Catrice

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Picieri, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Pír az arccsontok kiemeléséhez – az új CATRICE Defining pirosítóval ez csak egy mozdulat! Ez a különleges pirosító C és E vitamint tartalmaz, amelynek a felvitele  rendkívül könnyű. A végeredmény ragyogó és bársonyosan puha bőr.

KERESEM - Catrice Defining Blush
Ár: - , Eladó: Ralynna
Állapot: -, Helyszín: -, fizetés: Megbeszélés szerint
Ár: 1000 , Eladó: krémkirálynő
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: --
mmartina97

2016. január 28.

2 darabot szereztem be: Pinkerbell,Think Pink.A Pinkerbell szép rózsaszín színű,könnyen felvihető,rétegezhető,de gyorsan kopik. Nem annyira szeretem magamon. A Think Pink világos rózsaszín színű,könnyen felvihető,építhető és nekem ő a kedvencem,de gyorsan kopik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 28.

orsi1293

2016. január 25.

nagyon pigmentált egy hajszálnyi is elég belőle, hogy elérd a megfelelő pirosító hatást :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 25.

anna09

2016. január 24.

Kimenő termék, ezért akciósan beszereztem egyet. A 90-es elviekben narancssárgás bár inkább fáradt rózsaszínűt vettem meg, mert eddig csak sötét pink és piros pirosítóim voltak azokat pedig nagyon könnyű túlzásba vinni. Ezt aztán pakolhatom mert szép halovány. Elég tartósnak érzetem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 24.

bbogesz

2016. január 12.

A Sunrose Avenue árnyalatra csaptam le, csodaszép a színe és van egy kellemesen visszafogott csillogása,ami nem hivalkodó! :) Én 1300 Ft-ért kaptam meg a Rossmannban, szerintem nagyon megérte, tartós és szépen fel lehet vinni pusztán az arcbőrre is, nem használok alapozót, púdert, BB, CC, DD....stb krémet és semmi ilyesmit, mégis tartós marad a szín.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

princess94

2016. január 8.

több árnyalat is birtokomban van , szép pigmentált illetve tartós ! 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 8.

több árnyalat is birtokomban van , szép pigmentált illetve tartós ! 5* :)

Zsokaa

2016. január 7.

Szépek a színek. Nekem két árnyalat van a tulajdonomban. Tartósak. És nagyon sokáig bejárnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

Anheszenamon

2016. január 6.

Love&Peach árnyalatban vettem meg. Ez egy nagyon szép, matt barackos szín, imádom. Ráadásul épp akciós volt, úgyhogy duplán megérte. Rajtam elég tartós is, úgyhogy tényleg nem találok benne hibát. Az árához képest ez egy nagyon jó minőségű termék szerintem, és évekig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 6.

Annaa1298

2016. január 3.

Nekem a 020 Rose Royce árnyalat van meg, és imádom. :) Nekem nagyon tartós (kibírta az egész szilveszter estémet), nagyon könnyű vele dolgozni, és ez a szín szerintem bármilyen alkalomra megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 3.

0808

2015. december 31.

A Sunrose Avenue 80-as mályvás árnyalat a kedvencem. A Legend Berry-t is használtam nem rossz kissé lilás árnyalat. Jó kis termékek bátran ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 31.

illesbb

2015. december 17.

Jól pigmentált, tartós. Igaz én hétköznap pirosítót nem igazán használok, csak egy kis bronzosítót. A Pinkerbell van meg, és hát nem igazán az én színem, de buliba még elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate, PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.