Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: vera01, Módosítva: 2016. április 9.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Égetett highlighter ásványokkal és ultrafinom, fényvisszaverő pigmentekkel a ragyogó kinézetért. A finom textúra különböző fedést tesz lehetővé, amely a többszöri felvitellel erősíthető.

Ár: 1000 Ft. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton
Ár: Csomag ár 5000 Ft, postaköltséggel együtt , Eladó: MLotti
Állapot: Az összes feltüntetett termék keveset használt, jó állapotú , Helyszín: Esztergom, fizetés: Személyes átvétel Esztergomban vagy Budapesten lehetséges, postán maradóként is megoldható

Barbara92

2017. december 17.

Nagyon szép a végeredmény. Óvatosan kell vele bánni, nagyon kevés kell belőle. Épp csak húzok bele egyet az ecsetemmel és bőven elegendő termek kerül rá amit szépen el tudok dolgozni. Talán hibának annyit tudok mondani, hogy egy kicsit poroz, de ez engem egyáltalán nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

rinike

2017. december 10.

Csodás szine van! Legjobb 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

Csodás szine van! Legjobb 😉

Darinka0812

2017. december 3.

Nagyon jól pigmentált, ár-érték arányban nekem a legjobb. Kicsit hidegfényű, nem arany, de gyönyörű. Kevés is elég, sőt.😊
Szépen kopik, a nap végére eltűnik, de nekem odaig pont jo😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

Szépen kopik, a nap végére eltűnik, de nekem odaig pont jo😊

SMH

2017. november 21.

Bocsi, de le kell hogy pontozzam. Fél órája próbáltam ki a tesztert egy Rossmannban és tényleg nagyon szép a fénye, nem csillámos, hideg fényű, tökéletes. De mint mondtam fél órája húztam egy teszt csíkot, ami el is tűnt nyom nélkül a kezemről. Pedig nem mostam meg és jóóól benyúltam a teszterbe, nem csak éppen mutatóban volt az a csík a kezemen.
Persze lehet, hogy ecsettel felvíve, arcon tovább bírja, de most eléggé csalódott vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Vanda234

2017. november 19.

imádom hétköznapokra nagyon jó választás szép gyöngyös csillogás elég tartós még nap végén is látom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.

kisseniko2

Korcsoport: < 18
2017. november 11.

Wow! Nagyon-nagyon sok termék van benne, ami egy jó ideig még elég lesz. Gyönyörűen fénylik és csillog, de sajnos nem valami tartós, a nap folyamán többször is fel kell frissíteni. Ennek ellenére imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 11.

petraczimer

2017. október 30.

Pigmentált, hosszantartó és nagyon kedvező árú, főleg az óriási kiszerelés miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 30.

mlaura897

2017. október 16.

Nagyon-nagyon szép a színe, és baromi jól pigmentált. :) Hatalmas nagy adag, és szerintem nagyon sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Bubu96

2017. október 11.

Óriási kiszerelés, jó sokáig elég lesz. Nálam hamar eltűnik(pár óra alatt).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

Óriási kiszerelés, jó sokáig elég lesz. Nálam hamar eltűnik(pár óra alatt).

Barbizero

2017. október 4.

Nagyon jól pigmentált, szép a fénye és sokáig elég. A termék kissé porzik viszont nem bánom mert szerintem igencsak jól beválik a hétköznapokban. Nem a legvakítóbb viszont tényleg egy igen szép, szolidabb csillogást ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.