Catrice

Ár:   649 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lillababa, az összetevőket feltöltötte: Tutu23, Módosítva: 2020. február 26.

Kiszerelés:   1,1 g
Lelőhely:   drogériák, online

"A fából készült bársonyosan puha szemceruza gyengéden siklik át a szemhéjadon, hogy így gyönyörű keretet adjon a szemnek. Mostantól a híres Kohl Kajal szemceruza elérhető divatos viola és menta színekben."

8 árnyalatban kapható

hanna103

2015. július 21.

A Too Cool For Pool árnyalatot nagyon szeretem! Különleges, nyári szín és meglepően tartós szemhéjon és vízvonalon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

vargakrisztina1225

2015. július 15.

olyan szemceruzát keresek, ami végre megmarad a vízvonalon, de ez sem nyert
nagyon szép, erős fekete színe van, de gyorsan lefolyik, persze elhasználom majd, annyira nem is volt drága, és "tusvonal" húzásához biztosan remek lesz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 15.

olyan szemceruzát keresek, ami végre megmarad a vízvonalon, de ez sem nyert

palotaizs

2015. május 26.

4 szín van meg belőle, nagyon szép trendi színei vannak. Főleg tavasszal és nyáron használom az alsó szempillasorba és vízvonalra. Jól hegyezhető és nem kenődik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 26.

ratina88

2015. május 18.

Sziasztok! Nincs valakinél elfekvőben a képen a jobb oldalon látható pasztell lila árnyalatból, amit szívesen el is adna? Addig halogattam a beszerzést, míg ma konstatáltam a Müllerben, hogy ez a szín már nincs forgalomban :( -- Köszi szépen! :)

Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 18.

Házirendellenes
monique001

2015. május 16.

Megtaláltam a szemceruzámat! :) Az első és egyetlen, amit gond nélkül tudok hegyezni, nem kenődik és nem törik közben. Jó erősen fog (a fekete színűt használom), nem kell ide-oda satírozni, mint az eddigieket. A húzott vonalat egy tusecset segítségével igazítom ki, így tökéletes szépen kidolgozott végeredményt kapok. Kiváló ár-érték arány!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 16.

szederke

2015. április 11.

A 180-as és 190-es kékes árnyalatok vannak meg, nagyon imádom őket. Ritkán találok ilyen tartós kék szemceruzát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

nvfanni

2015. március 27.

A pool árnyalatot szereztem be belőle, aminek gyönyörű színe van és nagyon pigmentált. A vízvonalra nehéz felvinni, szemhéjon is úgy használtam, hogy szemhéjpúderrel fixáltam. Nem csodatermék, de az árát megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 27.

Udreeh

2015. március 20.

A felső szemhéjra kiváló, ott jó, ha kicsit tompább már a hegye. Az alsóra vízvonalra fehéret szoktam, a szempillatőbe pedig feketét. Na ezzel van gondom így, mert a szempillatőbe viszont csak hegyesen lehet szépen felvinni, vagyis gyakran kell faragni, gyorsabban fogy. Amúgy jó minőségű, tartós.

A lilát kivonták a fogalomból? Rászántam magam, hogy veszek olyat is a meglévő 3 árnyalat mellé, de nem volt már. Helyette halvány rózsaszínűt láttam, ami eddig nem volt. Kipróbáltam a kézfejemen, de az nagyon halvány, alig lehetne látni a bőrön, úgyhogy olyat tuti nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 20.

Nicolett022

2015. március 13.

Elég jó, tartós, szép színe van. Az egyetlen gondom, hogy ha vékony vonalat akarok vele húzni, akkor sokat kell hegyezni és gyorsan fogy.Vízvonalra nem jó, irritál és nagyon hamar kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 13.

ferenczifanni

2015. március 1.

a fehér és a fekete van meg, mind a kettő 600 forint volt:D a fekete nagyon jó mert krémes, de az essence longlasting szemceruzája nekem sokkal tartósabb, illetve ennek szemhéjon picit kékes színe van :S de el fogom használni, vízvonalra nem jó, csak időnként frissítgetni kell :D a fehér az megy egyenesen csodás, belső szemzugba, szemöldökcsontra és száj fölé használom, nagyon szépen kiemeli ezeket a részeket. vízvonalra nekem ijesztő kicsit, de nem csak ez, hanem úgy alapból a fehér szemceruza vízvonalra nekem nem áll jól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 1.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Hydrogenated Palm Kernel Glycerides, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Myristyl Lactate, Octyldodecanol, Hydrogenated Palm Glycerides
Emulgeálószerek: Hydrogenated Palm Glycerides
Illatanyagok: Octyldodecanol
Színezékek: CI 77499, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510
Tartósítószerek: Sorbic Acid

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.