Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: vera01, Módosítva: 2016. április 9.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Égetett highlighter ásványokkal és ultrafinom, fényvisszaverő pigmentekkel a ragyogó kinézetért. A finom textúra különböző fedést tesz lehetővé, amely a többszöri felvitellel erősíthető.

Ár: 1000 Ft. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton
Ár: Csomag ár 5000 Ft, postaköltséggel együtt , Eladó: MLotti
Állapot: Az összes feltüntetett termék keveset használt, jó állapotú , Helyszín: Esztergom, fizetés: Személyes átvétel Esztergomban vagy Budapesten lehetséges, postán maradóként is megoldható

Excaliburne

2018. március 3.

Nem vagyok tőle elájulva.
Nem tartós , rajtam alig látszódik és porzik kegyetlenül.
Ennél biztos van sokkal jobb is így lelkes keresésbe fogok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 3.

Nem vagyok tőle elájulva.
Nem tartós , rajtam alig látszódik és porzik kegyetlenül.
Ennél biztos van sokkal jobb is így lelkes keresésbe fogok.

blondie95

2018. február 27.

Majd 1,5 eve hasznalom szinte nap mint nap, es a fele meg bööööven megvan. Imadom . Tartossagan van mit csiszolni , napkozben egyszer meg kell hasznalni hogy estig tartson, de hat nem is high end termek. Ar ertek aranyban szuper, csillagot sem vonok le :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

Man0ka

2018. február 16.

Most, hogy higlighter korszakot élünk, én már rengeteget kipróbáltam, és már más a véleményem erről a termékről is. Kmádtam a Catrice-t, minden újat megvettem tőle, köztük ezt is kb. 8 hónappal ezelőtt. Sajnos nem az igazi, felkened, és egy óra múlva már csak a csillámok maradnak meg. Nagyon kemény, szinte poros állagú, ebben szerintem fejlődnie kell :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

Jucus88

2018. február 14.

Véletlenül találtam rá a Müllerben. Az ára miatt megvettem első highlighternek és milyen jól tettem. Nagyon sokáig elég, nagyon szépen lehet vele dolgozni, oké, hogy vannak benne csillámok de nem annyira tolakodó szerintem. Ha szépen ecsettel van felvíve az arcra, akkor szépen teszi a dolgát. Nem is tudom, hogy valaha is kipróbáljak másik highlightert, mert ez annyira megvett kilóra. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

jajanna

2018. február 3.

Szép, de nekem egy kicsit túl "chalky", azaz túl "meszes" érzete van. Szép fényt ad, de nem olyan tartós. Meg egy kicsit túl sok benne a csillám. De az áráért megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 3.

ramici

2018. január 31.

Csodálatosan csillog ez a highlighter a bőrömön, én oda vagyok érte, barátnőim mindig megkérdezik, mit használok ami ennyire kiemeli az arcom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 31.

langviktoria

2018. január 26.

Csodaszép highlighter, az egyetlen dolog amit kiemelnék, hogy óvatosan kell felvinni, mert különben nagyon erősen ‘fog’. Ettől eltekintve gyönyörű, tartós, és ami külön tetszik, hogy természetes hatású, nincsenek benne nagy csillámok :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

DianeD

2018. január 20.

A Rossmannban találtam véletlenül. Első highlighternek vettem. Inkább buli sminkhez használom a csillámos finish miatt, de ahogy előttem is írták már, gyorsan eltűnik. Pozitív viszont, hogy építhető, és nagyon jól mutat a szemzugban és szemöldök alatt. A nagy kiszerelés miatt sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 20.

burdokk

2018. január 15.

Nagyon elégedett vagyok vele, ár-érték arányban is teljesen megfelel. Nem potyog le, szépen tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

Nikolaj

2018. január 6.

Nagyon szép, természetes hatást lehet vele elérni. Egy hideg árnyalat, nincsenek benne nagy csillámok, ultrakönnyű textúra, nem porzik, nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.