Catrice

Ár:   875 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: googles, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. március 11.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Matt (soft matt), szatén (satin shine), és csillogó (top coat) finisű fedőlakk.

8 árnyalatban kapható

Ár: 500 Ft./db. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton

Marcsus

2016. május 16.

A 02 Fresh Love Affair árnyalat volt belőle újsághoz csomagolva, így bár nem vagyok egy körömlakkozós lány, jött velem haza. Egyszer használtam, és gyanítom, hogy nem is fogok érte nyúlni gyakran, mert a tartóssága egy nagy nulla, egy nap alatt elkezdett több körmömről is a sarkokban leválni a festék, pedig két rétegben vittem fel. Amúgy relatíve gyorsan szárad, az olyan bénázósok, mint én, se nagyon tudják elrontani, a színe gyönyörű - az én példányom speciel matt barack -, és ha lenne naponta időm kenni, lehet hogy elcsábulnék rá, de így köszönöm, nem kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 16.

HRenata

2016. május 2.

A 10-es van meg belőle. Ez nem matt, hanem gyöngyházas fényű. Lehet hogy a mattok rosszabb minőségűek, olvasva a negatív véleményeket. Ezzel viszont elégedett vagyok. Könnyű felvinni, szépen terül, nem foltos.Két rétegben szoktam kenni. Fedőlakkal egy hétig simán bírja mosogatás, gyerekek fürdetése, naponta ezer kézmosás mellett. Maga a gyöngyház fény nem a kedvencem, kicsit retro, kamaszkoromban voltak ilyen lakkok...de az essence gél fedőlakkal már jó, kicsit krémesebb lesz a fénye.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 2.

phg26

2016. április 18.

Minosegileg borzalmas koromlakk, egy napon belul lepattog, nehez szepen felkenni, tul hamar szarad. VISZONT! Annyira beleszerettem a szinebe (your fresh apri-coat), hogy a mattsagat felaldozva lekenem a hiper-szuper mavala top coat lakkommal, igy akar 5-6napig is igenyesen nez ki. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

sminktudatossag

2016. március 21.

Ez a második Catrice körömlakkom.A 12-es árnyalatot vettem meg: Caramel confession. A színe és a szaténos fénye nagyon tetszik, viszont lassan szárad nagyon, így én a fedőlakkot most kihagytam (csúnyán csíkos és elmozdult lett az elsőnél, az egy ultimate nail lacquer-no coffee without toffee) és az én kis méretű körmeihez ez az ecset hatalmas. Mondjuk, tanultam az első lakkból, a körömágynál ebben az esetben nagyon óvatosan használom az ecsetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 21.

kisbors

2016. február 7.

05 To The Nude Mode árnyalat van meg.
Egy bálra kentem fel, alap + fedőlakkal egyetemben + csillámmal. Nekem nagyon bejött. Egy rétegbe fed. A matt hatást ugye nem érzékelem, mert a fedőlakkom sem matt. Viszont a matt színe is nagyon bejött. Gyorsan szárad.
Ami negatívumot tudok róla mondani, az a színe. A tégelyben van a lilás-szürke alapszín mellett egy leheletnyi lila csillogás is. Ezt fedőlakk nélkül azért viszonylag kiadja, Fedőlak alatt viszont eltűnik. Továbbá fedőlakk nélkül talán a mattsága miatt, de sötétebbnek látom a végeredményt mint amit az üvegben látunk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

05 To The Nude Mode árnyalat van meg.

renataH

2016. február 3.

Nekem a 10 Lily from Picadilly árnyalat van meg, szép világos rózsaszín. Ez nem matt, hanem gyöngyházas fényű, két rétegben szépen fed és elég gyorsan szárad. Alap és fedőlakkal együtt használom, második napja van fent és tökéletes.

Update: 4 nap után mostam le, de csak azért mert vettem egy új lakkot, amit ki akartam próbálni. Egyébként épp csak kezdett kopni a vége.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 3.

hedy0626

2016. január 8.

A 04 Your Fresh April-Coat színt választottam, felkenve nagyon szép szaténfényű. Szolid, elegáns a hétköznapokra kiváló választás. Nekem második napja van fent, de semmi jele a kopásnak. Pillanatok alatt megszárad, éppen ezért precíz felvitelt igényel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 8.

0808

2016. január 5.

Annyira dühös vagyok rá!! Bár gyönyörűek a színei de siralmas a minősége! Azt még elnéztem volna, hogy hajlamos a csíkozásra de azt már nem, hogy egy pár óra elteltével elkezdett leperegni...és a nap végére már úgy nézett ki a kezem mint egy több hetes lestrapált undormány. Nagyon sajnálom de ez kuka!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 5.

Rice

2015. december 9.

Amint felkenem azonnal mattá változik, ez előszörre nagyon furcsa volt. Hamar szárad ezért gyorsan kell vele dolgozni, de a vastag ecsetfejjel nem is olyan egyszerű egyenletesen felvinni. Másnap már itt-ott le pattogzódik. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

fodornoncsi

2015. szeptember 14.

En egybol elcsabultam a kollekcio arnyalatainak, de sajnos felkenve nem pont ugyanazt a szint adja vissza (05 To The Nude Mood), az elso nap elkezd lekopni, pedig semmi olyasmire nem hasznalom a kezeimet, ami megviselhetne, a mattsaga is eltunik egy napon belul. Pedig annyira beleszerettem ezekbe a szinekbe :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 14.