Catrice

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Picieri, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Pír az arccsontok kiemeléséhez – az új CATRICE Defining pirosítóval ez csak egy mozdulat! Ez a különleges pirosító C és E vitamint tartalmaz, amelynek a felvitele  rendkívül könnyű. A végeredmény ragyogó és bársonyosan puha bőr.

KERESEM - Catrice Defining Blush
Ár: - , Eladó: Ralynna
Állapot: -, Helyszín: -, fizetés: Megbeszélés szerint
Ár: 1000 , Eladó: krémkirálynő
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: --
aalexaa

2015. július 20.

Én is leárazáson vettem a Pinkerbell árnyalatot. Kicsit aggódtam, hogy túl sok lesz nekem, de szerencsére nem:) Gyönyörű, tartós, nagyon pigmentált, épp csak hozzáérintem az ecsetet és elég is. Abszolút megérné a teljes árát is, akciósan meg szinte ajándék:)
Külön szeretem, hogy elég masszív a csomagolása, nem kell féltenem a táskámban:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 20.

Mishil96

2015. július 18.

Szépen pigmentált és a fehér bőrön nagyon szépen mutat. Nekem a a Love& Peach és a Pinkerbell van meg. És a tartós!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 18.

little.shana

2015. július 17.

Gyönyörűen pigmentált, sokáig tart az arcon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 17.

Gyönyörűen pigmentált, sokáig tart az arcon :)

foxinthebox

2015. július 4.

egy kifutó árnyalatot vettem nemrég, a pinkerbellt, és nagyon tetszik:) elég fehér bőröm van, féltem is, hogy nem fog jól állni/bohócfej/stb. de semmi ilyesmi. kellően pigmentált, de nem túlzottan (mint pl. essence...) könnyű eldolgozni, egész tartós. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

pmarcsi

2015. július 4.

A leárazások alkalmával vettem 700 Ft-ért a 070-es Pinkerbell árnyalatot. Egy élénk rózsaszín szín. Imádom az ilyen árnyalatokat. Óvatosan kell bánni vele, mert könnyen túlzásba lehet esni, egyébként szépen mutat az arcon. Rajtam szerencsére nagyon tartós, így makszimálisan elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

Catlover

2015. június 25.

Nagyon szeretem ezt a pirosítót. Tartós, szépek a színek, kellően pigmentált, szeretem, hogy kicsit csillámos, jó az ára, úgyhogy minden szuper.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 25.

palotaizs

2015. május 26.

Az apropos apricot árnyalat van meg és nagyon szeretem. Szép barackos színe van, arany csillámokkal. A csillámok nem túl nagyok, épp megfelelő méretűek. Hétköznapokra nagyon szeretem, főleg most így tavasszal-nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 26.

ZsofiaFlora

2015. május 21.

A márkától az első termékem ez a pirosító volt, egy élénk rózsaszín árnyalatban. Nagyon pigmentált, tartós és annak ellenére, hogy már több mint fél éve az enyém és rendszeresen használom, ez alig látszik rajta mert nagyon lassan fogy. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 21.

Regi84

2015. május 11.

A 80as sunrose avenue árnyalatot használtam. Elsőre azt hittem, hogy kb semmi színe nem lesz az arcomon, mert eléggé semleges árnyalatnak tűnt, de teljesen meglepett. Valóban nem az a messziről ordít, hogy pirosító van rajtam szín, de nyárra egy nomakeup sminkhez szerintem tökéletes... Nyilván annyira nem pigmentált, mint a MAC pirosítóm, de ennyi pénzért ezt nem is bánom, csak az ecsetet kicsit tovább kell nyomkodni az anyagba. A csomagolása lehetne kicsit erősebb, de igazából az is elmegy. Engem meggyőzött minden téren.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

x

2015. május 9.

Nagyon megszerettem, pont megfelelő a fedése, nem kell aggódnom, hogy túllövöm a színt, tartós is, enyhén csillámos, apró csillámokkal, nekem nagyon bejön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate, PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.