Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: vera01, Módosítva: 2016. április 9.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Égetett highlighter ásványokkal és ultrafinom, fényvisszaverő pigmentekkel a ragyogó kinézetért. A finom textúra különböző fedést tesz lehetővé, amely a többszöri felvitellel erősíthető.

Ár: 1000 Ft. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton
Ár: Csomag ár 5000 Ft, postaköltséggel együtt , Eladó: MLotti
Állapot: Az összes feltüntetett termék keveset használt, jó állapotú , Helyszín: Esztergom, fizetés: Személyes átvétel Esztergomban vagy Budapesten lehetséges, postán maradóként is megoldható

SzSara29

2019. január 1.

Imádom, nagyon jó vétel volt, és kétlem, hogy elfogyna valaha is (de ha mégis, tuti újra veszem). Szép fénye van, nem olyan bántóan csillogó, hétköznapokra teljesen jó, főleg a világos bőrömhöz. Régóta kerestem már ilyen árnyalatot. És amúgy szépen rétegezhető, ha erősebb csillogásra vágyom. Én fixáló sparyt fújok az ecsetre, mielőtt felkenem, nekem úgy az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 1.

fruzsii11

2018. december 30.

Nagyon szeretem, szépen csillog és szép hatást lehet vele elérni. Viszont kicsit lepereg de ez nem olyan nagy probléma :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

BCatz

2018. december 23.

Nagyon szép színe van. Viszont csillámos és porzik. Elhasználom de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

Lovemyhair

2018. november 22.

Ár-érték arányban jó kis highlighter. Szép, visszafogott, mindennapi sminkhez tökéletes, néha kissé túlzásba esek vele, mert imádom a highlightereket, de ez még úgy is nagyon jól fest. Kissé pereg, de nem túlságosan, több óra után is szép. Soha nem fog elfogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 22.

szaboagnes3277

2018. november 18.

Gyönyörű fénye van, nagyon szeretem. Talán egy picit nagyon benne a csillámok de nem zavaróan. Nagyon sokáig kitart.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 18.

marysidehouse95

2018. november 13.

Hétköznapi highlighter, nem ad plasztik, "Jeffree Star-os"hatást, de tartósabb, mint néhány amit használtam. Azoknak ajánlom akik a természetesség hívei.
Egy ideig sokat használtam, aztán letörtem a tetejét véletlenül, és azóta kivettem a sminkes táskámból.
Átkerült abba a fiókba, amiben azokat a sminkeket tartom, amit ritkán vagy soha nem használok.

Nem rossz termék, de nem is lett kedvenc ezért 3-ast kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Nem rossz termék, de nem is lett kedvenc ezért 3-ast kap.

esztietta

2018. november 11.

Visszafogott, nem tolakodó, nem csillogó, csak kellemesen fényes highlighter. Kedves, természetes hatása van. Kedvelem:) viszont nem tart olyan hosszan és sötétebb bőrön biztos, hogy elüt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

DoraDe

2018. szeptember 18.

Én ezt valamiért félreraktam egy ideje, de most költözésnél előkerült, és hát wow, annyira gyönyörű fénye van, nem is értem, h miért nem használtam mostanáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Imadoksminkelni

2018. szeptember 15.

Gyönyörű,természetes csillogást ad. Könnyen eldolgozható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Gyönyörű,természetes csillogást ad. Könnyen eldolgozható.

Jucus91

2018. szeptember 10.

Ez az első highlighterem, annyira megtetszett a csillogása, hogy a sminkem mindennapi része lett. Könnyen felvihető ecsettel vagy ujjakkal is. Kevés is elég belőle. Tartós, szép csillogást ad a bőrnek. Pillanatnyilag úgy néz ki, hogy soha nem fog elfogyni. Ha mégis biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.