Catrice

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,64 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aranyhaj, Módosítva: 2019. március 11.

Kiszerelés:   1,64 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann

A hosszan tartó, krémes textúrájú highlighter nyitotabbá varázsolja a tekintetet. Használhatjuk a belső szemzugban, vagy a szemöldök alá.

Catrice Made To Stay Highlighter Pen - 010 Eye Like árnyalat
Ár: 700 Ft , Eladó: szannamari85
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Debrecen-Józsa, fizetés: Banki átutalás és postával küldöm / személyes átvétel
Catrice Made To Stay Highlighter Pen - 040 Pearl Instinct! árnyalat
Ár: 700 Ft , Eladó: szannamari85
Állapot: Új, 1-szer próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Banki átutalás és postával küldöm / személyes átvétel
Anneboszi

2017. június 6.

Hát ezt benéztem...azt hittem, szép fénye lesz, de ehelyett csillámos. Ez a 2000es évek elején volt utoljára menő, mostanra elég cikis :/

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 6.

virnajnifr

2017. május 31.

Csak szemre és szemkörnyékre használható, szép, csillogó hatása van, de arcon én nem tudtam szépen eldolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

Barbi1122

2017. április 29.

Az arccsontra vettem, de arra nagyon rossz...Bízok benne, hogy egyszer majd megtalálom a módját annak, hogy hogyan használjam, addig is marad a ** :(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 29.

KreManias25

2017. április 21.

Nagyon szeretem a Catrice termékeit, de ezzel nagyon mellé nyúltak. Szemzugokba vagy szemöldök alá lehet felhasználni, mert arcon esélytelen, hogy eldolgozd. Két használat után úgy döntöttem, hogy inkább száműzöm szegényt a "csak végső esetben használatos" sminktermékek közé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

FKingu

2017. február 26.

Nagyon tartós, belső szemzugba és szemhéjra használom. Felvitel után nem igazán lehet ledolgozni, de nekem így is tökéletesen működik. Szemhéjpúderrel fixálva egész nap tart, szemhéjpúderekhez alapnak is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

Shea94

2016. december 20.

A fehér árnyalatot vettem meg, és sajnos hasonló véleményen vagyok az előttem szólókkal. Kizárólag a szemzugokba használom, mert nagyon erőteljes fehér színe van, természetes hatásúra eldolgozni pedig lehetetlenség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 20.

Vlauraa3

2016. december 2.

Hááát imádom a catrice márkát, de ez... ez nagyon nem jött össze. Nem is tudom mit gondoltam amikor megvettem. Egyrészt teljesen felesleges, hiszen a belső szemzúgba és a szemöldökcsont kiemelésére lehet csak használni.. Ezt pedig meg lehet oldani egy sima világos, fényes szemhéjporral. Párszor azért használgattam, vagyis csak próbáltam, de túl kemény, vagy nem fog egyáltalán vagy túlságosan is fog. Ráadásul egy héttel kb a megvétele után teljesen használhatatlanná vált, hiába nyomtam rá a bőrömre, hiába csináltam akármit semmit nem fogott. Én ilyet még nem is láttam, megváltozott a színe is, mintha kiszáradt volna csak tört és tört.. egyből ment a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 2.

v1blanka

2016. november 24.

Én naiv, arccsontra vettem. Hát, buta ötlet volt. Képtelenség eldolgozni, a nap végére bemattul és nagyon csúnya lesz. Elvetettem ezt a fajta használatot, elkezdtem a szemöldökcsontra és szemzugba felvinni, de itt is ugyanígy mattosodik és szétkenődik. Nagy csalódás, a Catrice-től nem ezt vártam. A két csillagot a a bronzos árnyalat gazdájaként a szép bronzos csillogás miatt kapja (ami még felvitelkor kifogástalan).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 24.

petyszi

2016. november 17.

Az Eye Like áranyaltot használom, de nem a szemöldök alá. Inkább a szemhéjon és a szemzugba szeretem. Tetszik a csillogás is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

vikeral

2016. november 13.

Szemoldok ala vettem. Nehezen eldolgozhato, arcra hasznalhatatlan emiatt. Szemoldokre, szemzugba, egyszeruen borzalmas. A szemcsei oriasiak, olyan mintha csillampor lenne rajtam.
Sokkal sokkal jobb highlighterek is vannak, catrice glow por allagujat hasznaltam eddig. Az apro szemcses, tokeleted orra, szemoldok ala, arcra. Ez annyiban jobb nala, hogy tartosabb, de sokkal termeszetellenesebb. Egy bulizos napra csillamos szemhejpuder helyett megallja a helyet, mert szepen erosen, muhatasuan fenylik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate