Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1 pár   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: becca483, Módosítva: 2018. szeptember 13.

Kiszerelés:   1 pár
Lelőhely:   drogériák, online

"Insta Ready: Kócos kialakítású műszempilla az azonnali dús hatás és drámai tekintet érdekében – nem lesz szükséged filterekre."

3000Ft - Lashaholic műszempilla
Ár: 3000Ft+pk , Eladó: Janasbrigi
Állapot: vadonatúj, Helyszín: --, fizetés: fizetés utalással, postán maradóval küldöm

rosa.love

2018. szeptember 14.

Életem első műszempillája, amivel teljesen elegedett vagyok! Hosszusag, hajlekonysag tokeletes, a ragaszto is hibatlan. Eltavolitani is konnyu volt, kicsit erosebben huztam es jott magatol. A ragaszto nem irritalta az extra erzekeny szememet. Fotozas alkalmabol helyeztem fel, es teljesen termeszetesnek nez ki a nagy felbontasu fenykepeken is - kb mintha profi 3D pilla lett volna felrakva, semmi mű, műanyag, merev hatasa nincs se eloben sem a kepeken! Hatalmas csillagos otos a reszemrol.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 14.

arcoiris

2018. szeptember 14.

Az esküvőmre kerestem műszempillát és valamiért ez volt a legszimpatikusabb a hazai ( nem volt időm már rendelni) kínálatból. Azt kell mondjam, nem bántam meg! :) Könnyen fel tudtam helyezni, a szemem sarkai felé hosszabbak a szálak- ettől kicsit cicásabb is lett a sminkem- egész éjjel tartott, és mindenkinek tetszett! Szerintem ár-érték arányban jó volt! (már tettem fel előtte műpillát, nem ez volt életem első próbálkozása- az sosem túl jó :D)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 14.