Catrice

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Picieri, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Pír az arccsontok kiemeléséhez – az új CATRICE Defining pirosítóval ez csak egy mozdulat! Ez a különleges pirosító C és E vitamint tartalmaz, amelynek a felvitele  rendkívül könnyű. A végeredmény ragyogó és bársonyosan puha bőr.

KERESEM - Catrice Defining Blush
Ár: - , Eladó: Ralynna
Állapot: -, Helyszín: -, fizetés: Megbeszélés szerint
Ár: 1000 , Eladó: krémkirálynő
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: --
Dius89

2016. december 2.

A Rose Royce árnyalatot vettem meg akciósan a Rossmannban, szintén 700 Ft-ért. Van több pirosítóm is, de szerettem volna végre egy barackos árnyalatot is a pirosak és rózsaszínek mellé. Kellemes a textúrája, nem porol, kicsit sokáig kell építeni, míg a kívánt színt elérem, de szép természetes lesz a végeredmény. Abszolút megérte az árát.
Update: sajnos a pirosító fele használhatatlanná vált, mert "belekövült" a tartóba :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

Jelizz

2016. november 19.

konnyu felvinni,jo a texturaja,az ara se borsos. viszont sajnos nem tartos... meg amugy se szeretem a pirositokat szal nem tudom :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 19.

gabcsi0221

2016. november 10.

Szeretem, keveset kell belőle felvinni, erősen pigmentált,nagyon sokáig kitart nálam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 10.

lilluskoroknai

2016. november 5.

Bár fejből nem tudom az árnyalat nevét, de egy rózsás színt választottam nyárra magamnak, csak úgy találomra lekaptam a polcról, mert sosem voltam az a 'pirosítós' csajszi. Azóta pedig szinte minden nap használom :D
A minősége szuper, tartós, a porzása nem zavaró, szépen építhető. Apró csillámok vannak benne, melyek a bőrön egyáltalán nem feltűnőek.
Teljesen meg vagyok vele elégedve, teszi a dolgát, az ára pedig számomra kedvező és hadd ne mondjam, hogy azt hiszem, sosem fogy el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 5.

corah

2016. október 7.

A 020 Rose Royce árnyalatom van jelenleg, de tervezem, hogy több színben is beszerzek belőle. Szép, természetes színe van, nem hivalkodó, nagyon sokáig elég, de sajnos valóban nem egy túl tartós pirosító. Ennek ellenére szeretem, hétköznapokra pont ideális.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

Sheilagold

2016. október 1.

Auchanba vettem akkor még nem is ismertem ezt a márkát. Sunrose avanue színben.
Csatlakozom az előző véleményekhez, nem tul tartós viszont nagyon szép árnyalata van. Imádom hogy van egy enyhe csillogás benne, nagyon természetes is a színe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 1.

Auchanba vettem akkor még nem is ismertem ezt a márkát. Sunrose avanue színben.

noemilenart

2016. szeptember 21.

A 040 Think Pink árnyalatot használom napi rendszerességgel. Ez a hideg pink szín remekül mutat a világos, rózsaszín tónusú bőrömön. Sokáig elég, lassan fogy. Nekem elég keveset is felvinni az orcákra, máskülönben garantált számomra a bohóc hatás. A csomagolása egyszerű, masszív. Tartóssága lehetne jobb is, de ezt az alacsony árát miatt elnézem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Rosemodee

2016. szeptember 4.

Love&Peach árnyalat van meg. Hónapok óta használom, de nem sok fogyott belőle. Első olyan pirosítóm amivel a legtermészetesebb hatást tudom elélni. Nekem a rózsaszínes tónusúak ink télen jók, de ahogy megfogja a fejemet egy kicsit a nap akkor már ez a narancsos árnyalat a nyerő. Nálam nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

0bikbik0

2016. július 29.

Jelenleg Think Pink árnyalatom van, még a régebbi szortimentből, szerintem ezt az árnyalatot már kivezették. Régebben is több árnyalatom volt belőle, mondhatni egy időben majdcsak ezeket a pirosítókat használtam.
Valamennyi erősen (számomra nagyon erősen) pigmentált, nagyon oda kell figyelni, leütögetni az ecsetet, mert könnyű túlzásba esni vele (gondolom nem mindegy, ki milyen ecsettel használja, én jelenleg e-bayes "noname" ecsettel használom, de más pirosítónál nem viselkedik így). Ha eltalálom a mennyiséget, akkor szépen felvihető, 3-4-5 órát kibír (időjárás függő is :-), nagymelegben foltokben eltűnik.
Sokáig elég, pedig 5 g az egész, de valahogy eszméletlen sok mennyiségnek tűnik.
Van ennél tartósabb, könnyebben kezelhető pirosítóm is, de ez nem drága, könnyen hozzáférhető, jó a színválaszték, és tényleg sokáig kihasználható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 29.

dzsudzsi

2016. július 29.

Először újsághoz kaptam, de azóta megvettem más színben is, mert bevált. Sokáig kitart, könnyen felvihető, viszont sajnos nem tartós. Ár-érték arányos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate, PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.