Catrice

Ár:   875 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: googles, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. március 11.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Matt (soft matt), szatén (satin shine), és csillogó (top coat) finisű fedőlakk.

8 árnyalatban kapható

Ár: 500 Ft./db. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton

HevesPetra

2015. augusztus 2.

Az biztos, hogy fedőlakknak egyiket sem használnám.

A Satin Shine változatot nagyon megszerettem. Ezen a héten pedig a Soft Mattból a Fresh Love Affair került a körmeimre. Első körben majdnem feladtam. Két rétegben sem volt szép, így jött a harmadik. Na, úgy már szép egységes lett, a körmeim végére feltettem egy rózsás kis akril matricát, és beborítottam az egészet a Lovely Matt fedőlakkjával. Péntekig fent volt a körmeimen (mondjuk a lábaimon még most is ott van). Végülis nem is olyan rossz lakk ez, de a fedőlakk nélkül tuti nem próbálnám ki.
Kíváncsi leszek a fehérre is. Valahogy most nagyon rákattantam erre a matt finishre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

Az biztos, hogy fedőlakknak egyiket sem használnám.

Nicu

2015. július 17.

A 04-es Your Fresh Apri-Coat van meg. A színét nagyon szeretem. De viszont gyorsan szárad, csíkosra, így kell olykor a 3 réteg is. 24 óra alatt csúnyàn kezd lekopni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

Madi

2015. július 6.

Nagyon irigylem azt, akinek bejött.
02-es Fresh love affair került birtokomba, álmaim nude színe, rémálmaim textúrája. Így elcseszni egy körömlakkot, hát besz@rás. Undorító, csíkoz, túl gyorsan szárad, nem lehet javítani, mintha valami matrica ragadt volna a körmömre. Ahogy felkenem, azonnal bemattul, természetellenesen néz ki, pedig üvegben odáig voltam érte, erre kipróbálom és bumm. Mint a hidegzuhany. A fél kezemig se jutottam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 6.

Nagyon irigylem azt, akinek bejött.

ZsoZsi35

2015. július 3.

Az új "szerelem", megvettem sokadig körömlakknak, a 08 Little dose of rose árnyalatot. Nem vártam semmi különösebb csodát, és meglepett. Munka előtt kapkodva (nem bírtam kivárni a hétvégén lehetséges nyugodt körömlakkozást) festettem ki a körmeimet és
- nagyon-nagyon gyorsan szárad (lakkozás után öltöztem, pakoltam, sminkeltem, de meg sem mozdult :)
- nagyon szép matt finish-e van, igaz, hogy ezt jelzi is, de élőben még szebb
- gyorsan kell vele dolgozni, nem árt egy kis kézügyesség, mert hajlamos csíkozni
- 2 nap, nagyon pakolós melós napot is túlélt - persze lepattogott itt-ott, de eddig ő bírta a legjobban ezt a strapát

Többszörösen *5-ös :)

UPDATE - 2015.07.03.) Annyira akartam szeretni, de a második használata katasztrófa volt. Itthon, meló előtti napon délután (nyugalomban) kentem fel, már este itt-ott megindult a drága, és másnap a délutánig tartó melóban majd az összes körmömről minimum a fél lakk eltűnt (ki tudja hova). Nagyon-nagyon csalódott vagyok, annál rosszabb szerintem kevés szitu van egy körömlakkal kapcsolatban, hogy otthon még oké, és napközben (meló közben), meg lepattog az összes ujjadról és azt sem tudod hova dugdosd el a kezeidet. :( :( :( Jóindulattal 2es!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 3.

- nagyon szép matt finish-e van, igaz, hogy ezt jelzi is, de élőben még szebb

Többszörösen *5-ös :)

nkatika

2015. június 29.

Csodaszép! Kár, hogy két réteg szinte azonnal felpattog :( Tettem rá kis pöttyös, csillogós fedőlakkot és a gél topcoat-ját is, mégse tartós. Annyira sajnálom :(
Négy pontot adok, csak mert gyönyörű! (alkalmi lakk)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 29.

Négy pontot adok, csak mert gyönyörű! (alkalmi lakk)

süsümanó123

2015. június 11.

A Your Fresh Apri-Coat árnyalata van meg. Direkt nude körömlakkot kerestem, ami látszik, hogy ott van a körmön, de mégsem olyan erős. Hát rajtam ez eléggé hangsúlyos. Szóval nude kilőve. Ha nincs rajta dísz maga a szín eléggé semmilyen, viszont pici minta akár csak egy körmön is feldobja, úgyhogy végül sikerült összehoznom valami jót, ami nem annyira sejtelmes mint az eredeti elképzelés, de mégis jó. Eléggé tartós, nem kopik gyorsan, viszont annál gyorsabb a száradása, úgyhogy iparkodni kell a felvitellel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 11.

WaterLily

2015. május 29.

Szintén a 04-es Your Fresh Apri-Coat árnyalat van meg. Rajtam semmi köze a nude-hoz, sokkal inkább egy neonrózsaszín árnyalat virít rajtam. Amúgy nagyon szép szín, neonossága miatt inkább nyárra tartogatom, ami naptár szerint szerencsére mindjárt itt van :) Nincs valami nagy kézügyességem, szóval be kellett gyakorolnom a szép felvitelt, baromi gyorsan szárad egy-egy réteg, így ha elrontom és csúnya lesz a végeredmény, jöhet a lemosás, mert egy újabb rétegezéssel már nem lehet javítani rajta, csak rontani és képzek egy rücskös-púpos masszát az ujjamon :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 29.

zserbó88

2015. május 29.

A 04 Your Fresh Apri-Coat árnyalat van meg. Meseszép! Nagyon szép rózsaszín árnyalat, valóban kissé mintha a matt és a szaténfény határán lebegne. Egy réteg is elég lett volna, persze kettővel a biztosra mentem. :) Nagyon-nagyon gyorsan szárad! Ezt a tényezőt még mindig el sem hiszem!!!!!!! :) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 29.

Ingrido

2015. április 24.

Az előttem szóló mindent elmondott. Igen, a színe sokkal világosabb felkenve, sárgás bőrtónussal passzol, olyan púderes. Én nem mattnak nevezném, hanem szaténfényűnek. Nehéz lemosni, és érdemes pontosan dolgozni vele. Szerintem nagyon szép. Ekrü.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 24.

Edina87

2015. április 24.

Nemrég sikerült beszerezni a 02 Fresh Love Affair árnyalatot. Sajnos felkenve nem tetszik a színe, viszont könnyen felvihető az ecset kialakítása miatt, nem csíkoz, nagyon gyorsan szárad és rendkívül tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 24.