Catrice

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,64 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aranyhaj, Módosítva: 2019. március 11.

Kiszerelés:   1,64 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann

A hosszan tartó, krémes textúrájú highlighter nyitotabbá varázsolja a tekintetet. Használhatjuk a belső szemzugban, vagy a szemöldök alá.

Catrice Made To Stay Highlighter Pen - 010 Eye Like árnyalat
Ár: 700 Ft , Eladó: szannamari85
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Debrecen-Józsa, fizetés: Banki átutalás és postával küldöm / személyes átvétel
Catrice Made To Stay Highlighter Pen - 040 Pearl Instinct! árnyalat
Ár: 700 Ft , Eladó: szannamari85
Állapot: Új, 1-szer próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Banki átutalás és postával küldöm / személyes átvétel
Norcica

2016. október 25.

Ém buta először arcra használtam és sehogysem lehetett eldogozni. Szemzugba és szemöldökcsontra viszont elég jó, kiegészíti a sminket, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 25.

Fenolia

2016. szeptember 3.

Belső szemzugba használom, elég tartós és szépen mutat, nem egy nagy durranás , de ezért az árért szerintem elégé rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

Adnilem

2016. augusztus 18.

Nem találtam már "Eye Want" árnyalatot. :( Ez egy aranyba hajló rózsaszín volt. Vettem egy "Eye Like" árnyalatot, ez inkább ezüstös. Ez sem rossz! Működik.

Update: Elfogyott... :( Gondoltam megleszek nélküle, de tévedtem. Kell egy másik belőle! Nem olyan a sminkem, ha nincs rajtam Ő is.

Egyébként meg rá van írva (angolul), hogy a szemöldök alá és a belső szemzugba kell használni. Szóval ha arca kenitek és nem az igazi, valószínű ezért van. Nekem 5*. Az Eye Want árnyalatot használom és tényleg "I want"! :D

:) Én is a Müllerben vettem 495-ért. Szerintem ez nem vízvonalra való termék. A szemöldök alá és a belső szemzugba tökéletes! Nagyon szép visszafogott, kissé csillogós színe van. Nem is gondoltam, hogy 495-ért ilyen tutiságot fogok ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

zsuzsu92

2016. május 18.

Arccsontra használhatatlan, nem lehet eldolgozni, egyszer használtam, azóta se.

********
Adtam neki még egy esélyt, száj fölé és szemöldökcsont alá egészen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

Arccsontra használhatatlan, nem lehet eldolgozni, egyszer használtam, azóta se.

********
Adtam neki még egy esélyt, száj fölé és szemöldökcsont alá egészen jó.

Macska'87

2016. május 16.

Ő az akire egyáltalán semmi szükségem nem volt, mégis megvettem, mert tetszett a színe és a ceruzás kiszerelése. Belső szemzugba vagy szemöldök alá szoktam olykor olykor használni és nagyon tetszik. Nem sok és nem túlzó mégis ad egy kis pluszt a sminknek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 16.

CamomilleRose

2016. május 13.

Nagyon nem vagyok megelégedve vele. Egyszerűen nem lehet eldolgozni. A színe szép pedig...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 13.

Argold

2016. április 10.

Szeretem, teszi a dolgát es tartós!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 10.

Szeretem, teszi a dolgát es tartós!

szzh01

2016. március 22.

Előtte nem használtam highlightert, emiatt nincs összehasonlítási alapom, de az eredmény szuper! A belső szemzugban, felső szemhéj közepén, szemöldökcsont alatt, ill.felső ajak közepén használtam párszor - nem egyszerre mindenhol, általában 2 területet hangsúlyozok egyidejűleg. Szép a hatása, nem is gondoltam, hogy ennyit számít pár apró pötty, nagyon üde lesz tőle az arc - gondolom ilyennek kell lennie egy highlighternek, viszont sajnos nekem nem túl tartós, mert nyúlkálok azokra a helyekre ahova teszem (pl. a belső szemzugot mindig tapizom) így nekem egyedül a felső szemhéjon bírja sokáig, a több területről elég hamar eltűnik. Ha a tollból viszem fel közvetlenül, néha foltos, szerintem szebb, ha egy kicsit eldolgozom ecsettel. A Rosmmannban vettem, ott az ára 1300 Ft, szóval annyira nem olcsó szerintem, nem tudom, hogyan lehetséges, hogy a Müllerben felébe került egyeseknek - valószínűleg akciós lehetett anno. Nem tartom meg, mert egy idő után félretettem, nem igazán használom, mivel képtelen vagyok leszokni arról, hogy az arcomhoz nyúljak, feltettem eladásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 22.

Heloise

2016. február 15.

Jajj, ennek úgy megörültem mikor megláttam az állványon mintha Karácsony lett volna. Olyan kevés az igazán szép (nem csillámos) highlighter a drogériás vonalon. Mivel ez egy "toll" arccsontra nem igazán lehet használni, úgyhogy egyelőre csak belső szemzugba és szemöldökcsont alá szoktam tenni. Hamar szárad, ezért gyorsan kell eldolgozni a többi por állagú szemfestékkel, de így nagyon szép egységes hatást lehet elérni vele. Az én bőrtónusomhoz azért is passzol, mert világos bőröm van, és sokkal intenzívebb, szebb fénye van, mintha mondjuk ha a MAC Nylon -ját használnám ezekre a területekre. Remélem nem szárad be túl hamar mert nagyon jó kis termék remek áron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 15.

Rebeka99

2016. január 25.

Ismét egy termék ami nem jött be nálam ettől a márkától. Úgy 2-3 hetes napi használat után hirtelen elkezdett drasztikusan kiszáradni, és egyre több kellett belőle, majd szó szerint porzott, szóval igen macerás volt a használata, így ez is landolt nálam az egyéb felhasználhatóságra való kosárkámban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate