Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: vera01, Módosítva: 2016. április 9.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Égetett highlighter ásványokkal és ultrafinom, fényvisszaverő pigmentekkel a ragyogó kinézetért. A finom textúra különböző fedést tesz lehetővé, amely a többszöri felvitellel erősíthető.

Ár: 1000 Ft. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton
Ár: Csomag ár 5000 Ft, postaköltséggel együtt , Eladó: MLotti
Állapot: Az összes feltüntetett termék keveset használt, jó állapotú , Helyszín: Esztergom, fizetés: Személyes átvétel Esztergomban vagy Budapesten lehetséges, postán maradóként is megoldható

lucanna

2017. március 13.

Első highlighterem, és számomra jó választásnak tűnt, mert nagyon jól passzol a hófehér bőrömhöz. Tartósság szempontjából nem 100-as, de azért nem olyan vészes. Pár óra után is még marad valami fénye, de nem árt, ha az ember magánál tartja. A kiszerelés óriási, még az árát is csak-csak megéri.
Kipróbálok még mást is, hátha találok jobbat. Nem rossz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

Kipróbálok még mást is, hátha találok jobbat. Nem rossz!

B.Enci

2017. március 12.

Mikor megvettem nagyon szerettem, aztán most átgondolva rájöttem, hogy csak a nagy hype miatt gondoltam jónak. Igazából hamar eltűnik az arcról és inkább csillámos mint fényes a végeredmény. De ha valaki pont csillamosabbat keres és nem egész napi "használatra" akkor tökéletes választás lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

Booogiiii

2017. március 1.

Sajnos nem elég tartós, viszont ha kopik, akkor szépen csak eltűnik. Amikor este lemosom, akkor marad még egy nagyon enyhe fény, csillám. Nagyon tetszik hogy nem fehér csík van a fejem tőle, hanem csak a pigment. Szép természetes hatást ad, de ha nagyon csillogni akarnék, egy picit többet felviszek. Ujjal viszem fel, és nem húzogató, hanem ütögető mozdulattal. Nagyon szeretem, ez az első highlighterem, de újraveszem. Igaz "púderhez" képest kicsit drága, de tartós, mert kevés kell belőle. Mindenképp újraveszem.
Totál megéri.
Ohh nagyon fontos zsíros bőrűeknek: nem olyan mintha zsíros lenne az arcunk, hanem csak egyszerűen gyönyörű fényes/csillámos. Annyi, hogy akinek hamar átfénylik az arca, annak csak a szemöldökcsontra és a járomcsontra érdemes rakni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 1.

Totál megéri.

FatimeFay

2017. február 26.

Kicsit csalódott vagyok, mert a nevével ellentétben ez a highlighter csillámos és nem fényes finnishű. És még csak nem is jó. Rengeteg csillám van benne, amik elmászkálnak mindefelé. Felvitelkor még ad egy egységes fényt, viszont pár óra múlva már csak egy halom csillám csücsül itt-ott az arcomon, és olyan vagyok mint egy leselejtezett diszkógömb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 26.

saladhunter

2017. február 22.

tökéletes highlighter

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

tökéletes highlighter

phg26

2017. február 14.

Itteni vélemények alapján szereztem be, most kísérletezek életemben először highlighterrel. Árát tekintve szerintem jó kis termékről van szó, nyilván lehet ennél sokkal profibbakat is kapni. Nekem tetszik a végeredmény, amit ezzel a termékkel lehet elérni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

independentbo

2017. február 10.

Lehet vele szép eredmény elérni, de számomra túl fehér, az állaga pedig túlzottan szàraz :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

Tavszel

2017. február 10.

Én szeretem, könnyű dolgozni vele, pont annyira látszik amennyire kell és nem nehéz kitapasztalni a mennyiséget. Jobban szeretem az anyagukban fényes highlightereket a csillogósaknál, de ebben nem zavaró, nem nagy méretűek és inkább fényes mint csillogó a hatása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

raczjulia

2017. január 23.

Nagyon jó kis highlighter, szép a fénye és szépen fel lehet vinni az arcra. Az oldalon lévő vélemények alapján szereztem be, jó választás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

Nonka

2017. január 22.

Itteni jó vélemények alapján vettem és azóta kedvencem a sminkelés végén! Nagy csillámokat nem látok benne és én azt sem tapasztalom, hogy nagyon porlana, inkább szilárdabbnak érzékelem a kelleténél, de lehet, hogy ez sok nyitogatás után megváltozik és elkezd porlani a púder! Viszont nagyon kellemes selymesfényűen csillog! Szépen el lehet dolgozni! Én ebből teszek mindenhová (arccsont és szem alá, száj fölé, szemöldökcsontra és szemzugba is) Jól szabályozható mivel nem porlik annyira! Ha szolidabban szeretném akkor csak egyszer-kétszer viszem fel ecsettel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.