Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: zalla, Módosítva: 2017. április 9.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

hulcsi

2014. augusztus 17.

hát ez konkrétan egy fos! Nagy bátran vettem meg, mert használok egy nagyon KIVÁLÓ mattító púdert, és gondoltam ez is tuti választás lesz. Hát nem. Ott kezdődik, hogy cucc, kiesett a stick-ből. Így visszatétel után kicsavarni még lehet ugyan, de visszafelé már csak kézzel tolásos módszerrel lehet. Aztán, túl zsíros és túl semmi a fedése, de tényleg!!! Jó árnyalatot választottam (natural beige) de felkenem, és semmit nem csinál. Nagyon elégedetlen és csalódott vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 17.

Babooca

2014. július 17.

Húgomnak vettem egyszer ilyet egy kiárusítás alkalmával. Szegénynek sajnos sötét lett a szín, de becsületesen használgatja. Már alig van benne, de nem venném újra. A szem alatti karikákat nem fedi el, és egy zsíros pacát képez az arcon, sajnos nehéz lemattítani is. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 17.

kalmaniki

2014. március 10.

Közepes fedése van, a csúnya pattanásokat nem fedi el maradéktalanul, viszont a szem alatti területre tökéletes, sajnos nem nevezhető tartósnak, így igényli a púdert, praktikus a kiszerelése és nagyon kellemes az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 10.

NBetti2000

2014. február 15.

Nem nagyon vagyok vele megelégedve,mert amúgy nekem túl zsíros de az orrom környékén pedig (ahol kicsit szárazabb és mindig piros ezért oda használok legtöbbször korrektort) teljesen kiszaritja és néha meg az orromat is. A másik pedig hogy nem lehet rendesen eldolgozni mert pl. Ha egy pattira teszek akkor a környékén foltos marad bezzeg ahová szerettem volna ott nem marad semmi :D ja és miután lepudereztem teljesen látni hogy ott ,,korrektort" használtam. De azér jár a két pont mert az arcomon és az államon rendesen lehet használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 15.

kékvelúrcipő

2014. február 8.

Olyan se nem jó se nem rossz.
Nem tartós, könnyen lemászott onnan ahová felkentem.
Alig vártam, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

Olyan se nem jó se nem rossz.
Nem tartós, könnyen lemászott onnan ahová felkentem.
Alig vártam, hogy elfogyjon.

Audrey80

2013. augusztus 24.

Olcsó, nem tartós, arra jó, hogy a táskámban legyen ha hirtelen kijön valami ragya, mert jól záródik a kupakja. Átlagos, nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

bolero

2013. július 8.

Praktikus a csomagolása, igazi táskába bedobós darab, ami nem is baj, ugyanis a tartósságával gondok vannak. Nem marad fent egész nap, és megváltoztatja a rákerült sminkek [púder, pirosító] színét. Nem lehet természetes hatást elérni vele, egyértelmű, hogy ott van az arcodon, nem lehet szépen eldolgozni.
Végszükségesetére megfelelő, ritkán előveszem, nem bánom, hogy megvettem, de nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

Ninna

2012. február 23.

Én a szemkarikáim elfedésére használom. A színe megfelelő, de a tartóssága nekem nem elég jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 23.

sokkismalac

2011. július 10.

Upsz, kiderült, nekem a Perfect Adapt volt meg :s

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 10.

Upsz, kiderült, nekem a Perfect Adapt volt meg :s

csillag1219

2011. június 13.

Egy jó korrektor, de a színe kicsit sárgás, ami nekem nem előnyös. Jól fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 13.

Egy jó korrektor, de a színe kicsit sárgás, ami nekem nem előnyös. Jól fed.

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cetearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside
Tisztítószerek: Cetearyl Glucoside
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Benzoate, Geraniol, Lyral, Linalool, Citronellol, Hydroxycitronellal
Parabének: Propylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Propylparaben

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.