Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. március 14.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

absinth

2013. február 1.

Egy mályvás árnyalatot vettem meg, mert olcsó volt, gondoltam sokat nem veszíthetek. Szép a színe, gyönyörűen csillog, de szerencsére nincsenek belekeverve csillámok. Könnyen felvihető. Nem túl tartós, de én olyan szájfénnyel még nem találkoztam, ami az lett volna :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 1.

allthemakeup

2013. január 1.

Nekem is a 060-coralista van meg, ami gyönyörű barackos árnyalat, csak az a bajom vele, hogy nagyon nem tartós :/ Különben 300 Ft volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 1.

clau1708

2012. december 4.

nekem a coralista árnyalat van meg, szép a szine de az illata nekem egy kicsi fura.. azt hittem csak az enyémmel van baj és a boltban megszagoltam a többit is de azoknak is olyan illata van.. de miután felkenem már ugysem érzem ugyhogy mind1. jó kis szájfény

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 4.

reku87

2012. november 29.

2 árnyalatom is van belőle, a Coralista és a Bare Necessity. Mindkettőt szeretem. Kellemes illat, nem tolakodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 29.

Alexa1986

2012. november 8.

020-as "First kiss"-t vettem meg. Tavasztól őszig tartó allergiám miatt az ajkaim elég problémásak rúzs/szájfény tekintetében. Az allergia miatti állandó szárazsága miatt a szájfények, rúzsok eddig mind csomósodtak. Ez az első, amelyik szép lassan "kopik" csomósodás nélkül. Sajnos egyáltalán nem tartós. Indulás után 1 órával szinte semmi sem látszódik belőle...amit nagyon sajnálom, mert csomagolása is tetszik, ill. állaga is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 8.

radioaktiva

2012. október 15.

A 01-es Welcome to Pink Tropez nevű limitált árnyalatra sikerült rálelnem a Müller akciós kosarában. Kicsit hezitáltam a színe miatt, de végülis az ára meggyőzött. Szerencsére. Mert bár a tubusban elég élénk a szín, felkenve már közel sem: egy nagyon szép, természetes árnyalatú pink. Engem egészen megdöbbentett, hogy mennyire tartós és milyen kellemesen ápol. Nagyon jó viselni. Elég sok szájfényt próbáltam már, olcsót is, drágát is, de mind közül ez a legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 15.

vador

2012. október 2.

Szintén Coralista tulaj, szintén szeretem. Kedves barackos szín és magas fény, gyakorlatilag túladagolhatatlan, nem sápaszt, az illata pont annyira vattacukros, amennyit még el bírok viselni. Mindemellett tényleg példaértékűen jól hidratál. Kár, hogy kivonják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

andrej

2012. szeptember 7.

Én a 040-es árnyalatot vettem meg, szép barackszínű szájfény, amíg nem ettem, ittam, a helyén maradt, nem szárított, meg vagyok vele elégedve, kb. 600 ft-ért megérte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

Inumyra

2012. szeptember 2.

Firts kiss és a Coralista árnyalatok tulajdonosa vagyok, nekem mind kettő nagyon tetszik, bár a barack árnyalatú Coralista-t gyakrabban használom. Alapvetően hamar kiszárad és repedezik a szám, amin eddig egy Labello sem tudott segíteni... Ez a szájfény viszont meglepő módon igen :)
A színe visszafogott de azért észrevehető, a Firts Kiss csillámos is, de a másiknak is szép fénye van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

titus

2012. augusztus 10.

299 Ft-ért vettem a "100 Red-y, Steady, Go!"-t. Halvány piros a számon, nem valami tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 10.