Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: vera01, Módosítva: 2016. április 9.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Égetett highlighter ásványokkal és ultrafinom, fényvisszaverő pigmentekkel a ragyogó kinézetért. A finom textúra különböző fedést tesz lehetővé, amely a többszöri felvitellel erősíthető.

Ár: 1000 Ft. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton
Ár: Csomag ár 5000 Ft, postaköltséggel együtt , Eladó: MLotti
Állapot: Az összes feltüntetett termék keveset használt, jó állapotú , Helyszín: Esztergom, fizetés: Személyes átvétel Esztergomban vagy Budapesten lehetséges, postán maradóként is megoldható

sbetti312

2018. augusztus 29.

Gyönyörű természetes a hatása, highlighterként és szemhéjfestékként egyaránt szoktam használni. Az ára igencsak kedvező, rendkívül megéri megvenni! Ha majd egyszer elfogy, újra fogom venni! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 29.

bova

2018. augusztus 20.

Első highlighterem, eddig nem is nagyon értettem a highlighterek körüli hypot, de amióta ez megvan, rájöttem, hogy miért van... :) Szerintem nagyon természetes, de mégis szép, látványos kiegészítője a sminkjeimnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Anheszenamon

2018. augusztus 1.

Gyönyörű fénye van, nagyon természetes hatást lehet vele elérni de építve akár extra fényességet is adhatunk az arcunknak. Nagy kiszerelés, sosem fog elfogyni. Én szemhéjpúderkènt is be szoktam vetni, alappal úgy is tökéketesen teljesít. Nagyon szeretem, jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

abicicaaa

2018. augusztus 1.

Egy kedves kremmaniastol szereztem, ezuton is koszonet erte!
Swatcholva nem tunik igeretesnek, de az arccsonton eszmeletlen gyonyoru, anelkul hogy hangsulyozna a borom tokeletlensegeit. Beleolvad a borombe, mintha az arcom magatol fenylene. Epitheto, ha kevesbe feltuno sminket viselek az ujjbegyemmel tapogatom fel, ha pedig elakarom vakitani a szembejovoket ecsettel ket retegben.
Kicsit szallos, poros, de nem problema, eletem vegeig eleg lesz.
A szine rajtam hideg, jeges, teli feher boromon eszmeletlen lesz, bar a mostani onbarnitos szinemen is jol mutat.
Imadom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Egy kedves kremmaniastol szereztem, ezuton is koszonet erte!
Kicsit szallos, poros, de nem problema, eletem vegeig eleg lesz.
Imadom.

beresregina95930

2018. július 24.

Imádom. Ár érték arányban legjobb. Szerintem még az ükükükunokáim is ezt fogják használni 😂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Adanaomi

2018. július 24.

Egyszerűen imádom, ár-érték arányban valami tökéletes. Sokkal jobb mint néhány márkásabb társa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

salvi02

2018. július 23.

Nagyon sokáig elég, már 2 éve használom és még alig fogyott belőle
Nagyon szépen csillog,hétköznapokra megfelelő, bár a tartósságával vannak bajok

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 23.

Nagyon sokáig elég, már 2 éve használom és még alig fogyott belőle
Nagyon szépen csillog,hétköznapokra megfelelő, bár a tartósságával vannak bajok

Nindzsuuu

2018. július 19.

A highlighter a kedvenc sminktermékem. Millió-millió márkát próbáltam már. Nem mondom, hogy ez a legjobb. De drogériás szinten nézve elég jó. Szép fényt ad, de nem annyira tartós önmagában. Az alverde folyékony highlighterét szoktam alá feltenni majd ezt. Szépen beleragad abba és így gyönyörű szép hatást lehet vele elérni. Egy jó sminkfixálóval ki lehet vele bírni 6-8 órát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Kence123

2018. július 16.

Mostanában az egyik kedvenc highlighterem.Színe illik az én világos bőrszínemhez is.Ha valaha kifogy :D biztos ujra megveszem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

blanzsi

2018. július 11.

Nem használom sokat de amikor használom akkor imádom! Nem egy erős arcba tolós highlighter de!! és ami a lényeg hogy nagyon szép. Egyszerű és nagyszerű szép hatást lehet vele elérni, nagyon nagyon sokáig elég midnenkinek ajánlani tudom csak

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.