Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. március 14.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

ayeshakari

2012. július 20.

Egy szépséges, enyhén irizáló példányt mondhatok a magaménak (140-es számú árnyalat, Juri is GAGArin) A tartósságáról nehezen tudok nyilatkozni,ugyanis munkakörömből kifolyólag rengeteget beszélek, kiszárad a szám (nem a szájfénytől), így szerintem nem tart rajtam 8-10 órákat. Tetszik az applikátor, olyan kis lapátszerű. Szerintem ezt a 140est bárki nyugodtan használhatja, jól állhat szőkének barnának egyaránt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 20.

ritaszeged

2012. július 17.

Akciósan vettem egy barack színt, enyhe színt és nagyon szép fényt ad az ajkaknak! Az illata vaníliás puding! Rajtam tartós, sőt letörölni sem olyan könnyű, mert egy ragacsos érzés marad utána. Lassan halványodik el az ajkakon, nekem nem sűrűsödik vagy gyűlik össze a ráncokba, rúzs fölé is nagyon tetszik. 600 forintért megérte nekem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 17.

Keesia

2012. július 4.

Átlátszó csillámos árnyalatban vettem meg leárazva, még a régi applikátoros verziót. Felkenve egész jó, de ragad és darabokban rászárad a számra......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

mankaa

2012. május 19.

Véletlen keveredtem a Catrice állványhoz szájfényt keresgélve. Szép színei vannak, végül kicsit módosítottam az elképzelésemen és a 050 Naturally Pink árnyalat mellett döntöttem. Tényleg természetes, nem erős, de van fénye. Natúr sminkhez a mindennapokra tökéletes, az illata finom,az ecset jól használható. Kicsit ragad, de ár-érték arányban kiváló termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 19.

anabela

2012. május 4.

a first kiss nevű árnyalat van meg, halványabb rózsaszínes, enyhén csillámló. szeretem, nem ragad nagyon, krémes, kellemes viselet, enyhe vattacukros, vaníliás, édes illata van, nem zavaró. szájfény létére elég tartós, mikor a szín már kicsit lekopik, a szolid csillámlás még akkor is megvan. szerintem egy szájfénynek ennél nem nagyon kell többet tudnia annál, amit ez tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 4.

kicsikiszi

2012. április 9.

010 Daddy's Girl árnyalatot vettem meg, eddig mindig rózsaszínes szájfényket vettem, gondoltam kipróbálok egy ilyesmit is.. :) Hát nem csalódtam, nagyon megérte az árát.Szépen csillogós és az illata is kellemes! :) Ez most az abszolút kedvencem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 9.

orchidea8627

2011. augusztus 13.

"Natural pink" árnyalat a kedvencem, krémes, közepes fedés, nulla csillám, nulla glitter, mindenhez megy, nem erős az illata. Szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 13.