Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: vera01, Módosítva: 2016. április 9.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Égetett highlighter ásványokkal és ultrafinom, fényvisszaverő pigmentekkel a ragyogó kinézetért. A finom textúra különböző fedést tesz lehetővé, amely a többszöri felvitellel erősíthető.

Ár: 1000 Ft. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton
Ár: Csomag ár 5000 Ft, postaköltséggel együtt , Eladó: MLotti
Állapot: Az összes feltüntetett termék keveset használt, jó állapotú , Helyszín: Esztergom, fizetés: Személyes átvétel Esztergomban vagy Budapesten lehetséges, postán maradóként is megoldható

sheol

2018. július 11.

Jajj de szép finish, jajj de akartam szeretni, jajj, de kár, hogy allergiás lettem rá... Érzékeny bőrűeknek óvatosan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Dolcedia

2018. június 8.

Szép végeredmény , nagy csillámok nincsenek benne pezsgős színű ,elég sokáig fent marad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 8.

Gina1978

2018. május 29.

Nekem sajnos nem vált be. Több réteg ellenére is alig látszik a bőrömön, az a kevés is pár óra alatt eltűnt az arcomról, vállamról. Hatalmas manapság a highlighter piac, nekem ez a termék a középmezőny alján szerepel, ott is inkább csak a szép összetevői miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 29.

ErikaG

2018. május 19.

A legjobb por állagú highlighter amit valaha próbáltam! :) Ár-érték arányban kiváló, főleg, hogy ez a mennyiség egy életre is elég lesz :) Szép fénye van, nem too much, lehet vele játszani :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

Lina14

2018. május 11.

egy természetes, csillém mentes highlighter, ami elég világos az én sápadt arcomra
mivel sütött, ezért szállós, de nem olyan zavaró
kis arcpermettel6fixálóval leht emelni a hatást, de önmagában is szép nagyon
nem kopik nap közben, szépen el lehet dolgozni, nem foltos
valóban nagyon sokáig elég, nem kell beledörgölni az ecsetet, könnyen fel lehet venni a tégelyből
amióta megvettem, alig használok mást!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 11.

mivel sütött, ezért szállós, de nem olyan zavaró
kis arcpermettel6fixálóval leht emelni a hatást, de önmagában is szép nagyon
nem kopik nap közben, szépen el lehet dolgozni, nem foltos
amióta megvettem, alig használok mást!

Kinguska09

2018. május 9.

Ritkan hasznalok csillamosito bronzosito termekeket mert amugy is sajnos gyorsan fenyesedik az arcom(zsirosabb) de ha buliba vagy olyan helyre megyek ahova jobban kisminkelem magam ezt tudom ajanlani :) es mivel pici kell belole igy nagyon sokaig kitart!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

keseruevelin

2018. március 19.

Valószínűleg életem végéig elég lesz ez a mennyiség :D nagyon sokáig fentmarad a termék. Szép ez az ezüstös csillogás. Véleményem szerint kicsit nagyok a csillámok de összességében szép fényt ad:) az ára is okés. Első highlighternek szerintem rendben van:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 19.

Lorelloo

2018. március 14.

Gyönyörű , természetes csillogást ad . Egyszerűen imádom!! Ennyi pénzért ajándék és sokáig is kitart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

Pumi

2018. március 12.

Előnye a nagy kiszerelés, de úgy vagyok vele a kevesebb néha több.Ez sajnos nekem túl csillámos-diszkós. Szanaszét szóródik a fejemen.A korong "porol", keveset nem lehet felvinni, vagy legalábbis nehezen tudom visszafogni ezt a brutál diszkógömbcsillogást. A teteje hamar letört, ment a kukába

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 12.

reb93.

2018. március 6.

Azt hittem először mikor használtam hogy ebből semmi nem látszik majd mert nem nagy csillámos és eltűnt a bőrömről. Aztán fotókon láttam hogy napfényben visszatükröződve nagyon szép sőt kicsit sok is volt :) Teljesen meglepődtem azóta is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.