Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: vera01, Módosítva: 2016. április 9.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Égetett highlighter ásványokkal és ultrafinom, fényvisszaverő pigmentekkel a ragyogó kinézetért. A finom textúra különböző fedést tesz lehetővé, amely a többszöri felvitellel erősíthető.

Ár: 1000 Ft. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton
Ár: Csomag ár 5000 Ft, postaköltséggel együtt , Eladó: MLotti
Állapot: Az összes feltüntetett termék keveset használt, jó állapotú , Helyszín: Esztergom, fizetés: Személyes átvétel Esztergomban vagy Budapesten lehetséges, postán maradóként is megoldható

rasenrengan95

2017. szeptember 22.

Még barátnőmtől kaptam szülinapomra. Általában csak akkor használom ha party sminket készítek. Szerintem nagyon szép színe van. Viszont vigyàzni kell hogy ne vigyünk fel túl sokat az ecsetre. Kicsit porzik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

mizsofia

2017. szeptember 2.

Talán ez volt az első highlighter amit vettem, de még mindig szeretem. Ár-érték arányban nagyon jó kis termék. Egész jól pigmentált, annyira hogy vigyázni kell nehogy túlzásba essünk vele, a fénye szép, és nagyon sokáig elég. Igaz kicsit porzik, és nap végére hajlamos eltűnni, de szépen kopik. Nem bántam meg hogy megvettem, szívesen nyúlok érte reggelente.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

pixiee

2017. szeptember 1.

Jó kis termék lenne ha legalább egy fél órát kibírna :(
Nagyon sokáig elég és szép fényt ad az fix, de borzasztóan porzik és abszolút nem építhető, így sajnos pézkidobásnak tartom, mert szerintem senkinek sincs ideje/kedve fél óránként újra kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Jó kis termék lenne ha legalább egy fél órát kibírna :(

Enci18

2017. augusztus 27.

Első highlighterem. Az egyik barátnőm ajánlására vettem és nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Első highlighterem. Az egyik barátnőm ajánlására vettem és nagyon szeretem.

tabi96

2017. augusztus 19.

Első highlighternek vettem,szerintem szuper kis termék. Az tény,hogy kicsit porzik,de óvatosan,ujjal,és apránként szoktam felvinni az arcomra,majd utána dolgozom el az ecsettel. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

rimfruaa

2017. július 31.

Nem rossz, de én valahogy többet vártam tőle, kicsit pereg és nehéz megtalálni vele az arany középutat mennyiségben.
Bár lehetséges, hogy nekem kell még tanulnom a használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Bár lehetséges, hogy nekem kell még tanulnom a használatát.

ZiAn

2017. július 27.

Tettem vele egy próbát, de kár volt. Sajnos vannak pihék az arcomon és ez még inkább hangsúlyozza. Kukában kötött ki :( Tökéletes, hibatlan bőrűeknek való, sajnos a többség nem ide tartzik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 27.

dorinamrs

2017. július 20.

Önmagában is nagyon tetszik, de nálam az a biztos módszer, ha a kis highlighter ecsetemet befújom.. az essences sminkfixálómmal, aztán highlighter, es mehet is föl az arcomra.
Sokkal szebb a végeredmény.
Pigmentáltabb és fényesebb🤗 csak ajánlani tudom ezt a párost.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 20.

Sokkal szebb a végeredmény.
Pigmentáltabb és fényesebb🤗 csak ajánlani tudom ezt a párost.

viraaag

2017. július 18.

Nekem nagyon nem vált be.. :/ lepereg az arcomról ha felkenem, hiába használok bármilyen fixálót. Felteszem és fél óra múlva mintha semmi nem lett volna az arcomon. :/ ráadásul vannak benne apró csillámok, amik viszont mindenhol ott lesznek még ha maga a termék le is pereg rólam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

doraorsolya

2017. július 9.

Nagyon szép highlighter olcsó áron. Én személy szerint "high glow"-nak nem nevezném, de kétségkívül szép a fénye.
Hatalmas kiszerelés, szerintem éveken át ki fog tartani. Különösen a szemöldökcsontomra szeretem felvinni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.