Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: vera01, Módosítva: 2016. április 9.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Égetett highlighter ásványokkal és ultrafinom, fényvisszaverő pigmentekkel a ragyogó kinézetért. A finom textúra különböző fedést tesz lehetővé, amely a többszöri felvitellel erősíthető.

Ár: 1000 Ft. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton
Ár: Csomag ár 5000 Ft, postaköltséggel együtt , Eladó: MLotti
Állapot: Az összes feltüntetett termék keveset használt, jó állapotú , Helyszín: Esztergom, fizetés: Személyes átvétel Esztergomban vagy Budapesten lehetséges, postán maradóként is megoldható

veniko12

2019. április 1.

Ajándékba kaptam, nagyon szépen csillog és pigmentált. Sokáig elég lesz az biztos. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

Betti89

2019. március 25.

Nagyon tartós, sokáig elég és erősen pigmentált. A legjobb highlight, amit eddig használtam, aki viszont nem szereti a nagyobb csillámomat, és a nem annyira természetes hatást, akkor érdemes más termék után nézni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 25.

DDDory

2019. március 24.

A legjobb,amit eddig kipróbáltam.. egésznap tart a csillogás,jól építhető. Ráadásul 2,5 éve van meg,es konkretan meg alig fogyott belole,pedig napi szinten hasznalom. Teljes mertekben megerte az arat!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

bogi7867

2019. február 26.

A drogeriaban a kezemen probaltam ki, ott nem gyozott annyira meg, viszont ugy gondoltam adok neki egy eselyt. Meg szerencse, mert gyonyoru highlighter, imadom. Nem is olyan draga, szoval teljes szivvel csak ajanlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 26.

Zsoji

2019. február 16.

Sajnos függőséget okoz, azóta is imádom a highlightereket, pedig valahol röhejesnek tartom, amikor a munkában megvakítok embereket :D Nagyon szeretem ezt a terméket, nagyon szép és estig bírja. Öt csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

EnyediF

2019. január 25.

Már több ideje szemeztem vele az üzletben, mivel olyan vakítóan szép fénye volt, gondoltam, kipróbálom, bár korábban nem igazán tetszett ez a highlighter őrület, ezzel a termékkel mégis rabul ejtett. Ár-érték arányban tökéletes, én még a szemzugba is szoktam használni, szemhéjpúderként. Maximálisan meg vagyok vele elégedett, a visszafogott csillogástól a brutál fényességig, mindent el lehet vele érni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

bogi19

2019. január 19.

Teljesen természetes hatástól a kevésbé termeszetesig nagyon sok mindent el lehet vele érni. Én nagyon szeretem és az árához képest kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 19.

Diana0402

2019. január 10.

Egész jó kis highlighter,szép is nagyon a színe igaz van nála jobb is és tényleg porzik kicsit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

Desmet

2019. január 7.

Ez volt életem legelső highlightere, amit vettem. Azóta van még nagyon sok rajta kívül, de mindig visszatérek ehhez. Ez a kedvencem és valószínűleg amíg élek ez marad. Gyönyörű a színe az arcomon, és nagyon jól építhető. Akkor is tökéletes, ha csak egy kis temészetes hatású, visszafogott csillogást szeretnék, viszont ha kicsit többre vágyom, akkor 2-3 rétegben felvíve vakító a fénye ;)
Még nem fogyott el, de ha elfogy mindneképp újra fogom venni ♥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

Még nem fogyott el, de ha elfogy mindneképp újra fogom venni ♥

Csipetke

2019. január 4.

Unokahugomtol kaptam mert neki nem tetszett. Viszont engem megvett két másodperc alatt. Mikor megláttam egy kicsit húztam a számat ijesztő volt, hogy ennyire csillog. De mikor elkezdtem használni csak ámultam . Szépen fed és teszi a dolgát. A helyen marad egesznap szépen. Remélem nyárig nem használnom el az egészet mert akkor meg jobban fog szerintem mutatni. Szuper termek örülök hogy az enyém lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.