Catrice

Ár:   875 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: googles, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. március 11.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Matt (soft matt), szatén (satin shine), és csillogó (top coat) finisű fedőlakk.

8 árnyalatban kapható

Ár: 500 Ft./db. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton

missmomsen

2016. október 25.

Nekem a 12-es (caramel confession) van meg. Az üvegcsében úgy látszik, hogy apró rezes csillámokkal van feltöltve... Körömre kenve is látszik. Olyasmi, mint egy meleg árnyalatú barna haj :) Szerintem szép, nálam gyorsan szárad, egy réteg is elég, de most, hogy így fogyóban van, kissé csíkosan fest, ezért kell rá egy 2. réteg is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

Adnilem

2016. szeptember 28.

A Soft Matt landolt a kosaramban a leértékelt cuccok közül. Ha rájön az ember a technikájára, akkor nagyon szépen fel lehet vinni, nem lesz csíkos, sem buborékos. Valóban gyorsan szárad, két réteg elegendő. A végeredmény egy szaténos matt, ami nekem nagyon bejött. Viszont... kb. másfél nap után úgy nézett ki, mintha egy hete kentem volna fel. Fedőlakkot nem akartam tenni rá, mert akkor pont az a matt fény veszne el, de így meg egy katasztrófa a tartóssága. Nagyon gyorsan kopik, a körömvégekről lepattog. :( Ha egy napig kell szép köröm, akkor jó, de én ált. hetente szoktam lakkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Alysse

2016. szeptember 6.

Két árnyalat is megvan a Little Dose of Rose és a Your Fresh Apri-Coat, és teljesen odavagyok mindkettőért. Olyan kis kellemes visszafogott színek, mindenhez illenek. Ráadásul lényegében két körömlakkot kaptam egy áráért, mert matt lakként is lehet használni, de egy vékony fedőréteggel szaténos lesz. És mindkettőnek van egy csodaszép csillogós fénye is, az előbbiben rózsaszín csillám van az utóbbiban pedig kék.
Azért csak a négy csillag, mert önmagukban nem próbáltam a tartósságukat, mindig alappal vittem őket fel (néha fedőlakkal is.) Egy szintén Catrice termékkel kombináltam (Gel Like 2 in 1 base and & coat) egyszerűen bombabiztos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 6.

0bikbik0

2016. augusztus 21.

Nekem is nagyon közönséges hatása van a körmömön. Az üvegben finom, nőies, nem matt, inkább selyemfényű.
Felkenve igénytelen rózsaszín, csíkos. Lehetetlen korrigálni, mert olyan gyorsan szárad. Ha vastagabb rétegben viszem fel "pöttyös" is, ha vékonyabb rétegben, akkor nem terül, csak foltokban, csíkokban kenődik a körmömre.
Már egy-két óra után képes lepattogni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

Már egy-két óra után képes lepattogni...

Ella

2016. július 21.

Nekem a 05 To The Nude Mood van meg. Nagyon gyorsan szárad, de nehéz szépen felvinni és közönséges hatást kelt. A színe köszönőviszonyban sincs azzal, ami az üvegcsében látható. :( Egyébként 2-3 órával felvitel után már pattogzik is le. A száradási idő miatt 2-es, de nem fér a fejembe, hogy a Rock-o-co trendkiadás matt lakkjai mennyivel jobbak, ez meg kritikán aluli.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.

ftmea13

2016. július 7.

Nagyon régen még a Soft Matt árnyalatot szereztem be és én azóta is imádom:) Annyira gyönyörű letisztult, nőies színe van, amivel nem tudok beletelni. Az egyik kedvenc körömlakkom. Tartóssága sem rossz, de azért nem übereli Yves Rocher körömmlakkjait, viszont árban barátságosabb. Már a második üveggel használom el, de biztosan veszek még, ha elfogy:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 7.

Detti

2016. július 6.

Nekem a 08 little dose of rose árnyalatban van meg. Hihetetlen gyorsan szárad, de sajnos nem nagyon bír ki rajtam sem egyben 2 napnál többet. Nekem elég furcsa ez a matt hatás, az iskolai táblára emlékeztet a tapintása. Több használat után sem sikerült még eldöntenem, hogy tetszik-e, így még a fedőlakkos változatot ki fogom próbálni, mert ahogy néhány véleménybe beleolvastam, egy próbát talán megér, ha még tartósabb is lesz tőle. Amúgy a színe nagyon tetszene, de mégsem tudom a hatás miatt hova tenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 6.

Cathi

2016. június 26.

A színek szépek, viszont az, hogy gyorsan szàrad, pozitivum és negatívum is. Minimum 2 réteg kell, mert 1 réteg kevés és csíkoz. Màr aznap elkezdett lepattogni, pedig semmit nem csinàltam, nem takarítottam vagy ilyesmi. Pàr hete van meg, és màr most kezd beszàradni és sürüsödni az üvegben. Nem fogom ùjra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

blankasara

2016. május 30.

Elnézést, de ez mégis miképp történhetett és hogyan merik körömlakknak nevezni? Igaz, hogy egy pillanat alatt megszárad - mire végeztem mindkét kezemmel, már neki is eshettem a második réteget felkenni, mert az első kőkeményre száradt, ugyanakkor szinte nem is látszott -, de rettenetesen csíkoz és ha reggel festem ki, estére a sarkak és a vége már teljesen letöredeztek. Az "előnye" épp a hátránya: nem tudok olyan lakkal szépen dolgozni, ami még korrigálási időt sem hagy, hanem rögtön rászárad a körmömre. A színei tetszenek, tényleg szép, finom és nőies színek, de összesen ezzel érdemelte ki a 2 csillagot, minden más részemről minősíthetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

Vicus

2016. május 21.

Ajándékba kaptam a 08 Little dose of rose nevű árnyalatot. Elsőre az tűnt fel, hogy elég furán terül, szóval 2 réteget vittem fel. Aztán meglepődve tapasztaltam, hogy mennyire mattra szárad némi selymes beütéssel. Egyáltalán nem jön be ez a hatás, így hát kentem rá egy átlátszó réteget is, mondjuk azt mindig szoktam (gyorsszárító fedőlakk). Így már jobban nézett ki. A vastag ecsete viszont nagyon tetszik, könnyű a lakk felvitele. Egynek elmegy, de nem venném újra.
Update: Mínusz egy csillag, mert fedőlakk nélkül 2 rétegben (tehát ha az eredeti szatén-matt hatás érvényesül) nagyon hamar lepattog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.