Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: vera01, Módosítva: 2016. április 9.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Égetett highlighter ásványokkal és ultrafinom, fényvisszaverő pigmentekkel a ragyogó kinézetért. A finom textúra különböző fedést tesz lehetővé, amely a többszöri felvitellel erősíthető.

Ár: 1000 Ft. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton
Ár: Csomag ár 5000 Ft, postaköltséggel együtt , Eladó: MLotti
Állapot: Az összes feltüntetett termék keveset használt, jó állapotú , Helyszín: Esztergom, fizetés: Személyes átvétel Esztergomban vagy Budapesten lehetséges, postán maradóként is megoldható

Feame

2019. július 10.

Ajándékba kaptam és hamar megszerettem. Tartós, szépen csillog és illik a világosabb bőrömhöz is. Első highlighternek tökéletes darab.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

cintianagy

2019. július 5.

Nagyon szeretem, olcsó, tartós. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 5.

Nagyon szeretem, olcsó, tartós. :)

matanee

2019. június 9.

Nem vagyok és soha nem is voltam nagy highlighter használó, de hirtelen felindulásból beszereztem egy ilyet, és elképesztően jó impulzus-vásár volt. :) Nagyon szeretem, nagyon finom és elegáns.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 9.

veronik34336

2019. május 27.

Nagyon jo kis highlighter.
Szepen lehet epiteni,nincsenek benne brutal csillamok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

Nagyon jo kis highlighter.
Szepen lehet epiteni,nincsenek benne brutal csillamok.

Bflora98

2019. május 21.

Legjobb highlighter! Nagyon régóta megvan és még mindig nem fogyott el. Nagyon szépen csillog, ha rá süt a nap!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

nemethbe

2019. május 13.

Első highlighterem. Ezer éve vettem, sokáig csak ült a gyűjteményem alján, de az elmúlt hónapban sokszor elővettem és nagyon szeretem! Pigmentált, hosszan tartó termék, kedvező áron. Gyönyörű szép ezüstös fénye van, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 13.

Orchideadin

2019. április 20.

Egyik legszuperebb highlighterem! Sokat kísérletezek a tökéletes highlighter megtalálása érdekében és drogériás szinten ez közelít a leginkább hozzá! Nagyon szép fénye van, nem csillámos, nem "darabos, foltos" a csillogása, hanem tényleg az a szép fény, ami gyönyörűen mutat az arcon! A highlighterek szerelmeseinek ez egy nagyon jó darab lehet drogériás áron! Csak nem szabad belőle túlzásokba esni...🤭☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 20.

magyaredina

2019. április 17.

Egész jó. Szép, természetes fényt ad, nem túl mesterkélt.
Vannak nála jobbak.
Az ára jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Egész jó. Szép, természetes fényt ad, nem túl mesterkélt.
Vannak nála jobbak.
Az ára jó.

pingu

2019. április 11.

Szerintem nagyon szép fénye van, ami buliba és a hétköznapokon is vállalható. Nagyon tartós és könnyű felvinni. Nagyon sokáig elég, de tényleg nagyon. Nekem már egy éve simán megvan és alig fogyott belőle, pedig használom elég sokszor. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

ggsmgy

2019. április 11.

Szépen csillog, könnyen felvihető, sokáig elég lesz úgy látom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Szépen csillog, könnyen felvihető, sokáig elég lesz úgy látom!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.