Catrice

Ár:   1420 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: classycat, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2020. február 26.

Lelőhely:   drogériák, online

• jelentős mértékben sűríti a szempillákat
  • csodálatosan göndöríti a szempillákat
  • gyorsan és könnyen alkalmazható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

KarolinaLina

2017. május 10.

Ha van borzalmas spiral akkor ez az. A szilikonfejű társaihoz képest ez maga a borzalom . A festék lemoshatatlan, csomós, maszatol, nem fekszik a pillákra. Nagy nagy 0.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Rivendell

2017. április 17.

Hát ez ilyen nesze semmi fogd meg jól. Egynek elhasználom, no make-up make-uphoz teljesen oké, de egy tusvonalas sminkhez már esélytelen szegényke. Pedig szép a tubus, de ez az összes pozitívum, amit el lehet róla mondani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

dix

2017. március 23.

Osztom az eddigi negatív véleményeket. Ha léteznek sz*r spirálok, akkor ez oda tartozik. Katasztrófa. Póklábakat csinál, nem lehet oda férni rendesen a pillákhoz, arról nem beszélve, hogy borzasztóan maszatol. Elhasználgatni sem fogom mert nagyobb bosszankodást okoz, mint eddig bármelyik spirálom..Maximum a festékébe jó lesz mártogatni a jó keféjű termékeket amik már elfogytak

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

viviennoo

2017. február 22.

Régebben nagyon szépen ki tudtam vele festeni a pilláim. Viszont nem rég újra vettem, és borzasztó csomós lett tőle, mikor a 2. réteget felvittem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

independentbo

2017. február 10.

Szuperszép pillákat csinál, de sajnos hamar elkenődik a szem alá és egy idő után elkezd potyogni is...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

Erina

2017. január 13.

Első használat után azt kell mondjam, nagyon szuper spirál ő :) Gyönyörűen szétválaszt, ível, hosszabbít. Nem csomósodik, pont annyi festéket vesz fel amennyi kell. A keféje nagyon sűrű, így szépen elválasztja a pillákat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

farfalla24

2016. október 13.

Nekem semmi bajom ezzel a spirállal. Szép fekete színe van, nem ragasztja össze az, amúgy egész sűrű pilláimat, és nem tapasztaltam azt sem, hogy leperegne egy idő után. Szép pillákat lehet vele csinálni, és a lemosás sem problémás. Csak azért nem venném újra, mert már kinéztem mi lenne a következő, amit ki szeretnék próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

fancsi25

2016. október 7.

Sok festéket vesz fel, és a festék kicsit sűrű is. A keféje jó, szétválasztja a pillákat. Drámai hatást nem szabad tőle elvárni. Nap végére talán kicsit lepereg, de nem pandamacisan, lemosni a pillákról viszont elég nehéz. Többet vártam tőle, de volt már rosszabb tapasztalatom is, újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

Emma Woodhouse

2016. szeptember 16.

Nagyon sűrű, nagyon ragadós és a kefe egyáltalán nem választja szét a pillákat. Behígitottam egy kis vízzel, és így elviselhetőbb. Pár óra alatt lekenődik a szemem alá, pedig az alsó szempilláimra nem szoktam használni. Egy darabig elszenvedek vele, ha már fizettem érte, de szerintem nem fogom elhasználni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

annodobo

2016. szeptember 3.

Tragédia. Semmit nem ér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

Tragédia. Semmit nem ér.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.