Catrice

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Picieri, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Pír az arccsontok kiemeléséhez – az új CATRICE Defining pirosítóval ez csak egy mozdulat! Ez a különleges pirosító C és E vitamint tartalmaz, amelynek a felvitele  rendkívül könnyű. A végeredmény ragyogó és bársonyosan puha bőr.

KERESEM - Catrice Defining Blush
Ár: - , Eladó: Ralynna
Állapot: -, Helyszín: -, fizetés: Megbeszélés szerint
Ár: 1000 , Eladó: krémkirálynő
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: --
zsanilia

2015. december 13.

A sunrose avenue az én színem. Mályvás, diszkrét de mégis jól látható szín egy pici fénnyel. Megvan egy éve,sőt talán 1,5 is, napi használat mellett most értem el az alját de szerintem fél évig még simán kihúzza. Szeretem <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 13.

aranypáva

2015. november 26.

Ez a harmadik arcpirosítóm. Nagyon elégedett vagyok vele. Szépen el lehet dolgozni, egész tartósan is fennmarad. Kevés is elég belőle, üde hatást ad. Ajánlom kezdőknek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Aranyvacak

2015. november 21.

Minden nap használom és nálam sem fogy:D Nyoma sincs benne az ecsetnek, pedig fél éve "koptatom". A színe gyönyörű, tartós is. Régóta kerestem ilyen pirosítót, természetesnek is hat ráadásul.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

boborjan

2015. október 28.

el tud egyáltalán fogyni egy pirosító? idejét nem tudom, mióta használom, de mintha nem is fogyna. így voltam az előző catrice kétszínű pirosítómmal is, de azt már halálra untam. ez a termék nagyon klassz, szép rózsaszín árnyalatot választottam magamnak, nagyon jól illik a bőrömhöz, viszont valóban nem túl tartós. szerettem volna egy sötétebb árnyalatot is magamnak más típusú sminkekhez, de nem találtam. jó, jó, de nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 28.

heyitspetra

2015. október 27.

Nem túl pigmentált így nekem tökéletesen megfelel. Párszor használtam igaz, de akkor megvoltam vele elégedve. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 27.

MissC

2015. október 21.

Szeretem, nekem a 070-es Pinkerbell árnyalat van meg, nagyon kellemes babarózsaszín :) Lassan fogy, de sajnos kicsit hamar lekopik, ezért vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 21.

Bogyinci

2015. október 19.

Hétköznapokon csak ezt használom, nekem nagyon bevált. Hófehér bőrrel rendelkezem, a világos rózsaszínű-barackos 050 Apropos Apricot árnyalatot vettem. Nem durva, szép természetes hatást lehet elérni vele. Nagyon szeretem + a csillámok pont jó mennyiségben/méretben vannak benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 19.

erika81

2015. október 17.

Újsághoz volt csomagolva az 050 Apropos Apricot árnyalat. Általában csak egy pirosítom van, így elfér a készletemben. Rétegezve viszem fel. Az árához képest alapozón és púderen tartós. 12 órája rajtam van és még mindig látható, pedig nem bohóc sminket csináltam reggel. Eddig Lancome pirosítót használtam. Az ára több mint tízszerese ennek a pirosítónak, de azt kell hogy mondjam nem ér tízszer többet. Ha a dobozán változtatnának, nem kellene félni hogy bármikor összetörhet simán áttérnék csak erre a pirosítóra. Természetesen 5 csillag!
A napokban voltam Rossmannban és láttam, hogy már nem ilyen felülettel árulják. Nem tudom hogy csak a felületen változtattak-e vagy az összetételen is, de remélem a minősége nem változott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 17.

pont

2015. október 17.

korrekt pirosító, jól pigmentált, viszonylag tartós, barátságos árban. a színválasztékkal nem vagyok teljesen elégedett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 17.

bibogi23

2015. október 17.

Nagyon szèp pigmentált a színe termèszetes a hatása,think pink árnyalatban van meg!Annyi a hibája h hamar lekopik ezèrt adok neki 4est!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate, PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.