Catrice

Ár:   929 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,0 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: renataH, Módosítva: 2020. február 26.

Kiszerelés:   2,0 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann

Kiemelő szemhéjpúder a belső szemzugba vagy a szemöldökcsontra. Krémes-por textúrája könnyű felviteli lehetőséget biztosít.

dominikamiklos

2017. szeptember 20.

Most szereztem be leárazva a rossmannban. Nagyon szépen lehet vele dolgozni, nap végére sem gyűrődik össze a szemhéjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

flower2

2017. augusztus 5.

Leárazva vettem a rossmannban. Gyönyörű színe miatt használom egyaránt szemre és az arcomra highlighterként. Szerintem ecsettel is eléggé feltűnő csillogást lehet vele elérni, de a maximumot úgy lehet kihozni a termékből ha az ujjunkat használjuk applikátor gyanánt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

svekits

2016. december 12.

Kifejezetten highlighternek vettem leárazva. Ujjal nagyon szép swatchot adott az üzletben. Ecsettel már nem túl pigmentált, se szemre se arcra, de nagyon szép, természetes highlightot lehet vele elérni, csak több időbe meg rétegezésbe telik, mint egy pigmentáltabb highlighterrel. Erősebb, pigmentáltabb eredményért érdemes ujjal feltapogatni, akkor nagyon szép arcon is meg szemhéjon. Akkor szoktam ezt elővenni, ha hétköznapi, nagyon enyhe highlightot akarok, akkor ecsettel feltapicskolom, alig észrevehető, de szép, ilyenkor télen meg kifejezetten tetszik ez az enyhén rózsaszínes pezsgő szín, mait vettem. Tartósnak tartós, és nem porzik, nagyon krémes állaga van, de ha pigmentált hatást akarunk, akkor az ecset nem jó választás hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

WAME123

2016. október 17.

Valamikor nyáron vettem, bevallom az ára miatt esett erre a highlighterre a választásom. A Golden Nights ányalatot vettem meg, nagyon szép színe van, nem sárgás arany hanem inkább ezüstösebb fényű. Minden sminkemet feldobja, szemhéjra, arccsontra egyaránt használom. Tartóssága is pont megfelelő. Szerintem egész életemre elég lesz, mert kevés kell belőle. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

Knubbel

2016. július 31.

Nekem a •010 Turn the high lights on• es a •030 Golden Nights• van meg. Jol pigmentaltak es nagyon szep a szinuk, foleg a 030-nak. Az alomszep, teljesen oda vagyok erte. Egesz szemhejra is nagyon mutatos, nem csak kiemelni. Azert vontam le egy csillagot, mert nem annyira tartos. Picit korrigalni kell par ora mulva, de nem veszes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 31.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate