Catrice

Ár:   899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   10,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. február 26.

Kiszerelés:   10,5 ml
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

"Az innovatív körömlakk formula biztosítja a tökéletes gél hatású csillogást és maximális tartósságot körmeidnek. Köszönhetően a beépített GLOSS SEAL’RTM technológiának, a lakkok hihetetlenül magas fényű végeredményt biztosítanak. Rugalmas és stabil egyszerre, nem pattog le a körmök végéről, akár 7 napon át tökéletesen tart. Acai olajjal dúsított formulájának köszönhetően kényezteti körmeidet, emellett garantált a magas színintenzitás. Az acai olaj híres tápláló, regeneráló és hidratáló hatásáról, biztosítja a magas fényű végeredményt. Különösen praktikus, exkluzív csomagolással: a karcsú, kerek kupak és a professzionális ecset lehetővé teszi az egyszerű és pontos felvitelt."

16 színben kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

kitti701

2020. október 17.

A müllerben kaptam ajándékba egy vásárlás alkalmával. Gyorsan szárad, szép, fényes, könnyű a felvitele, nem csíkos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 17.

Ingrido

2020. szeptember 28.

Én már nagyon finnyás vagyok a lakkok terén. Nem a színre megyek, hanem a minőségre. Az egyik kedvenc kávészín lakkom is catrice, úgyhogy tettem egy próbát. És pont a szín miatt (csakhogy következetes legyek): 91 Gym Tonic Gyönyörű paprikapiros: se nem narancsos, se nem lilás, nem lehet vele betelni. Mások is megdicsérték, annyira látványos. Igazi élénk piros. A minősége hibátlan nekem. Túlélte a hétvégi takarítás-lomtalanítás kombót is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

Dodika16

2020. szeptember 7.

Imádom, több színem is van belőle. Nagyon jó a fedése és gyönyörű színei vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

kea

2020. augusztus 27.

Életem egyik legszebb piros lakkja, de a minősége a legpocsékabb. Már aznap vállalhatatlanul kopik. Egy ismerősömnek megvan ugyanez a szín, ugyanezzel a tapasztalattal. Arról nem beszélve, hogy alaplakk nélkül megfogja a körmöt, kétszer annyi idő, vattakorong kell lemosni, mint bármely máshoz.

Lehet, hogy általában a Catrice lakkok jók, de ez csak azért nem kap mínusz ezer csillagot, mert nincs :(((((

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 27.

Bettu

2020. június 19.

A 91-es szín van meg. Tetszik, szép nyárias. Lábamra használom. Szép fényes, folyós állagú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

nikolett93

2020. június 18.

Próbáltam magában és alaplakkra is, egy rétegben és kettőben is, de nem fed szépen. Nem szoktam lepontozni, de ez borzasztó. Nagyon csíkos a végeredmény. 93-as árnyalat van nekem, lehet a többi szín szebben mutat, csak ezért kap plusz 1 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

lenizsu

2020. június 14.

76 Do It, With Lavander árnyalatban vásároltam meg egy vegán formulát. Szeretem a Catrice széles körömlakkos ecseteit, ehhez is olyat terveztek. Könnyű használni. Gyorsan szárad. Alap- és fedőlakkal egy hétig simán fennmarad. A szaga sem túl szúrós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 14.

jazsa

2020. június 12.

Nagyon jól bírja, szép színe van. Megérte megvenni és az INCIje is szép. Tuti, hogy más színeket is ki fogok próbálni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

nreka

2020. május 21.

Nagyon elégedett vagyok vele. Egy barackos/narancsos árnyalatot vettem és nagyon tartós. Fogok még venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

Thunderstorm

2020. május 15.

A 71-es Kinda Lilac You árnyalat van meg, már a boltban rögtön beleszerettem a színbe, feltéve pedig alig bírom megállni, hogy ne nézegessem folyton a körmeimet, annyira szép a színe. Érdekes, hogy természetes fényben kékes-lilás "fénye" van, mesterséges világításnál pedig inkább rózsaszínes (mindkettő szép egyébként.) A száradási idő nem a legkevesebb, de nem vészes, az ecset egész jó, bár a lovely ecsetje jobban tetszik, de ez sem rossz. Ez még csak az első nap, szóval majd kiderül, meddig bírja. Remélem jó pár napig. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 15.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Szintetikus polimer. Gél- és filmképző összetevő, melyet gyakran használnak vízálló fényvédő formulák létrehozásához, ezenkívül javítja a fényvédő formulák SPF értékét.

Glicerin és zsírsavak keveréke, melyet lágyító és sűrítő szerként, illetve pigmentek bevonására használnak kozmetikai termékekben. A bevonat segít stabilizálni a pigmenteket a formulákban, valamint elősegíti azok könnyű és egyenletes eloszlását a bőrön.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)