Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: vera01, Módosítva: 2016. április 9.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Égetett highlighter ásványokkal és ultrafinom, fényvisszaverő pigmentekkel a ragyogó kinézetért. A finom textúra különböző fedést tesz lehetővé, amely a többszöri felvitellel erősíthető.

Ár: 1000 Ft. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton
Ár: Csomag ár 5000 Ft, postaköltséggel együtt , Eladó: MLotti
Állapot: Az összes feltüntetett termék keveset használt, jó állapotú , Helyszín: Esztergom, fizetés: Személyes átvétel Esztergomban vagy Budapesten lehetséges, postán maradóként is megoldható

nashko77

2017. január 20.

Mineral bronzer testvérkéjét már régóta használom, imádom is, úgyhogy amikor megláttam, h a catrice kidobott egy highlightert is, úgy éreztem, elérkezett az idő, hogy lecseréljem rá az összetört szemhéjpúdert, amit e célra használtam. Nagyon nem bántam meg. Sokkal szebb fénye van, szolidabb a csillogása, és könnyebb is bánni vele. Sokat kibír, pattanást, más irritációt nekem nem okozott. Sokáig elég lesz, 1600 forintért jó ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

enesevoros

2017. január 15.

Nagyon szeretem, tökéletes, természetes finishe van, és zsíros bőrűként sem érzem úgy, hogy csillogna az egész fejem. Számomra tartós, elég sokáig a helyén marad. És plusz pont a Catricenek, hogy nem tesztelnek állatokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Nancika

2017. január 14.

Az igazság az, hogy szinte mindenből természetes termékeket használok, viszont a tökéletes highlightert nem találtam még meg. A Lavera állagát nem szeretem, az Alverde már közelíti, de az is folyékony, én pedig jobban szeretem a por állagú termékeket. Még a Provida Organics ami jó, de nekem nem elég erőteljes a Everyday Minerals highlightere pedig mintha nem is highlighter lenne. Használtam már az ABH highlighterét és imádtam, de azért az nem egy olcsó darab, ráadásul a mindennapi használatától kipattog a bőröm (pedig eredeti), úgyhogy arra jutottam, hogy kipróbálom ezt: ugyan nem natúr, de legalább ezért sem végeznek állatkísérleteket, mivel az olyan termékeket már kiszórtam a neszeszeremből.

Összességében eddig szeretem, könnyű használni, szerintem természetes is, nem az a bumszli nagy csillogós-csillámos, inkább kellemesen fénylő. Elégedett vagyok vele, de azért nem ez a mindennapi highlighterem. Viszont gyorsan kopik.

Szerintem életem végéig jó lesz, mert hatalmas adag van egy tégelyben.

Update: Mivel kipattogok tőle, leváltottam. Jelenleg Nude by Nature highlightert használok, és rajongok érte. Az természetes, szintúgy CF és egész nap tökéletesen tartós. Csak áradozni tudok arról. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

Szerintem életem végéig jó lesz, mert hatalmas adag van egy tégelyben.

Ogreta

2017. január 9.

Nekem teljesen bevált, 12 órát simán kibír,nincsenek nagy csillámok benne ami külön tetszik mert így természetesebb a hatása, 2 rétegben szoktam feltenni az arccsontom fölé és nagyon szépen mutat, akinek tág pórusú a bőre annak nem ajánlanék highlightert :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

ayse

2017. január 7.

Nekem tetszik.rajtam fényes es nem annyira csillamos.nem túl hivalkodó.de epitheto

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 7.

dominikak1234

2017. január 5.

Gyönyörű a csillogása, nincsenek benne hatalmas csillámok. Eldolgozva egészen természetes hatást kelt, viszont azt a WOW hatást is el lehet vele érni. Teljesen meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

0tamara0

2017. január 2.

Úristen. Annyira csillog. Imádom. De aki a természetes fényt keresi annak túlzás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

Chrissy

2016. december 6.

Nagyon megtetszett a Catrice állványon a drogériában, megakadt rajta a szemem, pedig nem is nézegettem a sminkeket, célirányosan indultam samponért. Ez meg kacsingatott rám ezerrel, úgyhogy betettem a kosaramba. akciós volt pont. Annyira szép a színe, hogy jó ránézni. Vaníliás - pezsgős- nagyon kicsit rózsaszínes a tónusa. Nagyon porzik, de jó ecsettel lehet vele dolgozni. Szépen mutat a bőrön, ha jól el van dolgozva, én egy beauty blenderrel beletapicskolom a sminkembe, így az eredmény természetesen ragyogó lesz, nem ül bele a pórusokba és nem kelt "befejeltem a zsírosbödönt" vagy olcsó hatást. Igényes sminket lehet vele készíteni. A szám közepére is szoktam belőle tenni, ha telt ajkakat pingálok magamnak, optikailag hat :). A Sleek highlighter palettámat jobban szeretem, de egy gyors tuninghoz teljesen jó ez is, ráadásul, ha szépen beledolgozom az alapozóba, akkor tartós is. Csillog, persze, de nagy csillámokat én nem észlelek benne. Szerintem nagyon szép természetes és mesterséges fénynél is. Közelről persze lehet látni a pici csillámocskákat, de ez szerintem nem hátrány, egyrészt normál esetben senki nem fürkészi az arcom annyira közelről, mint amennyire közel a sminktükrömet teszem az arcom elé. Másrészt pedig láthatatlannak sem kell lennie, nem az a feladata, hanem, hogy megtörje a fényt az arcomon ott, ahol legelőször éri és ezzel szebb, üdébb arcképet produkáljon nekem. Ezt a feladatot tökéletesen ellátja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 6.

fruzsina9893

2016. december 6.

Nagyon csillámlós ez igaz, és az arcomon közelről néha elég soknak tűnik, de emellett nagyon szépen emeli ki azokat a területeket ahova felvittem, a szemöldökcsonton mutat a legszebben. Eddigi kedvenc highighterem, de csak azért, mert még nem találtam meg a tökéleteset.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 6.

czetterjuli

2016. dec. 6.
Update: nem, nekem ez nagyon csillámos...

2016. okt. 17. négy csillag
Ez a legújabb highlighter szerzeményem. A színe gyönyörű, semleges tónusú gyöngyház. Az egyetlen problémám vele, hogy az én ízlésemnél több csillámot tartalmaz, és ez a bőrön is látszik, de még nem vészes.
Ha csodaszép, csillámmentes highlightert keresel: NYX Prismatic Eyeshadow - Girltalk árnyalata egy hideg tónusú púder, ami gyönyörűen mutat a legvilágosabb bőrön is; valamint az Essence Pure Nude highlighter (arany tónusú), ami napbarnított bőrön igazi természetes fényt biztosít. Mindkét púder használható spórolósan a természetes eredményért, vagy építhető, hogyha inkább a WOW-hatás kedvelője valaki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

2016. dec. 6.
Update: nem, nekem ez nagyon csillámos...

2016. okt. 17. négy csillag

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.