Catrice

Ár:   990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2021. január 13.

Lelőhely:   drogériák, online

Áttetsző és gyorsan száradó, ápoló panthenolt tartalmaz, hosszan tartó természetes finisű: azonnal tip-top formára igazítja a szemöldököd, de a szempillákra is használhatod!

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

viviennoo

2018. március 18.

Fura a keféje. :/ és tényleg egy picit lehetne sűrűbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Fura a keféje. :/ és tényleg egy picit lehetne sűrűbb.

gothmarypoppins

2018. január 4.

Pár hónapig használtam, de egyre gyakrabban lettek pattanások a szemöldököm ALATT tőle. Egy ideig nem jöttem rá mitől... A hatása sem az igazi, lassan száradt, amikor a hosszabb szálakat elaludtam, azokat helyrepofozta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Lili28

2017. december 23.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, tényleg olyan mintha kicsit bevizezném a szemöldököm és ennyi.:(
Csodálkozom, mert ettől a márkától még rossz terméket nem vettem, de ez nagyon nagy csalódás volt. Biztos nem fogom újravenni és lehet, hogy el sem használom, inkább kidobom.
Bár azt látom kiírva, hogy nem gyártják biztos nincs így, mert kb. másfél hete vettem Rossmannban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

mimi99

2017. augusztus 30.

199Ft-ért vettem a Rossmannban!! Gondoltam ennyiért mindenképpen megéri kipróbálni, és sajnos csalódnom kellett, a többiekkel ellentétben. Túl folyékony, és nekem egyáltalán nem tartós. Olyan, mintha bevizezném vele a szemöldökömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

biusz

2017. augusztus 30.

Teljesen véletlenül találtam meg a kiárusított termékek között és úgy voltam vele 500 forintot megér, ha legalább fele olyan jó, mint a márka ceruzája. Most úgy vagyok vele, hogy a ceruza megérné az árát, ha fele olyan jó lenne, mint ez a zselé. Gyönyörűen lehet vele formázni, az amúgy elég rakoncátlan szemöldököm. A ceruzával is jóban vannak, szép eredménye lesz a kettőnek együtt, és tényleg tartós is. Ezek után, ha elfogy biztos kipróbálom a színezett verzióját is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

nicorosie

2017. március 15.

Jó kis termék! A catrice wax-os változata nem jött be a szemöldökformázásnak, a korábban használt essence termék nem állta meg a helyét, ez viszont maga a csoda. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 15.

Kardvirág

2016. június 25.

Update: Jó sokáig elég napi használat mellett is, de esedékessé vált az utánpótlás beszerzése. Kerestem, de nem találtam a DM-ben. Ugye gyártják még?

Nekem ez az első ilyen jellegű termékem, így nem nagyon tudom mit kellene tudnia, de amire vettem, azt teljesíti. Szépen rendezi a szemöldökömet, ami egész nap úgy is marad, mégsem érzem azt, hogy lenne valami rajta. A keféje is nagyon tetszik, köszönhetően az egyik oldalon levő hosszabb szálaknak, nem kenem össze vele a bőrömet. Mivel ez az első ilyen termék, amit próbáltam, biztos fogok másfelé kacsintgatni, mert hajt a kíváncsiság, de lehet, hogy visszatérek hozzá. A színezett változatát biztos ki fogom majd próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 25.

Osika

2015. július 3.

Mivel lusta vagyok porral meg ceruzával formázgatni a szemöldököm ezért nekem ez a tökeletes megoldás. Megfésülöm majd 2x áthúzom a szemöldökömön és már mehetek is. Mattra szárad és árban is rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 3.

Misa

2015. június 24.

Teszi a dolgát, praktikus, tartós, de szerintem jobban működne, ha kicsit sűrűbb lenne.
Update:
szemöldökporral együtt használtam, így a kefe felvette a port, ami feloldódott a zselében és elképesztően gusztustalanra festette az egészet.
Ha eszem lett volna, minden használat után kimosom a spirált. De nem volt. :( Így viszonylag hamar meg is romlott a zselé és ki kellett dobnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

Update:

KlaudiaZs

2015. május 27.

Hónapok óta használom a Catrice szemöldökceruzával együtt és imádom, ezzel adom meg a tökéletes végső formát, hamar szárad, a nap végére is ugyanúgy állnak a szemöldököm, pedig vastagok és durvák a szálak, de ez teljesen rendben tartja. Nem ragacsos, nem teszi keménnyé a szálakatm, nem is hullik tőle. Egy bajom van vele, hogy a kefe felvesz egy kevés ceruzát a bőrömről és már nem átlátszó a gél a tubusban, hanem barnás trutyi.:D Nem szép látvány, ha az ember lánya tudja, hogy előtte bizony színtelen volt. Ettül független 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 27.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak