Catrice

Ár:   899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   10,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. február 26.

Kiszerelés:   10,5 ml
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

"Az innovatív körömlakk formula biztosítja a tökéletes gél hatású csillogást és maximális tartósságot körmeidnek. Köszönhetően a beépített GLOSS SEAL’RTM technológiának, a lakkok hihetetlenül magas fényű végeredményt biztosítanak. Rugalmas és stabil egyszerre, nem pattog le a körmök végéről, akár 7 napon át tökéletesen tart. Acai olajjal dúsított formulájának köszönhetően kényezteti körmeidet, emellett garantált a magas színintenzitás. Az acai olaj híres tápláló, regeneráló és hidratáló hatásáról, biztosítja a magas fényű végeredményt. Különösen praktikus, exkluzív csomagolással: a karcsú, kerek kupak és a professzionális ecset lehetővé teszi az egyszerű és pontos felvitelt."

16 színben kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Mancus7

2020. január 2.

Sok színe megvan, gyorsan szárad, és tényleg olyan 2 rétegben felkenve, mintha géllakkoztam volna.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

aalexaa

(!)
2019. december 17.

Tesztelésre nyertem a Catrice nyereményjátékán. Egy gyönyörű piros színt küldtek, ami miatt elsőre nem voltam túl boldog, de azóta ez megváltozott:D Ez a leggyönyörűbb piros színű lakk, ezer évvel ezelőtt volt egy ilyen színű NYC lakkom, azóta is kerestem ezt az árnyalatot, egyszerűen csodaszép. A fényességéről nem tudok mit mondani, mivel fedőlakkot is kentem rá. Hat napja van a körmömön, naponta 2x-3x mosogatok, hajat mostam, takarítottam, kézzel mostam és ugyan a körömvégeken picit megkopott, de sehol nem pattant le (bár ez részben a fedőlakk érdeme). Jól pigmentált, egy rétegben sem csíkos vagy foltos, az ecsetével könnyű bánni. Összességében nagyon jó kis lakk ez, és bár az ára kicsit túlmegy azon a lélektani határon, amit én körömlakkért ki szeretek adni, a pozitív tulajdonságai és a nagy kiszerelés miatt esélyes, hogy beruházok egy-két alapszínbe (úgyis elfogyott a fekete lakkom:D)

Update: azóta kaptam ajándékba a férjemtől két árnyalatot (70 Easy Peasy Green Squeezy, 48 All's Well That Ends Pink), és a Catrice adventi kalendáriumból is hozzájutottam két színhez (Brown collection 04 Unmistakable style, 54 All that glitters is gold). Továbbra is az egyik legjobb minőségű lakknak tartom a piacon, egy rétegben is szépen fed, nem csíkoz, nagyon tartós és sokáig elég. A fent említett pirosnak már a végén járok, de még mindig nem sűrűsödött be. Megérik az árukat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 17.

Wr.

2019. november 10.

Két árnyalatok is van belőle, egy ezüst és egy bordó. Nekem elemi tehetségek van a körömlakkok leverésére, mégis ez közel egy hetig is vállalható. 2 rétegben használom és rá a Rimmel gél fedőlakkja és így tartósabb mint bármelyik drogériás lakk.

Hátránya, hogy nagyon folyékony a lakk, így volt, hogy lecsöpögott nekem. Összességében ajánlom és biztos veszek még belőle színeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

Ciklon3

2019. október 18.

Up.: Csillámos sárgát is megvettem, kipróbálni. Iszonyat lassan száradt, kb 30-40perc/réteg. 3. réteget nem mertem kenni, inkább pirossal nyomdáztam rá, hogy ne legyen olyan "átlátszó". A szín egyébként szép, csak nem gondolom, hogy 2-3 órát tudnak várni az emberek egy lakk-száradásra.

Narancsos színt vettem meg belőle tavaly. Egyszer próbáltam ki, fél óra alatt sem száradt meg az első réteg, ami egyébként csíkos volt. Kentem egy másodikat is. 2 órát ültem vele , aztán -mivel nem száradt meg ,- fogtam és lemostam. A 3* a szép szín kapja. Körömlakkozásra nem alkalmas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 18.

Zsanita

2019. szeptember 1.

Nagyon szépen fed és tényleg olyan, mintha gél lakkal dolgozna az ember. Jó erős színei vannak, az első réteg is már teljes fedést ad, de kettőtől az igazi. Szuper gyorsan szárad és kényelmes az ecsettel dolgozni. Új kedvenc lett ❤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Pajzs

2019. augusztus 26.

Két árnyalatom van ebből a lakkból:
All Roads Lead To The Ocean: mély éjkék pici kék csillámokkal. Az első réteg nagyon foltos, ilyenkor lilának tűnik a lakk, de a másodikkal ki lehet egyenlíteni. Az állaga ennek a lakknak sűrű, kicsit nehéz teríteni. Ez kicsit lassan szárad, tovább marad ragacsos, de még a tűrhető időn belül van. Alap- és fedőlakkal sem szokta bírni a három napot, amíg általában fent hagyok egy lakkot. A színe nagyon tetszik.
Me, Myself And My Polish: tengerkék. Ebben is vannak apró csillámok. Ez sokkal könnyebben és szebben terül, mint az All Roads Lead To The Ocean, és fényesebb, tartósabb is, gyorsan szárad.
Egyiknél sem csíkos a végeredmény. Az ecsetük lekerekített, széles és kicsit keményebb. Az üvegen lévő kupak levehető, ezalatt bújik meg egy kis, bordázott kupak, ilyet eddig csak luxusmárkás lakkoknál láttam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Két árnyalatom van ebből a lakkból:

Asianlover

2019. augusztus 13.

77-es árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Iszonyú tartós (mondjuk, mivel csillámos, ez azért elvárható, tapasztalataim szerint az ilyen lakkokat lerobbantani sem lehet), gyönyörű szín, kedvező ár. Az ecset kényelmes, vékonyan felvihető. Nekem 4 réteg kellett, mivel ez egy átlátszós árnyalat, 1-2 rétegben inkább csak fedőlakknak használnám. Imádom az aranyló-lazacos-lilás árnyalatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Teokleia

2019. augusztus 11.

Négy lakk is megvan ebből; mind a krém, mind a shimmer formulája kiválóan dolgozik, terül és fed, talán csak az ecset túl széles az én keskeny körömágyamhoz. Az egyik legváltozatosabb színpalettája a Catrice-nek van, így biztos, hogy bővítem még a készletem. Külön szeretem a vicces és fantáziadús lakkneveket, egy élmény számomra, ha nem csak egy számkód jelez egy szép színt. Csillagos ötös ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

zsofolya

2019. augusztus 7.

Tartósságra 5 csillag, de az ecsetfej számomra borzasztó kényelmetlen....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Tartósságra 5 csillag, de az ecsetfej számomra borzasztó kényelmetlen....

csadrika1206

2019. augusztus 2.

Sziasztok!
Én a catrice iconails gel lacquer 10 Rosywood hills árnyalatát vettem magamnak tesztelésre.
Illetve hozza fűzném azt is hogy en nem sima koromlakk ként használom, hanem a gellakk szín helyett. Az eljaras ugyan az mint amikor gellakkot készítünk magunknak otthon, csak annyi különbséggel hogy a gellakk szín helyett ezzel a catrice koromlakkal helyettesitettem.
Kíváncsi voltam hogy működik e. Es azt kell mondanom hogy igen. Nagyon szépen fed, en ket retegben vittem fel de csak megszokasbol. Egyébként egy rétegben is csodasan fedett. Es persze a vegen fel tettem a top cool gel lakkot, lampaztam msjd fixaloval at toroltem es kesz.
Lassan 2hete van fent a kormomon es azt kell mondanom hogy sokkal tartósabb mint amikor ez előtt sima, rendes gellakk szinnel csinaltam.
Azert gondoltam hogy ki próbálom mert ugy voltam vele, hogy nem mindegy hogy meg vesszük a gellakk szint 1000-2000ft ert ha nem több. Mig egy jobb minőségű koromlakk (gel hatasu) kb 1000ig van. Altalaban ki fogom vagy ki várom az akciókat szóval akkor szoktam tesztelésre venni ezeket a termékeket. Hozza teszem nem vagyok kormos illetve szakember sem.
Csak szeretem ki tapasztalni hogyan is működnek, vallnak be bizonyos termekek.
Illetve azert is osztom meg ezt veletek, mert amikor en bele vagtam a tesztelgetesbe akkor nekem is jol jött vna egy olyan vki aki le írta volna mind ezt amit most en nektek. Remélem vkinek tudtam segíteni vele. Higyjetek el ha rendesen, felületesen meg csináljátok az előkészítést a gellakkozashoz es lepesrol lépésre csináljátok a dolgokat akkor igen is lehet tartos. A le szedese sem bonyolult, en foliaba szokzam egy vatta bucit acetonos koromlakk lemosoval jo tocsogosra be aztatni es azt ra csavarom a kormeimre max 30.p ig rajta hagyom es le lehet kaparni.
Az en kormeim nem bírják a reszelgetest sajnos 🥺elég gyenguszok. Ezert is váltottam a gellakozasra.
Magat a terméket sima koromlakkozasra nem használtam meg soha, de gellakozashoz nagyon tudom ajánlani.
Jo tanács: ha gelllakk kent használjátok szinnek, akkor mindenkep várjatok neg, mig teljesen neg szarad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Sziasztok!
Csak szeretem ki tapasztalni hogyan is működnek, vallnak be bizonyos termekek.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Szintetikus polimer. Gél- és filmképző összetevő, melyet gyakran használnak vízálló fényvédő formulák létrehozásához, ezenkívül javítja a fényvédő formulák SPF értékét.

Glicerin és zsírsavak keveréke, melyet lágyító és sűrítő szerként, illetve pigmentek bevonására használnak kozmetikai termékekben. A bevonat segít stabilizálni a pigmenteket a formulákban, valamint elősegíti azok könnyű és egyenletes eloszlását a bőrön.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)