Catrice

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Picieri, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Pír az arccsontok kiemeléséhez – az új CATRICE Defining pirosítóval ez csak egy mozdulat! Ez a különleges pirosító C és E vitamint tartalmaz, amelynek a felvitele  rendkívül könnyű. A végeredmény ragyogó és bársonyosan puha bőr.

KERESEM - Catrice Defining Blush
Ár: - , Eladó: Ralynna
Állapot: -, Helyszín: -, fizetés: Megbeszélés szerint
Ár: 1000 , Eladó: krémkirálynő
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: --
_zsulu_

2016. július 6.

Love&Peach árnyalatban van meg, ez egy kissé neon narancsos szín. Erősen pigmentált, úgyhogy nagyon óvatosan kell felvinni, hogy az ember ne nézzen ki rajzfilmfigurának.. Akciósan, 500 forintért vettem Rossmannban. Kb. két hónapja van meg, de látszólag olyan, mintha nem is használtam volna, a barázdák még mindig ott vannak a felületén; egyáltalán ne porzik, ezért elég gazdaságos a használata, szerintem évek múlva fogom kidobni... A tartóssága közepes, az erős színe miatt kicsit jobb, mert ahogy kopik, a nap vége felé egyre egészségeebben néz ki :) A minőségével megvagyok elégedve, a színe nekem kissé túlzás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

krisztina01

2016. június 24.

Minden nap használom, nagyon keveset kell belőle felvinni, hiszen erősen pigmentált, szerintem elég tartós is. Nem töredezik szét, teljesen kihasználható. Nagyon sokáig elég, biztosan újra veszem, maximum más árnyalatokat is kipróbálok:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

Melittaa

2016. június 21.

Nekem nagyon tetszik jól pigmentált és nem kell belőle sok, 4-5óra után újra felkell tenni de ne várjon senki sem ennyi pénzért 24órás pirosítót.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 21.

petra9229

2016. június 17.

050 Apropos Apricot: Nyáron elővettem ezt a színt. Szép lenne nagyon, van egy pici fénye is. Egyetlen gondom van vele, hogy nem tartós. Körülbelül 4 óra után már alig lehet észrevenni, hogy az arcomon volt. Pedig a pigmentáltsága is rendben lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 17.

anda1213

2016. május 15.

Nagyon szeretem, nekem is csak a tartósságával van bajom. De a színével meg vagyok elégedve vele. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

Snowflake96

2016. május 10.

Szeretem a színét, tökéletes és abszolút természetes. Jól pigmentált, így nem kell sokat használni. Már 1 éve megvan és még alig látszik, hogy használtam, lehet életem végéig kitart :D A tartósságára lehet egyedül panaszom, de az meg előfordulhat, hogy csak azért van, mert tényleg halványan használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 10.

fboroka

2016. április 23.

Nekem a 090-es Mandy-rine árnyalat van meg egy halvány barancos-rózsaszínes árnyalat. Nagyon pigmentált, ezért keveset szoktam felvinni. Egyetlen negatívuma az, hogy szerintem nem annyira tartós. Reggel felkenem és délutánra már nem látszik. Viszont ár-érték arányba tökéletesen teljesít és a színe csodaszép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 23.

Kamillavirag

2016. április 18.

Hát annyira nem győzött meg. Nagyon kemény, alig lehet felvinni, és tartósnak sem mondanám egyáltalán, a színe tényleg szép (04-think pink), nagyjából ennyit tudok mondani róla. a színe miatt elhasználom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 18.

kkkrisztina

2016. április 6.

nagyon szeretem, nagyon pigmentált és már másfél éve használom, szinte nem kopott semmit :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 6.

Juliette88

2016. április 5.

Egy időben több színben is vettem belőle (Sunrose avenue, Rosewood forest, és a képen látható barna) mert néhány árnyalata nagyon eltalált szerintem. Azonban később rájöttem, hogy nagyon poros kinézete van az arcomon, az alapozó által varázsolt üde bőrképet teljesen elrontja, így már elajándékoztam/kidobtam/ félretettem őket. A színek és tartósság miatt 3 pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate, PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.