Catrice

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Picieri, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Pír az arccsontok kiemeléséhez – az új CATRICE Defining pirosítóval ez csak egy mozdulat! Ez a különleges pirosító C és E vitamint tartalmaz, amelynek a felvitele  rendkívül könnyű. A végeredmény ragyogó és bársonyosan puha bőr.

KERESEM - Catrice Defining Blush
Ár: - , Eladó: Ralynna
Állapot: -, Helyszín: -, fizetés: Megbeszélés szerint
Ár: 1000 , Eladó: krémkirálynő
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: --
szpirita

2012. december 29.

Én kiárusításon vettem meg a 040 Chocolate Cream árnyalatot. A kommenteket olvasva, először arra gondoltam, hogy nem is ugyanarról a termékről beszélünk. Aztán meg arra, hogy ez valami elöregedett példány, ha van olyan a préselt poroknál. Számomra egy nagy csalódás az a pirosító, mert amúgy szeretem a Catrice termékeket. Porzik, alig pigmentált és egyáltalán nem tartós, érintésre azonnal átkenődik más felületre (pl. ruhára, sálra). A színe amúgy szép. Most adtam neki új esélyt, egészen finom szőrű ecsettel próbálkozom, azzal nem porzik annyira, de a pigmentáltság és tartósság sajnos nem javítható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 29.

angeltear

2012. december 8.

Nekem a Rose Royce árnyalat van meg, nagyon szeretem, elég belőle egy kevés is, elég pigmentált színe van, jól építhető. Tetszik, hogy kissé csillámos és mégis természetes. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 8.

pariah

2012. december 4.

regota vagytam egy tokeletes barackos pirositora, ezert belehuztam, es a szolidabb apricot helyett a love & peach arnyalatot vettem meg. nagyon szep, nagyon pigmentalt, csinaltam vele vicces dolgokat elsore :-D de megtalaltam az idealis megoldat, egy ecsetmerites ebbe, ugyanazt az ecsetoldalt az essence silky 02-be, es igy pont egy olyan barackszint kapok, ami latvanyosan termeszetes, es meg este is az arc disze :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 4.

horvathm

2012. november 14.

Kb. 1 hete használom, szerintem jó minőség! nincs vele semmi gond:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 14.

Kb. 1 hete használom, szerintem jó minőség! nincs vele semmi gond:D

Enca

2012. október 17.

Love&peach árnyalatot vettem meg, nagyon pigmentált, szépen eldolgozható, szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 17.

aidaa

2012. október 9.

Tegnap vettem meg a korallos-barackos színűt. Kicsit féltem, hogy a kreol bőrömön nem fog látszani, de tévedtem:) Egész nap fenn maradt. Erősen pigmentált, így nem kell belőle sokat felvinni. Nagyon tetszik, úgyhogy 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 9.

Lina777

2012. október 5.

Épp ma vettem a narancsos árnyalatot, elég kevés belőle, szép színe van,ha elfogy, biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate, PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.