a felvitele  rendkívül könnyű. A végeredmény ragyogó és bársonyosan puha bőr.

KERESEM - Catrice Defining Blush
Ár: - , Eladó: Ralynna
Állapot: -, Helyszín: -, fizetés: Megbeszélés szerint
Ár: 1000 , Eladó: krémkirálynő
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: --
Nihan

2017. május 19.

Nagyon szeretem. Két árnyalatát is megvettem, egyik egy diszkrétebb bronzosabb árnyalat, a másik meg egy egész sötét mályva szín. Nagyon kevés kell belőle, tartós, olcsó. Engem megvett! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 19.

petra095

2017. február 24.

A 030as Love&Peach arnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Igaz, utolag jottem ra hogy a bronzosito sokkal jobban all szamomra mint a pirosito, de emiatt nem okolhatom a termeket. Ez egy eros barackos-rozsaszin szin, tartos, es nagyon pigmentalt. Mindenkinek ajanlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 24.

dizabella01

2017. február 18.

Nagyon szuper termék! Különösen az tetszik benne, hogy nagyon sok árnyalat közül lehet válogatni, így biztosan mindneki megtalálja a neki megfelelőt, hiszen minden bőrtónusnak más pirosító árnyalat áll jól.
Nagyon sokáig tart, diszkrét színe van, könnyen eldolgozható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 18.

Nagyon sokáig tart, diszkrét színe van, könnyen eldolgozható.

Matzee

2017. február 2.

Tökéletesen meg vagyok vele elégedve! Jó színek, jól eldolgozhato :) szuper ár érték arány, könnyű hozzáférhetőseg, és nagyon sokáig elég

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 2.

sydneyke001

2017. január 20.

Ár érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 20.

Ár érték arányban tökéletes.

Parapluie

2017. január 18.

A Think Pink-et birtoklom. Semmi extra, én a reggeli sápatság ellen használom. A szín egy hideg tónusú rózsaszín, fehér bőrön nagyon természetes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

timeacska

2017. január 14.

A 020-as Rose Royce árnyalat van meg. Kb. minden nap használom, tartós, szép a színe, nagyon szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 14.

ssyakaky

2017. január 13.

nagyon régóta a sminkes táskám alpdarabja, a 050 apropos apricot árnyalatot használom. kicsit bronzos-barackos árnyalat, nagyon apró arany csillamokkal. jól pigmentalt, szépen építhető, nem lesz babás a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

252n

2016. december 18.

Nekem is a Think Pink árnyalat van belőle. Hónapok óta használom és szinte alig fogyott még belőle. Ez köszönhető annak, hogy nagyon kevés is elég egyszerre. Erős szín, ezért ügyelni kell rá hogy megfelelően vigyük fel. Szerintem nagyon jó kis pirosító!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 18.

romsicsbori

2016. december 12.

Nekem is a Think Pink fantázianevű rózsaszín és egy barack árnyalat van meg. Télen viszonylag világos a bőröm, úgyhogy ilyenkor ezt preferálom a barackosabb Apropos Apricot árnyalattal szemben. Az én bőrömön egész tartósak, legalábbis a többi véleményezőhöz képest. Nem mászkálnak sehova a nap folyamán, és az idő múlásával épp csak egy kicsit fakulnak. Nagyon jó az állaguk, és nem törnek ripityára egy-két hónap után. Annyi a hátrányuk, hogy könnyű velük túlzásba esni. Ha kapkodva visszük fel, és nem kocogtatjuk le az ecsetet egy zsepire, akkor könnyen bohóc-effektus lehet a vége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate, PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.