Catrice

Ár:   1420 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: classycat, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2020. február 26.

Lelőhely:   drogériák, online

• jelentős mértékben sűríti a szempillákat
  • csodálatosan göndöríti a szempillákat
  • gyorsan és könnyen alkalmazható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Moll1

2015. augusztus 8.

Az eddigi egyik legjobb szempillaspirál amit birtokoltam/birtoklok. A kefe kialakítása nagyon kézreálló, a csomagolás szép. A festék nem túl sűrű, nem túl folyós. Gyönyörű ívelt, dús, hosszú pillákat eredményez. Mindenkinek ajánlom, abszolút kedvenc. Tuti újraveszem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 8.

Tunderviragos

2015. július 11.

Nekem az elején szuper nagy pillákat csinált, majd csomós lett és aztan kidobtam, de az ecsettel is jól lehetett dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 11.

be.free

2015. április 8.

2015. 04. 08.
Eddig Maybelline szempillaspirálokat használtam, abból is a sárgát, de mivel ez olcsóbb volt, és szeretek kísérletezni a szempillaspirálokkal, gondoltam kipróbálom. Az eredmény pedig "wáó"! Dúsít, de nem csinál póklábakat, ráadásul a felső szempillatőben úgy néz ki, mintha tusvonalat húztam volna :D Két rétegben még dúsabb hatást lehet elérni, sokkal nagyobbnak tűnik tőle a tekintet. Ennek a spirálnak a használatára arra is rájöttem, hogy jobban szeretem a "merev" spirálokat, mert a L'Oreal Manga spirálommal nem tudok ilyen szépen dolgozni, mert mozog, ezzel viszont oda "megyek" ahova én akarom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 8.

2015. 04. 08.

LadyLatte

2015. április 4.

Az itteni jó vèlemènyek miatt vettem meg, szerencsère nem kellett csalódnom, az egyik kedvenc spirálommá vált, tuti újra fogom venni ha kifogy! Elegendő festéket visz fel, de nem lesz csomós tőle a pillám, szèpen dúsít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 4.

Vivien09

2015. március 24.

Kb. két hete használom ,eddig lovely rózsaszín tubusú spirált illetve oriflame spirálokat használtam. Szép pillákat csinál,elég festéket vesz fel , jól szétválasztja őket mindent csinál amit elvárok tőle csak iszonyatosan lassan szárad meg(legalábbis nekem) és ezért nálam -1 csillag :/. Ettől függetlenül jó :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 24.

dornroeschen313

2015. február 3.

Nemrég kezdtem el használni, de máris nagy kedvencem lett! Egyik barátnőm múltkor megkérdezte, hogy műszempillám van-e, pedig csak ezzel voltak kifestve a szempilláim, gödörítőt sem használtam, nem is igen szoktam. Tényleg tökéletes, nem tudok róla rosszat mondani. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

roszik.ivett.kitti

2015. január 31.

Én is szempillagöndörítővel használom. De anélkül is szép eredményt lehet vele elérni. A keféje tényleg sok festéket vesz fel, de nem ragasztja össze a pilláimat. Szeretem, jó használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 31.

szupiné

2014. november 30.

A Lovely Pump Up mellé akartam egy másikat is; nem tudok megbarátkozni a szilikonos kefékkel. A Lovely nekem szépen göndörít, de nem hosszabbít, ez viszont gyönyörű hosszú pillákat csinál. És: tényleg nem vesz fel sok festéket,nem kenek mindent össze vele. A tartóssága sajnos nem tökéletes, főleg a szemem alatt lepereg - de a másikkal kombinálva ütős páros lesznek.

Update: Sajnos becsomósodott, túl szilárd lett az anyaga, még használgatom, de már egyszerűen túl sok anyagot rak a pilláimra, azt hiszem lassan kuka lesz. nem bírta sokáig :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 30.

PBetti

2014. október 17.

Pár napja vettem Rossmanban, a keféje nagyon jó, kicsit sok festéket vesz fel, lemosása nehézséget okoz. Összeségében véve azért meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

Picieri

2014. szeptember 27.

Szükségem volt egy új spirálra és gondoltam egy ilyet kipróbálok. Teljesen bevált, szép pillákat csinál, szépen szétválasztja, de pár használat után elkezdett csomókat is felvinni a pillákra és ezt mindig orvosolni kell a régi spirálkefémmel. Kicsit macera, de igazából sose szerettem a nagyon vastag és természetellenes pillahatást, így eddig szinte minden spirálnál át kellett mennem egy tiszta kefével, hogy leszedje a felesleget és jobban elterítse az anyagot.(egyedül a 2000calorienál nem volt ilyen) szóval megszoktam. Nap végére azért lepereg, ami nem feltétlen jó, ha munkából mész buliba, mert nehéz igazítani. A nagyobb keféjét szokni kell, mert valamikor túlnyomom és rámegy a szemhéjamra, azt meg megint macera leszedni. Amíg lesz elhasználom, de még biztos, hogy kísérletezgetni fogok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 27.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.