Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: vera01, Módosítva: 2016. április 9.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Égetett highlighter ásványokkal és ultrafinom, fényvisszaverő pigmentekkel a ragyogó kinézetért. A finom textúra különböző fedést tesz lehetővé, amely a többszöri felvitellel erősíthető.

Ár: 1000 Ft. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton
Ár: Csomag ár 5000 Ft, postaköltséggel együtt , Eladó: MLotti
Állapot: Az összes feltüntetett termék keveset használt, jó állapotú , Helyszín: Esztergom, fizetés: Személyes átvétel Esztergomban vagy Budapesten lehetséges, postán maradóként is megoldható

Blackxentric

2017. július 8.

Már régóta nézegettem, de gondoltam felesleges, hiszen van highlighterem és ennyi meg soha nem fog elfogyni. Múltkor azonban nem bírtam nemet mondani rá. Gyönyörű fénye van, de nem árt vigyázni vele, mert könnyen túlzásba lehet vinni. Ez a termék egy csoda. Imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

Buttercupcosplay

2017. július 7.

Az itteni vélemények alapján vettem meg,, és tényleg olyan klassz, mint amilyennek írtátok. Az egyetlen, ami nem tetszik benne az talán, hogy nincs belőle csak ez az egy szín van belőle, és nekem egy kicsit sárgásabb lenne tökély.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 7.

Jucaa

2017. július 5.

Körülbelül egy hónapja használom, szépen fennmarad egész nap, nem csúszkál sehova, de érdemes vigyázni vele, mert tényleg nagyon könnyű sokat használni. Megtévesztő, nekem is vadonatúj kinézete van, pedig napi szinten használom. Szerintem sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

Mano1234

2017. július 4.

Nagyon szeretem ezt a csodásan fénylő highlightert 😊 Szép fényt ad az arcnak nagy csillámok nélkül. Elvileg építhető, bár szerintem felesleges, elég jól pigmentált. Tartósnak is mondanám, halványan a nap végén is látszik még.Ezért az árért megéri megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

Zita0606

2017. június 27.

Csodás fényű, tartós, hamvas, jól kihasználható, minőségi termék. A mindennapi sminkrutinom része lett, és simán kenterbe veri számomra a jóval márkásabb, drágább társait is. Ha akarom épphogy fénylik, ha akarom még a holdfény is elcsúszik rajta. Imádom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

boglarcara

2017. június 10.

Barátnőmnek van, és már unja, hogy egyfolytában kölcsönkérem :D nagyon szép, 'egybefüggően' fénylik, nem hangsúlyozza ki a bőr egyeletlenségeit, és az is tetszik benne, hogy nem hivalkodó. Kissé porzik, de nem zavaróan sokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 10.

vivick

2017. május 31.

Hölgyeim, szeretném bemutatni a TÖKÉLETES HIGHLIGHTERT! Ez a termék annyira csodálatos, hogy miután megvettem el se hittem, hogy ilyen jó áron jutottam ilyen zseniális termékhez. Számomra ez tökéletes highlight finish annyira természtes, csodás üde ragyogást ad az arcnak! Ha egyszer elfogyna, tuti újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

virnajnifr

2017. május 31.

Nagyon szeretem, természetes hatása van, viszont mégis szép ragyogást ad az arcnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

tinyblackpaw

2017. május 29.

Nem túl tolakodó, mégis gyönyörű ragyogást kölcsönöz az arcnak, építhető, viszonylag tartós, ez eddigi legjobb highlighterem! :)
Nagyon sokáig elég, nem túl drága és nagyon szép a finishe is. Nem fog elvakítani a ragyogása, de szerintem nem is lenne esztétikus mérföldekről villogó orcákkal parádézni :D Enyhén csillámos beütésű, de az összkép szép, fényes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

curlyangel

2017. május 11.

Nagyon jó drogériás highlighter, megállja a helyét a highend sminkek terén is. Javasolt nappali vagy fehér fény alatt feltenni, mert könnyű sokat felpakolni :|
Fixáló sprayvel ott marad, de egy egész -min 8 órás- napot nem bír ki. Nagyon sokáig kitart, nekem már majdnem egy éve van meg, mindennapos használat mellett. Tipp: feltétel előtt a nedves ecsettel sokkal pigmentáltabbak a porok. (igen akár nyállal is, csak ne mások előtt)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.