Catrice

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Picieri, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Pír az arccsontok kiemeléséhez – az új CATRICE Defining pirosítóval ez csak egy mozdulat! Ez a különleges pirosító C és E vitamint tartalmaz, amelynek a felvitele  rendkívül könnyű. A végeredmény ragyogó és bársonyosan puha bőr.

KERESEM - Catrice Defining Blush
Ár: - , Eladó: Ralynna
Állapot: -, Helyszín: -, fizetés: Megbeszélés szerint
Ár: 1000 , Eladó: krémkirálynő
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: --
szilvi004

2015. október 14.

Nagyon szép színekben kapható. Egy probéma vele, hogy nagyon-nagyon hamar lekopik/ eltűnik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 14.

bubita

2015. október 3.

2 árnyalatom is van belőle, a Pinkerbell és a Think Pink. 1-2 éve van meg mindkettő, és szinte minden nap használom (inkább a Pinkerbell árnyalatot), még a fele sem fogyott el. Gyönyörű, pigmentált, szép és természetes színt az orcámnak. A tartóssága nem a legjobb, de ezért most nem vonok le, mivel amúgy minden rendben van vele :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 3.

anett0426

2015. október 2.

Kb 2 honapja vettem meg a Love & Peach arnyalatot. Ez egy matt barackos szin. Tegnap viszont meglattam es meg is vettem az abszolut szerelmemet, a gyonyoruseges Legend-berry-t. Uristen, teljesen odavagyok erte!😍 Ez egy lilas szin, de nagyon apro csillamok is vannak benne, szoval ha ezt hasznalom a high-lighter elhanyagolhato. En ebbe a lilas arnyalatba teljesen belebolondultam. Egyszeruen tokeletes!
Amugy mind a ketto nagyon jol pigmentalt, csak eppen hogy hozza kell erinteni az ecsetet, szoval nagyon sokaig kitart, raadasul meg a csomagolasa is szep.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 2.

BNiki

2015. szeptember 25.

Többször szemeztem a 050 Apropos Apricot árnyalattal, mire megvettem, de szuper jó döntés volt! Imádom! :P Nagyon szép, pigmentált és finom színe van, sokáig fenn marad. Nem is kell belőle sok, szóval jó lassan fogy, már biztos megvan egy éve is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Colette221

2015. szeptember 17.

Ajándékba kaptam az egyik újsághoz.( Apropos apricot árnyalat ) Nem fűztem hozzá túl sok reményt, gondoltam kipróbálom ha már itt van.
Pozitív csalódás ez a termék, 4 órát kibírt, ami nálam rekord.
Pigmentált, szóval vigyázni kell, hogy mennyit viszünk fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

Pozitív csalódás ez a termék, 4 órát kibírt, ami nálam rekord.
Pigmentált, szóval vigyázni kell, hogy mennyit viszünk fel.

nicolleee28

2015. szeptember 13.

Azt szerettem ebben a pirosítóban, hogy sápadtan is jól állt és lebarnulva is. A 040 Think Pink árnyalat van meg. Ránézésre először nagyon erősnek láttam, de mikor felvittem már sokkal diszkrétebb szint kaptam. Szépen lehet építeni és sokáig az arcomon marad. Kedvenc marad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

Petyuska

2015. augusztus 27.

Akcióban vettem meg a 030-as Love&Peach árnyalatot, nagyon szeretem. Nagyon tartós, egészséges, üde, szép arcpírt ad. Nem tudom hogy elfogy-e még ebben az életemben, sokat használom, de szinte mintha új lenne. Nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

Cunika

2015. augusztus 12.

Egy halvány barackos matt árnyalatot vettem meg és egy élénkebb rózsaszineset amikben nem csalódtam! A barackos természetes de mégis kiemeli az almacskákat a rózsaszinnel még barátkoznom kell de az meg egy vidám nyárias kis pirosító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

weird

2015. július 30.

Nagyon szeretem:) barack árnyalatban van meg, napi használattal is sokáig kitart!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 30.

arianna94

2015. július 26.

Már régóta szemeztem ezzel a pirosítóval és el is határoztam, hogy nyárra megveszem. A 030-love & peach árnyalatot néztem ki magamnak ezért külön örültem, mikor leárazták, hiszen így még olcsóbban jutottam hozzá. Bár szerintem az eredeti ár sem sok érte. Tipikus Catrice termék, pénztárcabarát és jó. Én még egy Catrice termékben sem csalódtam eddig, ebben sem. Gyönyörű színe van, nagyon jól pigmentált és elképesztően tartós. Még ebben a nyári melegben is fentmarad egész nap. A csomagolása, hasonlóan az All Matt Plus púderhez nem túl stabil szerintem, de ezen kívül semmi problémám nincs a termékkel, imádom!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 26.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate, PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.