Catrice

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,64 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aranyhaj, Módosítva: 2019. március 11.

Kiszerelés:   1,64 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann

A hosszan tartó, krémes textúrájú highlighter nyitotabbá varázsolja a tekintetet. Használhatjuk a belső szemzugban, vagy a szemöldök alá.

Catrice Made To Stay Highlighter Pen - 010 Eye Like árnyalat
Ár: 700 Ft , Eladó: szannamari85
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Debrecen-Józsa, fizetés: Banki átutalás és postával küldöm / személyes átvétel
Catrice Made To Stay Highlighter Pen - 040 Pearl Instinct! árnyalat
Ár: 700 Ft , Eladó: szannamari85
Állapot: Új, 1-szer próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Banki átutalás és postával küldöm / személyes átvétel
dainthda

2015. október 25.

Belső szemzugba használom, és nagyon nagyon jó! Tényleg megnyitja a tekintetet, tartós is, nekem 5* :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 25.

wifey

2015. július 7.

Update: kipróbáltam a sminkkel, hát...le kell vegyek egy pontot. Túlságosan világos, nehezen tudom eldolgozni, hogy ne legyen nevetséges a kinézete. De azért mégis tetszik, ha sikerül megfelelően feltenni, akkor hasznos kis cucc.

Hirtelen felindulásból vettem meg, mikor alapozót keresgéltem ma. A rózsaszínes árnyalatot gondoltam ki, az passzolna a bronzosítómhoz, szerintem. Kipróbáltam a kézfejemen, csudaszép színe van, és nagyon szupi az állaga, fura dolog, de megszagoltam, és az illata is tetszik :D Majd újrapontozok, ha elkészítettem a próbasminket vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 7.

Kitti-91

2015. május 29.

Alaptartozék! :) Tartós, kellemes árnyalatú és sokáig elég! 1 éve használom kb de nem tudom előtte hogy élhettem nélküle! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 29.

palotaizs

2015. május 26.

Szemöldök alá és a belső szemzugba használom. Tökéletes működik, bár nem túl tartós a belső szemzugnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 26.

nvfanni

2015. április 2.

Megvettem volna ma a Rossmannban, mert a swatch gyönyörű volt, és alig tudtam ledörzsölni a kezemről, olyan tartós, de olya szanaszét volt kenve az összesami még volt belőle, hogy inkább ott hagytam. Elérhetnének már arra a szintre, hogy a tesztereken kívül, mindent lefóliáznak, mert mindenki szanaszét ken mindent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 2.

Powderpuff Girl

2015. február 3.

020 Eye want árnyalatot vettem meg pénteken a Müllerben, akciósan 495 Ft-ért. Kicsit vastag a feje, így a belső szemzugot nehezen tudom vékonyan kifesteni, az állaga egy picit krémesebb, mint kellene a vízvonal kihúzásához. Viszont nagyon tartós, a kézfejemen kipróbáltam és otthon is alig tudtam lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

Csilluska

2015. február 2.

Ez az elsö Catrice termék, amit vettem, igazából véletlenszerüen választottam ki, csak egy rózsaszínes, szemhéjra való ceruzát kerestem, és ez tünt a legmegfelelöbbnek. Én az egész szemhéjamra használom általában, és nagyon jól megállja a helyét, nagyon tartós, a sminklemosó kendöm is alig tudja leszedni. Szerintem is egy picit nehezen lehet eldolgozni, de ettöl függetlenül meg vagyok vele elégedve, mert pont olyan, amilyet kerestem. Plusz csillag jár a csavaros megoldás miatt, mert így nem kell a hegyezéssel bajlódni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

Brbuss00

2015. február 1.

Nagyon szépen mutat a bőrön, nekem egy ici picit nehezen eldolgozható, de ettől függetlenül nagyon jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 1.

Lina14

2015. január 15.

nekem az Eye Like! árnyalat van meg, ez a rózsaszínes verzió. itt érződik, hogy mennyire fehér a bőröm, mert ugyan olyan a színe, sokkal inkább egy kis csillogást ad a tekintetemhez, mint világosít. belső szemzugba a legszebb, ott nem is kell teljesen eldolgozni, maximum a széleit. nekem vízvonalon kb 4-5 órát bírja, ott is nagyon természetes, inkább megcsillan, de mindenképpen üdébb és frissebb kinézetet ad. szemöldök alá kicsit soknak érzem, de ha sietek, és nem akarok púderrel vacakolni, akkor megteszi. egész szemhélyra is próbáltam, alappal működik a dolog, mintha egy lágyan csillogó púdert tettünk volna fel, azonban fedett vagy nagyon zsíros szemhélyhoz ajánlott a valódi púder felhelyezése is, (persze ha ebben gondolkodtok) mert hamar beráncosodhat.
valakinél előfordult, hogy konkrétan kiesett a tollból a cucc? ugyanis velem ez a 2.alkalommal történt, és addig csak a polcon volt, teljes nyugalmi állapotban a gyertyaüvegből avanzsált szemceruzatartó és a polc lapja között. ezt azt hiszem betudom a low-end kategória hátrányának. továbbra is minden nap használom, csak kicsit macerásabb a kezelése :)
Update: szilveszterkor kipróbáltam arcra is, és azt kell mondjam, csodás! Szép fényt ad, és viszonylag tartós is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 15.

angeltear

2015. január 7.

Úgy szerettem volna egy jó kis highlightert olcsó pénzért ami szépséges arcon is, így landolt ez a kis cucc a kosaramban.
Hát arcon nem működik. Olyan vagyok mint egy diszkógömb.
Tovább próbálkoztam, szemöldök alá. A-a, ott sem jó.
Végső elkeseredésemben a belső szemzuggal próbálkoztam.
Siker! A mindennapi sminkem része lett a kicsike, egy kis szempillaspirál és ez, baromira feldobja és megnyitja a tekintetet. Tartóssága elképesztő, én a könnyezős fajta leányzó vagyok, tehát kb. minden sminkem a könnycsatornában végzi. :D De ez ott marad, még a húzós-stresszes nyolc óra munka után is. Mindent összevetve én imádom és nem bánom, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 7.

Hát arcon nem működik. Olyan vagyok mint egy diszkógömb.
Tovább próbálkoztam, szemöldök alá. A-a, ott sem jó.
Végső elkeseredésemben a belső szemzuggal próbálkoztam.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate