Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: vera01, Módosítva: 2016. április 9.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Égetett highlighter ásványokkal és ultrafinom, fényvisszaverő pigmentekkel a ragyogó kinézetért. A finom textúra különböző fedést tesz lehetővé, amely a többszöri felvitellel erősíthető.

Ár: 1000 Ft. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton
Ár: Csomag ár 5000 Ft, postaköltséggel együtt , Eladó: MLotti
Állapot: Az összes feltüntetett termék keveset használt, jó állapotú , Helyszín: Esztergom, fizetés: Személyes átvétel Esztergomban vagy Budapesten lehetséges, postán maradóként is megoldható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

molnarjazmin

2016. november 22.

Első hightlighterem, én nagyon szeretem, szép hideg tónusa van. Én nem vettem észre a "hatalmas" csillámokat, bár alapból highlightert nem ajánlanék problémás bőrűeknek. Nekem nagyon tetszik és szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 22.

mirella033

2016. november 4.

Hatalmas csillámok vannak benne ami rettenetesen beleül a pórusokba és nagyon csúnyán mutat. Amikor először használtam, lámpafénynél készítettem a sminkemet és nem volt alkalmam természetes fényben megnézni. Útban a suliba néztem meg és akkor láttam meg, hogy csillámló krátereket csinált a pórusaimból. Egyáltalán nem tartós, de szerintem amilyen csúnyán mutat a bőrön ez csak előny. 2 csillagot adok neki de csak azért mert a belsőszemzugba és a szemöldökcsonton használva szépen mutat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 4.

AkInImOd

2016. október 29.

Sajnos le kell húznom a terméket. Gyönyörű, csillámló highlighter, amióta megjelent a termékpolcokon, csorgattam rá a nyálamat - de mindig sokallottam az árát...pár hete végre beruháztam rá - de ennyi pénzért azt várnám, hogy tartósan fent is maradjon a bőrömön, ám sajnos ez nem valósul meg: egy és több rétegben is maximum 2 órát bír, utána nyomtalanul eltűnik. Még csak selyemfény sem marad utána. Pedig száraz bőrtípusú vagyok, és ugyanígy viselkedik esetemben tiszta, illetve lealapozott arcbőrön is - felvéve addig a rövid ideig egyébként nagyon szép. Rettenet nagyot csalódtam.

Mivel kifejezetten a csillámló hatása miatt vettem meg és azért, hogy a buli sminkjeimet feldobjam vele, így pénzkidobásnak élem meg a megvételét, főleg 1700 forintért. Nem tudok 1 csillagnál többet adni neki. Csak akkor fogom használni, ha valóban 1-2 óránál tovább nem szükséges, hogy tartson a hatása - bár olyan mikor van...?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

alongo0716

2016. október 25.

Afféle gyöngyház szín. És ott vannak azok a fránya csillámok..
A 3 csillagot is csak azért adom meg,mert szemöldökcsontra,szemzúgba jól használható.Szép színe van,de mint highlighter nekem nem vált be.
Újravenni nem fogom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

Afféle gyöngyház szín. És ott vannak azok a fránya csillámok..
Újravenni nem fogom...

vikeral

2016. október 22.

Elso highlighterem, imadom, rendesen kenem az arcomra es meg igy is alig fogy. A szemcsei jo picikek, igy inkabb leszek fenyes mint csillogos. Dicsertek a suliban :) ez az uj maniam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 22.

Tesa

2016. október 12.

Az esetek nagy részében ezt a highlightert használom, amióta megvan. Szép, vizes hatása van, természetes az arcon. Erős fényben apró csillámok is látszódnak, szerintem nem olyan nagyok.
A tartósságát nem tudom, nem nagyon szokott már látszódni a nap végére, de nap közben nem ellenőrzöm mit művel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

Kingaeli

2016. október 9.

Én imádom :) természetes hatása van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

Én imádom :) természetes hatása van

marryjane

2016. szeptember 13.

Nem rossz, viszonylag tartós, de van ettől jobb highlighterem. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Nem rossz, viszonylag tartós, de van ettől jobb highlighterem. Nem venném újra.

mercivagyok

2016. szeptember 4.

Boltban kerestem valami jó highligtert, és ez volt az utolsó a Catrice állványon. Picit porzik, de nagyon szép, természetes, nem olyan, mintha az arcomat a csillámportba nyomtam volna. És nem tűnik el hamar az arcról, nagyon jó termék! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

Kyngu

2016. augusztus 27.

Szuper fényt ad. Annyi, hogy nem olyan tartós. De tényleg nagyon jól kiegészíti a sminket. Természetessé varázsolja az arcod.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.