Catrice

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Picieri, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Pír az arccsontok kiemeléséhez – az új CATRICE Defining pirosítóval ez csak egy mozdulat! Ez a különleges pirosító C és E vitamint tartalmaz, amelynek a felvitele  rendkívül könnyű. A végeredmény ragyogó és bársonyosan puha bőr.

KERESEM - Catrice Defining Blush
Ár: - , Eladó: Ralynna
Állapot: -, Helyszín: -, fizetés: Megbeszélés szerint
Ár: 1000 , Eladó: krémkirálynő
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: --
facy01

2013. március 15.

Sokáig keresgéltem, mire rátaláltam, de megérte:) Nagyon könnyen felvihető, jól pigmentált, nem porzik. A színe is gyönyörű, a felvitel után helyén marad hosszú órákon át. Problémás bőrre jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 15.

littleowlielovesfatbeat

2013. március 6.

Nagyon elégedett vagyok vele. Gyönyörű a pigmentáltsága. Tartós. Jó az állaga, nem túl porzós.
Az ára is kedvező.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 6.

Az ára is kedvező.

bendee91

2013. február 26.

2 árnyalatom is van.
Egy barackos és egy pinkes. Mind a kettő iszonyat pigmentált, kevés kell belőle, és végre látszik is az arcon, nem csak ha sok rétegbe viszem fel. A tartó, amibe van az is elég igényes, nem vmi bóvli műanyag.:)
Ára baráti, nagyon szeretem.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

2 árnyalatom is van.
Ára baráti, nagyon szeretem.:)

bara89

2013. február 18.

A 050 apropos apricot árnyalatot vettem meg. Ez egy arany csillámos barack szín. Nagyon tartós, kevés kell belőle, és az ára is kedvező. Maximálisan elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 18.

fanny---

2013. február 5.

Még csak tegnap vettem de máris a kedvencem lett!!! Nagyon könnyű felvinni, gyönyörű a színe,alig tudtam választani melyiket vegyem, és nem mellesleg iszonyatosan tartós!! A csomagolása is szép. Biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

Lujza1104

2013. február 4.

Ma vettem meg egy ecsettel együtt, ami szintén Catrice. A színe nagyon szép, ez az enyhén barackos árnyalat épp az én arcbőrömhöz dominál. Mintha nekem tervezték volna. A csomagolása is tetszik, jó, hogy nem egy kis vékonyka műanyag dobozban van, hanem jó kis strapabíró üveg, vagy mi :D az ecset hozzá pedig szintén kiváló. Olyan puha, mint a lovak szőre :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 4.

Jennyke

2013. január 29.

Jó pirositó,pigmentált,tartós,olcsó.6 darabom van,szeretem mindet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

Jó pirositó,pigmentált,tartós,olcsó.6 darabom van,szeretem mindet.

Kodi

2013. január 12.

Szerintem ez egy szuper hétköznapi kis pirosító! Szép a színválaszték, én még duó árnyalatokat vettem, azokat jobban szeretem, kevésbé lehet velük mellélőni. Mostanában egy színben lehet kapni, kár! Finom, diszkrét, picit csillogós hatást lehet vele elérni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 12.

j.szintuska

2013. január 12.

2 pirosítóm van ebből és mindkettőt szeretem. Az egyik barackos rózsaszínes a másik meg a képen látható. Tartós, jól pigmentált(ezért vigyázni kell vele a bohóc effekt miatt:DD) és nagyon lassan fogy..Természetesen 5-ös:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

Ametiszt

2013. január 1.

Nekem a 050 Apropos Apricot arnyalat van meg, ami egy gyonyoru finom barackszin. Imadom! Nagyon szepen el lehet dolgozni, elegge pigmentalt, az en vilagos boromon istenien mutat. Tartossaga atlagos, ara kivalo, osszessegeben 5 csillagot erdemel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate, PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.