Catrice

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Picieri, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Pír az arccsontok kiemeléséhez – az új CATRICE Defining pirosítóval ez csak egy mozdulat! Ez a különleges pirosító C és E vitamint tartalmaz, amelynek a felvitele  rendkívül könnyű. A végeredmény ragyogó és bársonyosan puha bőr.

KERESEM - Catrice Defining Blush
Ár: - , Eladó: Ralynna
Állapot: -, Helyszín: -, fizetés: Megbeszélés szerint
Ár: 1000 , Eladó: krémkirálynő
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: --
SimonO

2016. április 5.

Mikor megvenni akartam voltam olyan szerencsétlen és leejtettem.. semmi gond, épségben hazakerült hozzám, még vásárlás előtt sikerült a töréstesztet végrehajtanom rajta. Nagyon masszív a csomagolása, igazán táskába dobálós darab. Hazaérve jobban megnéztem, csak az felső műanyag tartó kis pöcsök kicsit megsérült de nem tört le, így teljesen jó és használható, bár most már könnyebben nyílik ki.
Én is a 020- Rose Royce árnyalatára szavaztam a maradék pár szín közül, mert ez egy matt árnyalat ami elég nude-ra sikerült. ( se nem narancs, se rózsaszín de barnás) Hétköznapra vásároltam, világos, könnyed színe van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

Dézi

2016. április 2.

Leárazva vettem a Pinkerbell árnyalatot. Tartós, könnyű vele dolgozni, szépen lehet satírozni és nagyon pigmentált. Fehér bőrön nagyon jól mutat, a nyári barnaságomhoz inkább hanyagolnám :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 2.

reaC30

2016. április 1.

Csodás! A Sunrose Avenue árnyalat van meg, de ennél szebb pirosítóm még nem volt. Tökéletes a színe és a minősége. Biztos van tartósabb pirosító kb. ennek a 6-7 szeres áráért, de ebben az árkategóriában és talán még a drágábban is ez viszi a pálmát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 1.

clara12

2016. április 1.

Megvettem a 020- Rose Royce árnyalatot *-* Szerelem első látásra. Pont ilyen árnyalatot kerestem, nagyon természetes pírt ad, kellően pigmentált, de nem csinál bohóc arcot. A pirosító selymes tapintású, szépen siklik a bőrön, nem emeli ki a száraz részeket, és nagyon tartós. Kitűnő ár-érték arány.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 1.

Lina14

2016. március 15.

2 árnyalatot is birtoklok, az egyik a Love&Peach, a másik a Rosewood forest. ők az első pirosítóim, és nem hiszem, hogy valaha szükségem lesz másra. az első értelemszerűen egy narancs árnyalat, amit ha egészen finoman viszek fel, akkor élénk barack, de építhetném is. a másik egy enyhén lilás beütésű rózsaszín, ami a mindennapokban tökéletes, főleg ősszel, mikor nem kellenek olyan nagyon élénk színek. nagyon brutál módon pigmentáltak, ugyanis ha épphogy belemártom az ecsetet, még akkor is erősen le kell ráznom róla a feleslegeset, mert különben túl erős lesz a végeredmény. a barackot még júniusban vettem de még a csíkok sem tűntek el róla, pedig gyakran használom! nálam abszolút nyerők, ha nem lenne gy másik világos rózsaszín pírem, biztos beszereznék egyet ebből a márkából! :)
update: vettem is! a 070 pinkerbell árnyalatra csaptam le a leárazásokon. nem tudom, hogy azért, mert sokat állt a polcokon, de szárazkásabb, és nem is olyan pigmentált, mint az előző kettő. 3 réteg után is még természetes pinkes, elég nehéz lenne túladagolni. viszont egyenlőre ez az egyetlen pink pirosítóm, szóval használni fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 15.

Noxika

2016. március 5.

Nekem a 070 Pinkerbell árnyalat van meg. Nagyon szép, élénk színű, viszont (szerencsére) nem csillog tőle az arcom, mint egy RG versenyes lánynak. Tartós, estére sem tűnik el, és az illatával sincs semmi gond. Egy kicsit talán világosabb pirosító után nézek, mert az jobban illene hozzám, csak ezért a -1 csillag. Rossmannban 700 Ft volt akciósan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

Bogi0506

2016. február 23.

Szepen pigmentalt, elenk szinu , de nem kihagyhatatlan termek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 23.

Szepen pigmentalt, elenk szinu , de nem kihagyhatatlan termek.

wifee

2016. február 18.

Egy fáradt rózsaszín árnyalatot vettem meg még régebben, pár hónapja, de most bukkantam rá. Sajnos az én bőrömön a csillámokon kívül semmi sem látszódik belőle. Nem tudom miért van, mikor felteszem kb fél óráig látszik fogjuk rá, de azután teljesen eltűnik. Alapvetően elég barna a bőröm, de így télen azért szépen ki szokott világosodni jópár árnyalatot, de még így sem látom hogy ott lenne valami. Nem pontozom le mert szerintem csak az árnyalat nem jó a bőrömhöz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 18.

cicafun

2016. február 6.

A Rossmannban 700 Ft-ért szórják ki ezeket a pirosítókat, így hát nem tudtam ellenállni a 020-as Rose Royce árnyalatnak. Gyönyörű szép természetes hatású rózsaszín árnyalata van, ami gyakorlatilag minden sminkhez jól áll. Nagyon jó a tartóssága, kellőképpen pigmentált, könnyű a felvitele, könnyedén eldolgozható. Picit porol, de nem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 6.

marryjane

2016. február 2.

Sunrose Avenue árnyalatban vettem meg, a szolis bőrömön nagyon természetes.
Nem kell belőle sok, pigmentált és tartós is.Tetszik a "dobozkája" is, nem egy könnyen lecsapható dobozka.
Lentebb olvastam, hogy valaki 1.300.-Ft-ért jutott hozzá, én az Auchanba vettem kemény 300.-Ft-ért. Azt hiszem ez a pirosító minden pénzt megér, na de 300.-Ft-ért ajándék :)))
Imádom!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

Sunrose Avenue árnyalatban vettem meg, a szolis bőrömön nagyon természetes.
Imádom!! :)

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate, PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.